• Kujtim Shalla
    2.9k
    bjezi jbt nisi normalan ,znaci valjam se od smjeha :rofl:
  • Daliban
    1.6k
    Pa normalno da se treba promislit, okrenut i stotinu brojeva, vagat, računat, a ti bi da novi trener dođe jučer.blubach

    Da.

    Ne kažem da nećemo na kraju i završit s nekim domaćim, ali šta čovjek ovdje neće pročitat...samo da nešto kontriraš, kao i uvijek.blubach

    Kolike su šanse da će reputabilan europski trener pristati na manju plaću u situaciji u kojoj se nama žuri više nego njemu? Rastu li šanse ili padaju protokom vremena?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Brian Riemer ,danac od jucer slobodan. Luft otkaz u Anderlechtu koji je godinama u raspadu. Odlican trener ,moderan ko prati belgiski nogomet a i Danski zna o cemu pricam
  • Ivdzo11
    4.2k
    Osim Jakirovića iz stručnog stožera su otišli uz Perkovića dosadašnji pomoćnik Marko Salatović, analitičar Anđelo Roguljić i kondicijski trener Marin Ivančić. U stožeru su ostali kondicijski treneri Stipe Marina, Ivan Šuta i Ante Kolak, trener vratara Gojko Mrčela i analitičar Hrvoje Jozak.

    Primarno gledamo hrvatske trenere, ali ne bježimo od stranca. Da smo htjeli rotacijske HNL trenere, imali bismo novo ime već u četvrtak. Ovo je dokaz da tražimo kvalitetnog trenera za dugoročno razdoblje - kazao nam je jučer visokopozicionirani maksimirski izvor.

    O novom treneru Modrih odluku će donijeti predsjednik Velimir Zajec i sportski direktor Marko Marić nakon što obave razgovore s ljudima za koje misle da bi mogli biti adekvatan izbor. Nakon što dođu do izbora, to ime će pred članove Izvršnog odbora i Uprave koji to moraju amenovati. Naravno, nemojte sumnjati da će ime koje će se naći pred klupskom vrhuškom biti izabrano, jer naravno da se nitko neće suprotstaviti izboru predsjednika Velimira Zajeca.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Vjerojatno se traze puno veci strucnjaci od nasih domacih. Da su prvi pick Sopic ili Bjelica bili bi vec danas predstavljeni.
  • don
    5.5k
    Kolike su šanse da će reputabilan europski trener pristati na manju plaću u situaciji u kojoj se nama žuri više nego njemu? Rastu li šanse ili padaju protokom vremena?Daliban

    ne razumijem, tražiš respektabilnog i europskog trenera a ti bi da ga se dogovori u 2 sata? Mislim da ćeš prije Dinama Ti završit na nekom Sopiću sa tim načinom poslovanja, a ne sami klub.
  • hardek
    2.8k
    Jel imamo mi koga da vodi tekmu u subotu?
  • Daliban
    1.6k
    Jel imamo mi koga da vodi tekmu u subotu?hardek

    Može Marko Marić.
  • blubach
    230
    Kolike su šanse da će reputabilan europski trener pristati na manju plaću u situaciji u kojoj se nama žuri više nego njemu? Rastu li šanse ili padaju protokom vremena?Daliban

    Ovo nema nikakve veze s većom ili manjom plaćom, to je na nama koliko smo voljni potrošit na pravog trenera. Ako se danas ili sutra počnemo dogovarat s nekim trenerom, ozbiljan trener neće za tjedan dana reć: "e, ja bi ipak 50% više od početnog razgovora". Tako da šanse niti rastu niti padaju.
  • GOAT
    1.2k
    I što više vremena prođe, manje su šanse.
    28m
    Daliban

    Ne znam, ja bas mislim da je obrnuto. U kratkom roku bi mogli dovesti ove HNL trenere koji su vec upoznati sa Dinamom pa im pošaljes "hoces neces" ponudu.

    Dok opet za nekog kapitalca i strano ime treba ici valjda i neka prezentacija plana i programa. Sumnjam da ce ljudi prihvatiti iste sekunde.
  • gledatelj
    549
    Primarno gledamo hrvatske trenere, ali ne bježimo od stranca. Da smo htjeli rotacijske HNL trenere, imali bismo novo ime već u četvrtak. Ovo je dokaz da tražimo kvalitetnog trenera za dugoročno razdoblje - kazao nam je jučer visokopozicionirani maksimirski izvor.

    Ovo je očito poruka, ne zanima nas Sopic.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    otišli uz PerkovićaIvdzo11

    Kaj i on?
  • Crni86
    3.5k
    pa perkovic ce vodit ekipu do daljnjeg, to je i najavljeno ujutro.

    Ova recenica se mislila da je otiso Salatovic koji je bio pomocnik bas kao i Perkovic. Malo retardirano ispala recenica.
  • Daliban
    1.6k
    Ovo nema nikakve veze s većom ili manjom plaćom, to je na nama koliko smo voljni potrošit na pravog trenera. Ako se danas ili sutra počnemo dogovarat s nekim trenerom, ozbiljan trener neće za tjedan dana reć: "e, ja bi ipak 50% više od početnog razgovora". Tako da šanse niti rastu niti padaju.blubach

    Kad kažeš "dogovarat", to u prijevodu znači da pokušavamo sniziti njihove financijske zahtjeve.
  • plavi devet
    302
    problem je što ti i ovakve stvari pišeš potpuno siguran da je to točno tako, a ne možeš nikako znati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.