• cibona
    2.9k
    Ma pusti trola, vidiš da puca po šavovima, ovo mu je baš teško palo.
  • Krizy
    43.1k
    Vratite se na temu ili će biti banova.
  • i more je plavo
    1k
    Mislim, ako je onaj nosati klaun koji ne zna dobro čitati i ima problem sa završavanjem srednjih škola doveo Ivana Jurića pred potpis, brijem da možemo i trebamo i mi tako visoko ciljati.Paggini

    Zaboravljas da je Hajduk religija za ljude iz tog kraja, pa i pored toga Juric je zakljucio da mu se to ne isplati za svu ljubav i lovu koju bi dole dobio.

    A ni nema trenera dinamovca koji je po pedigreu blizu Juricu, Leki, Tudoru, Bilicu pa da igramo na sentiment.

    Sad citam da je Kovac tovar, za Keka smo culi vec ranije.

    Tak da ostaju ovi na favbetovoj kladionici.

    Dosli bi rado i Ivkovic, Scoria, Pamić, Jurcevic.......svi su oni dinamovci, ali jel oni osim ljubavi mogu jos nesto dati Dinamu.
  • Mihael2305
    22
    Sjedim na tribini NK Rudeša koji igra prvenstvenu utakmicu protiv Jaruna, a u loži sjedi g. Sopić, upitah ga prije tekme dal ima kakve šanse da postane novi trener dinama i kaže 'Sve je moguće', sad dal i dalje ima onaj svoj crni humor kao i u Rijeci....nadamo se da nije.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    trebo si mu pokazat 5 6 stranica ove teme pa bi odustao odma
  • Droljo
    8k
    Dosli bi rado i Ivkovic, Scoria, Pamić, Jurcevic..i more je plavo

    Možda svi skupa da dođu i tvore trust mozgova i budu cijeli stožer. Tko zna, morti ne bi bilo loše..
  • Peškaman
    4.2k
    Kakve se ovdje glupe rasprave vode,da oprostite.
    Od onih što brane Jakirovića svim sredstvima pa do onih koji ga gaze i pljuju na podu kao da nije trener koji ti je donio dvostruku titulu u nikad izvjesnijoj godini HNLa i koji je uveo Dinamo u odabrano društvo LPa.
    Manje se provlačilo Brekala koji je odabrao rivale nego Jakirovića.
    Ja sam prvi bio na početku njegovog mandata za njega i branio sam ga po temama "Trener" i ostale. Ali nakon već sad nekog uzorka na utakmicama protiv Hajduka, Osijeka,Rijeke vidi se da ide ziheraški u derbijima što se meni,osobno,ne sviđa. Ostale europske egzibicije,da ne nabrajamo. Imao je vremena,prostora,izgleda da nije išlo i gotovo.
    Isto kao što nikad neću zaboraviti ovaj Bayern,Paok,Ballkani,Hajduk ,neću zaboraviti niti Betis,Qarabag,2x derbija u Splitu,Rijeku u finalu kupa i radosti koje je donio.
    Zato,baš kao što je i Zeko rekao,budimo gospoda.
    Poželit čovjeku sreću u karijeri i zahvalit se na onome što je učinio.
  • Plava stijena
    179
    Njihov je posao šišanje ovaca, a nema bolje oklade od one koju ne možeš izgubiti. Indikativno je da u ponudi nema opcije "nitko od navedenih", a i Mara je otkrio karte navevši 6. listopad kao rok. Očito se ide po stranca za kojeg bu mu trebalo cajta dok ga ne zlifra.
  • Omake
    2.5k
    Jesam li jedini kojem je Jakirov mandat djeluje bipolarno? Iz krajnosti u krajnost, čas odlično, čas očajno.
  • i more je plavo
    1k
    Netko je ovdje pisao da Modric vodi repku.......a da mu ponudimo da bude igrac/trener........Mišić bi dobio pomoć a Luka bi vježbal da legitimno zamjeni Dalica kad dodje vrijeme ?

    A na klupi nek sjedi Zeko, on ima sve papire.
  • MarK
    621
    Vaha mi je nekako još i najrealnija varijanta. Preiskusan je i karizmatičan lik, dugo je bez posla i dojma sam da bi lako pristao. Za godinu ili dvije može zlata vrijediti, kasnije ćemo po Terzića ili Kloppa
  • Mulec86
    394
    Dajte ljudi Dinamo nije nicija zajebancija niti mjesto za sticanje iskustva. Klub ima visoke ambicije i u skladu s time uvjeren sam da budemo doveli i trenera koji to moze ostvarit.
  • NitkoBitan
    17k
    Sopic je radio transparent "Zagreb Avalanche". + od mene
  • don
    5.5k
    Sopic je radio transparent "Zagreb Avalanche"NitkoBitan

    odličan argument da vodi ekipu tešku 80. milijuna eura. (pravit ćemo se da nije bio sarkazam :joke: )
  • kibic
    1.1k
    Kojom si mentalnom gimnastikom došao do zaključka da smo mi članovi izabrali Upravu?LM1995

    Ajmo redom.
    1.) Jako mi je drago vidjet da se koristiš pomodnim izrazima tipa "mentalna gimnastika". Pokazuje tvoju zrelost u razmišljanju prema mojem upisu, al i mojim i tvojim kolegama na ovom forumu. Takve olfa humoristične forice krajnje banalnog sarkazma na razini osnovne škole, i "pasivne agresije", čim prije prerasti ak želiš da te se ozbiljno shvati. Samo prijateljski savjet od starijeg kolege forumaša.

    2.) I u tvojoj drugoj točki se krije odgovor i slijed kojim je postavljen predsjednik Zajec i trenutna Uprava.

    U pravu si da članovi nisu direktno svoje glasove dali pojedinom članu uprave kluba.

    Ali ajmo dalje redom.

    Pretpostavljam da si upoznat sa posrednim biranjem, što se i dogodilo na izborima Skupštine Dinama. Članovi, su dali svoj glas listi, a znalo se tko je nositelj te liste i tko će biti predsjednik. Kako je svima tko je glasao za listu DP-a bilo jasno da bu to Zajec, i u kojem omjeru bu ta lista sudjelovala u postavljanju Uprave kluba. Oni su slijedom toga preko članova došli na poziciju u klubu da imamo trenutnu upravu, a na ramenima nekoliko tisuća birača koje im je dalo svoj glas i povjerenje u vođenju kluba. Žišku? Žišku.

    Ti se s tim ne moraš složit, dapače čak si krenul lepo to razrađivat po točkama za kaj ti sve pohvale dajem. Ali mala doza skromnosti i držanja regula lepog ponašanja vjeruj mi da nikad nije na odmet.

    Svi smo živčani nakon debakla u Minhenu, to bu nažalost trajalo. Vjeruj mi, bilo bu još takvih živciranja, bilo ih je i prije i još gorih. Al to ne znači da se na Zoni treba držat ko najveći pametnjaković koji sve zna i onda drugima se obračat ko maloj deci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.