• blubach
    230
    Kad kažeš "dogovarat", to u prijevodu znači da pokušavamo sniziti njihove financijske zahtjeve.Daliban

    Da, ali u startu se jasno vidi postoji li želja i volja, ako su početni zahtjevi previsoki, idemo dalje, takvi zahtjevi bi svejedno bili imamo li mi još trenera ili ne jer zašto bi uopće drugog kontaktirali ako se želimo riješiti postojećeg, zar ne?
  • Zg123
    212
    Za Mrcelu sam cuo dosta pozitivnih stvari tako da mi je drago da je on ostao
  • Daliban
    1.6k
    problem je što ti i ovakve stvari pišeš potpuno siguran da je to točno tako, a ne možeš nikako znatiplavi devet

    To je neka osnovna tržišna logika. Nema tu što biti ili ne biti tako. Može biti da ćemo za tjedan dana pregristi metak i odriješiti kesu kada ne bude druge opcije, to ne znači da nisam bio u pravu. Ne mislim da je to vjerojatno s obzirom na našu štedljivost, ali moguće je.

    Nije Dinamo Real Madrid da se treneri bacaju na glavu za posao. Svim reputabilnim trenerima su Dinamo i HNL korak nazad u karijeri, objektivno. Što više vremena prođe, što bliže bude Monaco, to ćemo mi više biti u "uzmi ili ostavi" situaciji. Njima se ne žuri preuzeti Dinamo, nama se žuri pronaći trenera.
  • Nolifer
    8k
    2. listopad je blizu, kad je utakmica protiv Monaca, nadam se da će se novi trener nać i prije, kako bi imao vremena napravit šok terapiju i ne dopustit da se momčad i na toj tekmi raspadne. Nadam se da pomoćni ''vojnik kluba'' neće bit i dugotrajnije rješenje, a opet, pitanje da li će mi stranac garantirati rezultat, te mirnoću i vratiti i ponovno usaditi pobjednički mentalitet ekipe, koji je malo poljuljan ovih dana....
  • tp1997
    262
    6.10. je apsolutno sulud, ali čim su to postavili kao rok, znači da ne smatraju presudnim da novi trener vodi protiv Monaca, i da im je prihvatljivo da to odradi Perković.

    Što je meni velik minus.
  • NitkoBitan
    17k
    6.10. je apsolutno sulud, ali čim su to postavili kao rok, znači da ne smatraju presudnim da novi trener vodi protiv Monacatp1997

    Kad bi Perkovic skinuo Monaco mozda bi se odustalo od novog trenera :chin:
    Mislim i to je realna opcija, samo ne znam koliko bi to bilo dugorocno pametno. Opet bi se vratili na ucenje na Dinamu, a faktor srece i spleta okolnosti da skines Monaco doma uvijek postoji.
  • tp1997
    262
    Pa i to mi je strah, tim više minus.

    I Kljuno je odigrao top tekmu doma s Realom, i Kopić je dobio Sevillu, a ništa od tog ne znači da su dobri treneri.

    A da ne kažem da taj stav šalje poruku da su već upisali poraz protiv Monaca, pa svejedno tko vodi. Podsjeća me na čačićevski small club mentality
  • Brusa
    1.5k
    kad bi ostao do monaca i skinuti ga imam osjećaj da bi sigurno ostao. Dugoročno pametno....jedino ako je trenerski mag kojeg nismo prepoznali :grin:
  • dinon7
    849
    Čuj 6. Listopad. Nisam dugo cuo takvu glupost. Nastaviti s istim stožerom na čijem je čelu asistent trenera kojeg si odpustio. Koji je zajedno s njim krojio sastav i taktiku.
    Ajmo se uozbiljiti.
    Drago mi je da se ne traži vatrogasno rjesenje, donesti odluku isti dan je suludo koliko i čekati 6.listopad . Ja vjerujem da ćemo do nedjelje imati trenera koji će u ponedjeljak moći preuzeti momčad.
    S rosterom koji imamo, Dinamo mora pobjediti u Koprivnici pa taman da sam i ja na mjestu menadžera engleskog tipa
  • Nino Bule
    13.4k
    Glupa rasprava maksimalno s nekim ko ne zna kurac o nogometu, on valjda misli da je dovođenje trenera pitanje samo financija i da li ces nesto platit ili neces i da su pregovori samo oko plaće, naravno da je to bitan i diskvalificirajuc uvjet al puno je tu jos elemenata i nekom tko je jednostavno glup i ne zeli razumjet necete to objasnit jos 10 strana
  • Daliban
    1.6k
    Glupa rasprava maksimalno s nekim ko ne zna kurac o nogometu, on valjda misli da je dovođenje trenera pitanje samo financija i da li ces nesto platit ili neces i da su pregovori samo oko plaće, naravno da je to bitan i diskvalificirajuc uvjet al puno je tu jos elemenata i nekom tko je jednostavno glup i ne zeli razumjet necete to objasnit jos 10 stranaNino Bule

    Ne, pregovori su oko perspektive koju Dinamo nudi njihovim trenerskim karijerama. Donedavnim trenerima Porta, Benfice, BvB, Bayerna i slično je Dinamo točno ono što im fali u CV-u da naprave korak dalje u karijeri.
  • Nino Bule
    13.4k
    Nas sljedeci trener ne treba bit niti trener bayerna niti borrusije. Ako gattuso moze napravit korak dole s marseilla,valencije i milana na hajduk i odbit unosnije ponude jer zna da tu moze uzet zalet za bolji posao, isto moze 100 drugih trenera s ligama petice u cv-u, ili cak po meni bolje trazit nekog tipa bjelicu ili trenere drugih dominantnih klubova u svojim zemljama koji su odradili dobro europu (shakhtari, sparte pragovi, itd.).
  • Daliban
    1.6k
    ili trenere drugih dominantnih klubova u svojim zemljama koji su odradili dobro europu (shakhtari, sparte pragovi, itd.).Nino Bule

    Ovo da, ali to nisu kapitalci.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Zajec i Marić spremni su dovesti stranca, čovjeka koji bi od prvog dana mogao biti pod velikim pritiskom. No čini se kako su predsjednik kluba i sportski direktor spremni i na tu "kocku". Svjesni kako bi u slučaju rezultatskog podbačaja sa strancem preuzeli i velik dio odgovornosti za nespjeh.

    Sva imena koja se danima vrte u medijskom eteru kao potencijalni treneri Dinama (Kovač, Sopić, Bjelica, Jovićević, Krznar, Ćorluka...) mogli su već danas voditi trening "modrih", samo da su Zajec i Marić "blagoslovili" njihovo dovođenje. Ali nisu, Dinamo se odlučio za "privremeno rješenje" u vidu Perkovića. I to može biti znak kako čelni ljudi Dinama više gledaju prema strancu. (Tironi)
  • ZGWest
    565
    kj si ti osobni asistent Zajecu i ekipi iz uprave pa si tak siguran u sve ovo kj govoris?

    Dugo nisam procitao toliku kolicinu gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.