• Toni90d
    391
    Mislim da ne postoji klub, osim Bayerna, koji ce nastavit trpat nakon 5-6 komada.Praskaton

    Ispravio sam ti post.
  • i more je plavo
    1k
    Zato sam ranije napisao da moramo lagani reset napravit.
    Skandinavaca pune lige petice.
    Igraju brzo, fizicki su jaki i mogu puno trcati, i kao takvi se lako uklope, a za mozak ekipe uzmes Portugalca ili Španjolca vrhunske kvalitete i imas dobru, natjecateljsku momcad koju je tesko razbiti, pobjediti ju mozes ali se trebas dobro oznojiti, a razvaliti ih ko kantu je teško.
    Na tom smjeru su i Česi, Austrijanci, Švicarci.
    Lige su im jace od naše, a time im i najbolji klubovi napreduju.

    I to Loksa jako dobro radi, ali imaju problema sa financijama, pa prerano prodaju.
  • Big Daddy
    1.1k
    a ne znam, boli me ta 9-ka u nasoj mrezi, makar i da smo jos 2 zabili… To mi je nekak u rangu seoske ekipe, a moj Dinamo….
  • Hectorharatti
    48
    a nemoj pretjerivat da im liga nije ni priblizna 5. ja mislim da su tu na nekom 7 8 mjestu sigurno.
  • Big Daddy
    1.1k
    Nadam se, a imam neki osjecaj da ce netko, ne mora biti u ovom prvom kulo, al da ce lrije ili poslije netko jos dobiti od nekoga 9 komada! Mogao bi se okladiti. Malo se razvodnila kvaliteta u LP, a ovi najjaci su nemilosrdni
  • Dr Hofmann
    833
    Prevelika je razlika u kvaliteti između ekipa iz liga petice (ja bi ipak maknuo Francuze, osim PSG-a) i ostalih i to se nikad neće promijeniti. Nama je teško, a zamislite kako je Nizozemcima koji imaju šest Ligi/Kupova prvaka, Portugalcima s četiri (iako se oni još super drže) ili Turcima koji imaju milijune navijača a osim tu i tamo nekog četvrtfinala ne mogu ništa. Jednostavno ti ovi pokupe igrače i doviđenja. Premoćni su, naravno da ih u jednoj tekmi možeš iznenaditi, ali nekog pravog natjecanja tu nema, nekad netko uleti malo dalje (APOEL?}, ali to je manje više sve. Barem u Ligi prvaka
  • Jaro
    7.3k
    doslovno su bili u top5 sezonu ili 2 prije...
    Osim top5 tko je jaci od Nizozemaca u Europi? Ok, ove sezone su Cesi na nekim drogama opaki, ali zadnjih 10 godina - koja liga je ispred Nizozemaca van petice?
  • Jaro
    7.3k
    a li-la... Al ajd tu su negdje, kako koju sezonu netko iskoci...
  • ShanKu
    734
    Ivanušeca natrag.. :cool:
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Za početak morate razumit da ni blizu ligama 5 se misli po kvaliteti, a ne po poretku na ljestvici, kao oni su 6 pa su automatski blizu ligama 5. Od Nizozemske lige jača je i Turska, po financijama, igračima, stadionima, apsolutno svemu. A ni Turska nije ni blizu ligama 5. Isto tako i portugalska ima ozbiljnije klubove od njih, ali nije ni blizu ligama 5. I među ligama 5 4 se izdvajaju lige, 5.liga je Francuska koja je dosta slabija od ove 4, ali i dalje puno ozbiljnija od Nizozemske, Portugala i Turske
  • Dr Hofmann
    833
    [url]http://Screenshot-2024-09-19-20-17-18-352-com-android-chrome-edit.jpg

    E moj Luka, lagano beton na klupi
  • Droljo
    8k
    Nek dođe na posudbu :roll:
  • Mr Anderson
    7.9k

    Mogao bi hemeroide zaradit od toliko sjedenja po klupama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.