• Keyser Soze
    10k
    Na lageru sigurno nemamo, al ja mislim da što se više čeka to je manja šansa da dovedemo nekog HNL stručLJaka.
  • don
    5.5k
    Što više vremena prođe, to su manje šanse da ćemo dovesti kvalitetnog trenera. Znači da smo nesigurni i važemo između bezveznih opcija. Da imamo nekog kapitalca na lageru, već bi bilo potpisano.Daliban



    • Što nam govori podatak da su u Maksimiru odlučili pričekati s izborom novog trenera?Prvi signal je taj da u Maksimiru žele pomno sve razmotriti i ne brzati s odlukom. Da je primarni cilj dovesti neko "rotacijsko" ime iz HNL-a, to bi već bilo napravljeno, tvrde upućeni. To govori i čista logika jer bi se po ubrzanom postupku sve riješilo i već bismo znali ime novog trenera.

      Tvrdi se da se prolongiranjem željela poslati poruka kako se traži kvaliteta i dugoročno rješenje. Kada se prođu razgovori s potencijalnim kandidatima i suzi izbor na dva ili tri imena, Zajec i Marić predstavit će sve Izvršnom odboru i tek onda će se donijeti konačna odluka. To ne može ići pretjerano brzo i stoga je postavljen privremeni trener.
    ."
  • Daliban
    1.6k
    Što nam govori podatak da su u Maksimiru odlučili pričekati s izborom novog trenera?Prvi signal je taj da u Maksimiru žele pomno sve razmotriti i ne brzati s odlukom. Da je primarni cilj dovesti neko "rotacijsko" ime iz HNL-a, to bi već bilo napravljeno, tvrde upućeni. To govori i čista logika jer bi se po ubrzanom postupku sve riješilo i već bismo znali ime novog trenera.

    Tvrdi se da se prolongiranjem željela poslati poruka kako se traži kvaliteta i dugoročno rješenje. Kada se prođu razgovori s potencijalnim kandidatima i suzi izbor na dva ili tri imena, Zajec i Marić predstavit će sve Izvršnom odboru i tek onda će se donijeti konačna odluka. To ne može ići pretjerano brzo i stoga je postavljen privremeni trener.
    don

    Dajte, ljudi, uozbiljite se. Da, primjera radi, taj Terzić čeka kao zapeta puška, možeš mislit kako bi se prolongiralo i slalo poruke. Terzić bi bio poruka. Kapitalac bi bio poruka.

    HNL rješenja su uvijek u rezervi. Što više vremena prođe, veće su šanse da završiš sa rezervom.
  • Paggini
    19.6k
    Ovisi kako gledas, ja gledam da se pregovara s ozbiljnijim imenima i zato se oduzilo, ti gledas suprotno.

    Prosla su ona vremena kad trener popije otkaz i novi trener je Kruno Jurcic...
  • gledatelj
    549
    U jednu ruku je dobra stvar, koliko god da smo nestrpljivi, da se uzelo malo vremena da se nađe stvarno kvalitetan trener. Iako se nadam ne do 6.10. jer je to ipak suludo. Ja očekujem neko novo ime jer dosta je više recikliranja.
  • don
    5.5k
    Da, primjera radi, taj Terzić čeka kao zapeta puška, možeš mislit kako bi se prolongiralo i slalo poruke. Terzić bi bio poruka. Kapitalac bi bio poruka.Daliban

    pa, ako ljudi nisu imali na lageru nikakvog trenera do Bayerna, kako će ga onda sutra imati? Nije ti ovo FM da ga zovneš i pitaš oćeš/nećeš.. sam si rekao da se treba dovesti trener koji jasno odgovara momčadi i koji se uklapa u ekipu po nekim parametrima, za to treba vremena.

    Ne kažem da neće biti sporo, ali to za sada nije jer nije bilo ni moguće dovesti dobrog trenera van hnla u jednom danu.

    HNL rješenja su uvijek u rezervi. Što više vremena prođe, veće su šanse da završiš sa rezervom.Daliban

    naravno, uz uslov da ne uspiješ dovesti stranca, moraš nekoga onda.. isto tako, šta više vremena prolazi, veće su šanse da dođe dobar trener. Vidjet ćemo uskoro.
  • hardek
    2.8k
    Kapitalci ne čekaju kao zapete puške poziv iz Dinama. Njih moraš nagovorit i dobro platit da bi uopće razmislili oće li doć ako ćemo realno.

    Ne mora značiti da naši već nisu pikirali nekoga ali se čeka da druga strane kaže da ili ne.
  • E46
    634
    Od nasih trenera iz i oko HNLa ako se bas ne uspije dovest klasa od trenera onda jedino po meni Cabraja bi bio uspjesan. Sto je sa Goranom Tomicem?
  • Daliban
    1.6k
    Kapitalci ne čekaju kao zapete puške poziv iz Dinama. Njih moraš nagovorit i dobro platit da bi uopće razmislili oće li doć ako ćemo realno.

    Ne mora značiti da naši već nisu pikirali nekoga ali se čeka da druga strane kaže da ili ne.
    hardek

    I što više vremena prođe, manje su šanse.
  • austrijanac
    4k
    Nitko iz HNLa i oko HNLa.
    Formula upotrijebljena previše puta i nikad nije dala ništa kvalitetno i dugoročno.
  • hardek
    2.8k
    Pa nebi se složio s tobom ovaj put. Ovo sto ti oces rec bi bio slučaj da imamo nekakav deadline da se do sutra mora naći trener.
  • blubach
    230
    Što više vremena prođe, to su manje šanse da ćemo dovesti kvalitetnog trenera. Znači da smo nesigurni i važemo između bezveznih opcija. Da imamo nekog kapitalca na lageru, već bi bilo potpisano.Daliban

    Imaš nekih dobrih upisa, većinom gluposti, al ovo je možda najgluplja stvar koju si ikad napisao.
    Čuj, da imamo nekog kapitalca na lageru, a tek se danas konačno odlučilo da Jakiru ide noga.
    Eto, svi treneri samo čekaju u redu da uđu u Dinamo.
    Pa normalno da se treba promislit, okrenut i stotinu brojeva, vagat, računat, a ti bi da novi trener dođe jučer.
    Ne kažem da nećemo na kraju i završit s nekim domaćim, ali šta čovjek ovdje neće pročitat...samo da nešto kontriraš, kao i uvijek.
  • Sajla
    5k
    jebeš kapitalca koji "stoji na lageru". ne želim trenera koji se čoha doma na kauču i čeka da Jakir dobije otkaz da bi iste sekunde trčao u Maksimir. hoću trenera koji će pitati što mi njemu uopće možemo ponuditi, kojeg će trebati uvjeravati da je ovo prava sredina za njega zato jer sa svojim renomeom može raditi u kvalitetnim klubovima liga petice, koji je vodio klubove u europskim kupovima i tamo pokazao nešto. a takvi ne čekaju na lageru poziv iz Dinama.
  • Daliban
    1.6k
    Pa nebi se složio s tobom ovaj put. Ovo sto ti oces rec bi bio slučaj da imamo nekakav deadline da se do sutra mora naći trener.hardek

    Ne vjerujem da će reputabilni treneri protokom vremena smanjiti svoje financijske zahtjeve, nama je veća hića nego njima. Što više vremena prođe, nama je samo sve hitnije. To jedino može značiti da trčimo od jednog do drugog u nadaju da će netko pristati ili da ćemo se mi u manjku opcija vratiti nazad i pristati na njihove zahtjeve. S druge strane, mi nismo voljni trošiti i uopće mi ne djeluje realno da bismo za trenera i stožer dali 2 milijuna eura.
  • ElDorado
    34
    upravo tak. Ozbiljni klub napravi listu odgovarajucih imena i onda ide u razgovore. Vjerujem da Marić i Zeko prije svega razmisljaju o adekvatnom profilu trenera
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.