• Nogo
    3.6k
    Screenshot-20240919-161029-Samsung-Internet.jpg
    Screenshot-20240919-161038-Samsung-Internet.jpg

    Jakire, hvala na svemu i sretno u nastavku karijere!
  • Droljo
    8k

    Hehe nerazumnici stave 15 koef na tanca i krunu. :lol:
    I zadnji dole im se potkrao daniele de rossi sa 25 koeficijentom :rofl:

    I kladione prate zonu
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    i trebao je bit bivsi ,i davno prije toga. Covjek je toliko imao srece. Sramota je reci da je osvojio duplu krunu. Ne zbog toga sto smo dobro igrali nego zbog propalog hajduka koji se raspali i Rijeke koja se usrala. Penal protiv njih se mogao ni ne dosudit . Svi ga se sjecamo. Nista posebno sto smo osvojili prvenstvo. Jedini rekord koji nije srusio je taj da je i prvenstvo izgubio. Covjek nas je upisao u povijesti lige prvaka. Ajd bok:strong:
  • cibona
    2.9k
    Nadam se da će nasljednik pobijediti ekipe poput Betisa i Qarabaga u gostima.Captain America

    A ja se nadam da nasljednik neće doživjeti rekordni poraz u Ligi prvaka, epsku blamažu protiv Balkanija i višestruko sramoćenje s tovarima.

    Edit - vidim da te je kolega Crusades već spustio :grin: , stvarno nemaš srama.
  • Paggini
    19.6k
    Nadam se da će nasljednik pobijediti ekipe poput Betisa i Qarabaga u gostima.Captain America

    Da se razumijemo, ovo jesu uspjesi, ali Dinamo je prije Jakira imao PUNO, PUNO veće uspjehe od ovoga, ali puno veće.

    Ali nije imao takve sramote kao PAOK, Ballkani i Bayern.
  • cibona
    2.9k
    Jakir bi bio bivši odmah 5 dana nakon pobjede na izborima da ih Bišćan nije otkantao.Captain America

    Imaš neki dokaz ili ponovno besramno lažeš?
  • mali M
    5k
    ma pustite ga... ajde bar ima karakter, potonut će držeči se za ogradu Jakirovog titanika i ne odustati od branjenja do samog kraja...
    po meni je pozitivno što ako se otišlo u javnost sa otkazom vjerujem da je blizu najava drugog trenera...
  • gledatelj
    549
    Malo je bizarno da glavni sponzor kluba ima okladu na sljedećeg trenera istog
  • tp1997
    262
    Možda i oni imaju insajdere :lol:
  • Captain America
    17.6k
    stvarno nemaš srama.cibona

    Mili moj, jedino ko nema srama si ti sa zastavom propale države koja je pola teritorija poklonila drugim državama na profilnoj..

    Imaš neki dokaz ili ponovno besramno lažeš?cibona

    Imaš neki dokaz da Bišćan nije kontaktiran ili si povjerovao ''Trust me, bro'' objavi kluba?
  • E46
    634
    Ne diraj u Starohrvatsku zastavu
  • LM1995
    1.8k
    Nekak si razmišljam hoće li netko od nove uprave izać pred medije i ispričat se navijačima. Članovi su tu upravu izabrali i dali veliku podršku te ona ima direktnu odgovornost pred njima. Treba pokazat hrabrost i gospodsko ponašanje, al i svijest o odgovornosti i sa te strane. Oni su na kraju prošle sezone produljili ugovor Jakiroviću.kibic


    Ajmo redom:
    1.) Članovi su izabrali 25 (od 60) članova Skupštine.
    2.) 31 član Skupštine (25 izabranih od strane članova te 6 izabranih od strane tadašnjeg IO) je izabrao Zajeca za Predsjednika kluba.
    3.) Predsjednik kluba, ujedno i predsjednik IO, je izabrao 10 članova IO. Dvojicu članova IO je izabrao Mirko Barišić.
    4.) U Upravi su tada bili Peras, Podnar i Tomačić.
    5.) Nedugo nakon toga je IO za četvrtog člana Uprave imenovao Manenicu.
    6.) IO je smjenio Peras, a kasnije za predsjednika Uprave imenovao Manenicu.
    7.) Nedavno je IO imenovao i četvrtog člana Uprave (Puhalo).

    Kojom si mentalnom gimnastikom došao do zaključka da smo mi članovi izabrali Upravu? Pa 2 od 4 člana sadašnje Uprave imenovana su daleko prije izbora.
  • NitkoBitan
    17k
    Na kraju nece biti niti jedan od ponudenih nego neki stranac. Nije dzabe Favbet generalni sponzor Dinama sa participacijom od 3-4 milje :joke:
  • cibona
    2.9k
    E mili moj... Vrati se u osnovnu školu i onda nauči kako je izgledala zastava NDH. U redu?

    Vidim da si jako napet u zadnje vrijeme, ponavljam odmori se, znam da ti teško pada ova situacija, ali besramno laganje nije rješenje :smile: Naspavaj se, potom pogledaj kako izgleda zastava NDH, a ako ti zatreba pomoć javi mi se u inbox, dat ću sve od sebe da ti pomognem, važi?

    Mala pomoć za neuke poput tebe, pogledaj u gornji lijevi kutak :grin:
  • Toni90d
    388
    Mili moj, jedino ko nema srama si ti sa zastavom propale države koja je pola teritorija poklonila drugim državama na profilnoj..Captain America

    Nisam znao da je Republika Hrvatska propala država i da je poklonila pola teritorija, osim ako ne misliš da smo Herceg-Bosnu poklonili?
    Zastava sa profila, je prva Hrvatska službena zastava i grb, nakon proglašenja neovisnosti od zločinačke tvorevine.

    Sorry za off, ali ovakvi ljevičarski fašisti mi dižu živce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.