• LM1995
    1.8k
    Članovi, su dali svoj glas listi, a znalo se tko je nositelj te liste i tko će biti predsjednik.kibic

    Na izborima nisi znao niti mogao znati da će Zajec biti izabran za Predsjednika jer nije imao većinu. Ponavljam, 25 od 60.

    svima tko je glasao za listu DP-a bilo jasno da bu to Zajec, i u kojem omjeru bu ta lista sudjelovala u postavljanju Uprave klubakibic

    Nisi znao niti mogao znati tko će s DP liste biti izabran u IO (koji bira i razrješava Upravu).

    Oni su slijedom toga preko članova došli na poziciju u klubu da imamo trenutnu upravu, a na ramenima nekoliko tisuća birača koje im je dalo svoj glas i povjerenje u vođenju kluba.kibic

    Birao si listu za 25 članova Skupštine i nadao si se da bi Zajec nekako mogao pobijediti Barišića (trebalo mu je 6 “ruku” s kojima članovi nisu imali apsolutno nikakve veze).
  • Zagreb1992
    1.7k


    Neka njega u Madridu ..ovdje nije potreban :)
  • NitkoBitan
    17k
    Volio bi da novi trener ima neko iskustvo u Ligama petica te prenese dio znanja i iskustva na Dinamo.

    Gledam neke treninge Reala koji ukljucuju maske sa kisikom i druga cuda od tehnologija. Bez obzira kaj Dinamo nije sirotinja imam neki osjecaj da su neke metode treninga znanstvena fantastika za nas.

    U modernom nogometu treba poradit na kondiciji i fizikalijama jer si bez toga 0. Ako manje trcis i fizicki si slabiji automatski losije stojis u svim segmentima igre, od posjeda pa do udaraca na gol (a i opcenito stvorenih prilika) i golova.

    Takoder sam primjetio da se u Ligama petice dosta posvecuje treninzima snage u teretani. Kod nas teretanu vide (samo) na pripremama i vjerojatno bleje u te utege kao tele u sarena vrata.
  • Orc123
    7.8k
    ne referiram se na tebe.....
  • kibic
    1.1k
    Nisi znao niti mogao znati tko će s DP liste biti izabran u IO (koji bira i razrješava Upravu).LM1995

    Moja rečenica na koju se referiraš odnosi se na predsjednika liste. A ne da su glasači znali da bude Zajec izabran za predsjednika, nego da su znali da bude on predložen od strane DP-a za predsjednika.

    Na izborima nisi znao niti mogao znati da će Zajec biti izabran za PredsjednikaLM1995

    Naravno da nitko nije moga predvidjeti budućnost, nego se vraćamo na značenje posrednog biranje. No vrtil bi se u krug da ponovo to pišem i skretal još više s teme.
  • Crni86
    3.5k
    Volio bi nekog trenera njemackog/skandinavskog tipa. Kao sto je netko iznad napisao da nadtrcimo protivnik, da igramo okomito, brzo i bez previse dodira. Da mozemo izac u presing u hnlu i drzat goricu 90 minuta na presingu i radit ono sta je bayern nama radio.

    Imamo odlicno tehnicki potkovane igrace i kao klub, a i opcenito kao nacija. Ali su nam jednostavno trka i rudarenje uvijek bili slabija strana. I bas zato mislim da bi nas talent plus germanski trener dali idealnu kombinacju da zaokruzimo cijelu pricu. Zelim njemacku disciplinu, trku i agresiju te hrvatsku tehniku i spanerstvo.
  • CastAway1986
    1.4k
    Dok god u javnost i službeno ne izađe ime novog trenera ponavljati ću kao papagaj :lol: NENAD BJELICA
  • NitkoBitan
    17k
    Kao sto je netko iznad napisao da nadtrcimo protivnik, da igramo okomito, brzo i bez previse dodira.Crni86

    Zivo me zanima kako ce se Petkovic uklopit u ovo. Svi trce prema naprijed samo se on u kontra smjeru vraca po loptu :rofl:

    Sala na stranu, trcanje ima velik dio zasluga za pobjede. Mislim da smo mi recimo 2015. godine nadtrcali Arsenal na Maksimiru u nasoj pobjedi 2:1.
  • Crni86
    3.5k


    Kuzim ja da petko nemre, nek se ugleda na bivseg kolegu iz repke pa nek se i on spremi. Danas se u nogometu konstantno trci. Obrana krece od prvog igraca a to je napadac. Meni je petko predrag, ali ako ne moze vise odgovorit tim zahtjevima onda je vrijeme da krece sa klupe. Al to je posao trenera, ja vjerujem da moze al se mora adekvatno spremit.

    Kazem to je moje misljenje, zelim trenera koji ce gazit ko ovaj bayern nas. Trenera koji ce probudit glad u tim deckima i pretvorit ih u pitbule koji ce grist jedanko na 0:0 i 5:0. Koji ce ulazit u svaki duel na rubu faula, zelim ratnicku momcad koja ce se tako postavit i protiv tovara i protiv gorice i protiv bayerna. Momcad koja ce imat fajterski gard.

    Volio bi vidjet te statistike pretrcanih kilometara po utakmici.NitkoBitan

    Ovo mi je najvise zal kaj nema u hnlu. Mislim da bi onda i dobili odgovor zasto nam je liga u banani.
  • LM1995
    1.8k
    Imaš pravo. Šalji mail klubu da tražiš ispriku “nekoga od nove uprave” :up:
  • IceMan
    2k
    Samo se bojim da na kraju (u nedostatku izbora, novaca, muda) ne dođe netko tipa Sopića,Krkija, Čabraje na našu klupu.
    Čast svima njima, i bez ikakvog podcjenjivanja.

    Jer, nekada, svi smo složno pričali i grmili kad bi takvi slični dolaziili i odlazili za kormilo našeg kluba.

    Grmili od bijesa, naravno.
  • Slavonac86
    383
    A da vratimo Zokija izbosne za trenera??
  • gledatelj
    549
    Na stranu prezime i kriminalne radnje, on je kao trener bio jako dobar i uspješan
  • nemapredaje
    3.2k
    Mislim da bi onda i dobili odgovor zasto nam je liga u banani.Crni86

    Možda baš zato i nema tog podatka :smile:
  • Danko
    1k

    "Volio bi nekog trenera njemackog/skandinavskog tipa. Kao sto je netko iznad napisao da nadtrcimo protivnika"

    To se dobiva krvavim radom a taj koji bi takav rad nametnuo bi brzo bio bivši , miniran od svlačionice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.