• Mali Zeus
    12.6k
    Ma bi, ko što su Miška objesili nakon kaj im je povisio cijenu karata.
  • Paggini
    19.6k
    Evo neki moj osobni rezime dojma svih Jakirovih utakmica, jer drugačije je kad se gleda samo suha statistika, a drugačije kad se gleda utakmicu po utakmicu, pa se cesto vidi sva muka s kojom smo dobivali te utakmice. Svi smo skupa presutili jer titula je bila vazna, ali obrazac igre postoji i ne bi se promijenio. Isprike na dugom postu.

    Dinamo - Sparta 3:1

    Rapsodija, prelijep nogomet, uzbudljiv Dinamo protiv jako ozbiljne europske ekipe

    Dinamo - Rijeka 2:1

    Jako dobra naša utakmica, Pašalićev slobodnjak na kraju malo pokvario dojam

    Sparta - Dinamo 4:1

    Prva njegova katastrofa, ali ne znam koliko bih tu njega krivio s obzirom na uvjete u kojima je ekipa bila

    Osijek - Dinamo 2:3

    Muka mučna, nekako na mišiće pobijedili što je postao uzorak u svim utakmicama s Osijekom

    Dinamo - Slaven 3:0

    Dobra utakmica, chill i cruiseanje na autopilotu

    Dinamo - Astana 5:1

    Dosta dobra naša utakmica

    Rudeš - Dinamo 1:5

    Laganica, dobra utakmica s nase strane

    Hajduk - Dinamo 1:0

    Sramotna naša utakmica na njihov kukavički nogomet

    Ballkani - Dinamo 2:0

    SRAMOTA. Potpuna sramota i dotad najsramotniji naš europski poraz po mome mišljenju, a bit će ih još u budućnosti

    Dinamo - Istra 3:0

    Dobra utakmica, lijepo popodne, Perković se pokazao, Max zabio. Dobra utakmica.

    Gorica - Dinamo 2:1

    Sramotno loša utakmica, Ademijeva gajba i onda moljenje Boga da ovi ne zabiju, a zabili su dva...

    Dinamo - Viktoria 0:1

    Ovo nam je tada bilo čak.i očekivano, kukavički postavljeno i bezveze odigrano. Nezaslužen poraz jer su ovi s druge strane bili jednako loši.

    Dinamo - Lokomotiva 2:1

    Grozna naša utakmica s iznimkom zadnjih 10 minuta suludog presinga. Divljanje na tribinama poslije Takijevog gola.

    Varaždin - Dinamo 1:1

    Izvanredno prvo poluvrijeme, a drugo sramotno loše.

    Viktoria - Dinamo 1:0

    Slično prvoj utakmici, mrljavo, nikako, bezveze, jalovo..

    Rijeka - Dinamo 2:2

    Cudna utakmica, dobro smo igrali mi, pa dobro su oni, pa dobro mi, pa dobro oni. Bezveze remi...

    Dinamo - Osijek 2:1

    Dobra naša utakmica, lijepa pobjeda u zadnjim minutama

    Astana - Dinamo 0:2

    Ok naša utakmica.

    Slavem - Dinamo 0:2

    Jako zaboravljiva utakmica, odigrano na mišiće korektno, jedino što pamtim s nje je da se prvi put pjevalo "Kad igraš ti.."

    Dinamo - Rudeš 1:0

    Muka muka muka muka mrtva dok Kulen nije zavukao u 70 i nekoj, onda na kraju njihov presing i moljenje Boga da ne zabiju..

    Dinamo - Ballkani 3:0

    Ok utakmica.

    Dinamo.- Hajduk 0:0

    Sramotni kukavičluk i jalovost kad ovi parkiraju bus i imaju 11 igrača u 16m, a mi lagano kružimo na centru...

    Dinamo - Lokomotiva 0:3

    Strava i horor, jeziva grozota od utakmice.

    Istra - Dinamo 0:1

    Muka, muka, muka, muka. Svi grogirani, uzasna utakmica.

    Dinamo - Gorica 2:0

    Vrhunska naša utakmica, sjevalo sa svih strana, najbolje navijanje sezone, dizanje i transa na kraju, meni jedna od osobno drażih utakmica.

    Lokomotiva - Dinamo 2:2

    Opet grozota s naše strane, curili na sve strane, a drugo poluvrijeme jalovi i nikakvi.

    Betis - Dinamo

    Jakirov masterclass, odlično postavljena i vođena utakmica.

    Dinamo - Varaždin 1:0

    Ĉupao nas nevistić nemilo s obranama, na muku dobivena tekma.

    Dinamo - Betis 1:1

    Dobra naša utakmica.

    Dinamo - Rijeka 1:0

    Muka, kukavicka igra i penal iz kojega smo zabili. Mozda smo zasluzili pobjedu, ali ni blizu dominantnog.

    Dinamo - Gorica 4:0

    Odlicna nasa utakmica, let po terenu...

    Osijek - Dinamo 1:1

    Strahota od utakmice, izgledali smo ko klauni do 80e minute, onda taj suludi presing, pa Kulenovic gol...

    Dinamo - PAOK 2:0

    Odlična naša utakmica, odlična.

    Dinamo - Slaven 5:2

    Tarupiranje mušterija, dobar Dinamo.

    PAOK - Dinamo 5:1

    SRAMOTA SRAMOTNA. Mislili smo da ne može gore od Ballkanija pa dodje PAOK. A mislili smo da ne može ni gore od PAOKa pa dodje Bayern.

    Rudes - Dinamo 0:3

    Dobra naša utakmica, odrađivanje.

    Hajduk - Dinamo 0:1

    Brunin trenutak genijalnosti, ali osim toga kukavička.igra, da nisu oni nesposobni dozlaboga moglo je biti komotno 1:1

    Hajduk - Dinamo 0:1 Kup

    Vrhunsko, vrhunsko prvo poluvrijeme, najbolji Dinamo na Poljudu u dugo vremena i onda drugo poluvrijeme potpuni kukavicluk koji je mogao ici u kurac da je glava Sigura otisla malo niže.

    Dinamo - Istra 4:1

    Odlična naša utakmica.

    Gorica - Dinamo 0:2

    Dobra naša utakmica

    Dinamo - Varaždin 2:1 po onoj kiši u srijedu

    Dobar, dobar Dinamo prvih 70 minuta, onda muka, gol, čupanje nevistića...

    Lokomotiva - Dinamo 0:1

    Muka, čupanje zicera nevistića

    Varaždin - Dinamo 0:1

    Ove utakmice se baš ne sjećam...

    Rijeka - Dinamo 1:2

    Prekretnica, ali naša jako loša utakmica bez ikakve kontrole terena do 80e minute, kad krećemo u malo jači presing

    Dinamo - Osijek 1:0

    Ok utakmica, oni dosli ko psi nabrijani, iskontrolirali ih.

    Dinamo - Rijeka 0:0 kup

    Sta se dogodi kad bunker naidje na bunker? Ne bih ovo pripisao jakiru koliko formatu kupa koji je bio uzas.

    Slaven - Dinamo 2:3

    Fešta u Koprivnici, dobro navijanje, zajebancija, dobra naša utakmica.

    Rijeka - Dinamo 1:3

    Dobra, dobra naša utakmica.

    Dinamo - Rudeš 3:3

    Nebitna utakmica, nebitan rezultat, fešta cijeli dan.

    Dinamo.- Istra 5:0

    Rapsodija na Maksimiru, imala je istra par prodora, ali sve u svemu dominantno.

    Osijek - Dinamo 1:2

    Ok naša utakmica s obzirom da Opus i GV uvijek budu uzasni, ali ovo smo kontrolirano odigrali, zasluzena pobjeda

    Dinamo - Sibenik 3:0

    Rapsodija, fantazija od nogometa.

    Dinamo - Qarabag 3:0

    Rapsodija, mogli su i oni koji zabit, ali mogli smo i mi tri još.

    Dinamo - Gorica 2:1

    Ok tekma, ali taj gol nam nije trebao..

    Qarabag - Dinamo 0:2

    Odlično postavljena utakmica, ovi nisu ništa napravili, naša kontrola.

    Rijeka - Dinamo 1:1

    Sramota, ali kao bili su Azerbejdzanu, pa ovo pa ono..

    Dinamo - Hajduk 0:1

    SRAMOTA SRAMOTNA, ALI SRAMOTA.

    Bayern - Dinamo 9:2

    Litra vode koja je prelila čašu od dva deci. Sramota.

    Eto, kad se ovako sve stavi na papir, utakmicu po utakmicu, u pravilu smo nekako na misice to dobivali, cesto se sramotili, ponekad zablistali. Puno premalo za klub Dinamovog renomea.
  • Big Daddy
    1.1k
    IMG-3705.jpg

    Dinamova ekipa igraca sa su ostali u Dinamu :starstruck:
  • Majki2111
    3.1k
    :rofl: Jel ovo moguće????? Kak se ti ovog sveg sjećaš?
  • Paggini
    19.6k


    Kad svaku utakmicu Dinama jako emocionalno prozivljavam pa se urezu sve u sjecanje jbg hahah
  • Majki2111
    3.1k
    Pa dobro i ja, al zaboravim odmah onu onu prijašnju do.
  • Juznjak
    3.8k
    Varaždin - Dinamo 0:1

    Ove utakmice se baš ne sjećam...
    Paggini

    Da te nadopunim, ako se ne varam Vidovićev gol za pobjedu. Loša naša utakmica, Dabro promašio prazan gol iz kosa pred kraj utakmice, pogodio vanjski dio mreže. Uglavnom samo jedna od mnogih pobjeda na mišiće uz popriličnu dozu sreće.
    Inače sve jako dobro opisano, mislim da se sa svime slažem. :up:
  • Ivdzo11
    4.2k
    "Dragi prijatelji,

    Kao što svi već znate, od danas i službeno više nisam šef stručnog stožera GNK Dinamo Zagreb.

    Prije svega, želim istaknuti, da sam od prvog dana svog boravka u Dinamu, osjetio neizmjernu ljubav i podršku svih Vas. Ukazala mi se prilika da vodim klub iz grada u kojem živim dugi niz godina, te tako osjetim emociju koju Dinamo predstavlja.

    Stručni stožer, na čelu sa mnom, od prvog dana je posvećeno radio, kako bi svaku novu utakmicu momčad izgledala što kvalitetnije. Nekada je išlo odlično, nekada manje dobro, ali najvažnije od svega je, da niti jednom nismo odustali od ostvarenja ciljeva koji su bili postavljeni pred nas.

    Sve ono dobro, kulminiralo je osvajanjem dvostruke krune na fenomenalan način, kako to rade najveći! Nakon toga, u sjećanju i srcu, zauvijek će ostati nevjerojatan doček na našem Trgu, koji je slikovito prikazao što ljudima predstavlja Dinamo!

    Ovo je prilika da Vam se svima zahvalim. Prije svega navijačima, koji su uz momčad bili kroz cijelo ovo razdoblje. Od Zagreba, Koprivnice, Splita, sve do dalekog Bakua, gdje smo zajedno proslavili ulazak u Ligu Prvaka.

    Hvala i svim našim igračima na sjajnoj suradnji kroz proteklih 13 mjeseci, jer bez njihovog maksimalnog angažmana ništa ne bi bilo moguće ostvariti.

    Ne želim zaboraviti ni sve ljude u klubu i radnoj zajednici. Sve one vrijedne radnike na terenima, tete čistačice, pa sve do ljudi u Upravi, koji su marljivo radili i utkali dio sebe u sve naše uspjehe.

    Na koncu, dragi prijatelji, poslali ste ogroman broj poruka podrške, a najbolja je ovo prilika da Vam se srdačno zahvalim i na tome.

    U nogometu, kao i u životu, svaka priča ima svoj kraj. Ovaj put završavamo jedno sjajno poglavlje. Uspjeli smo osvojiti dva trofeja, ostvariti velike pobjede i fantastične rezultate, ali najvažnije od svega, vjerno smo, do posljednjeg trenutka, slijedili klupski slogan, "Nema predaje".

    Ne preostaje mi ništa drugo, nego Vam svima od srca zaželiti sreću. Neka naš Dinamo ponovi prošlogodišnji uspjeh, uz što bolju prezentaciju u preostalim europskim utakmicama. I za kraj, kako kaže pjesma najvjernijih navijača, "dajte nam samo pobjede".

    Dinamo Zagreb iznad svih!

    Vaš Sergej.
  • Paggini
    19.6k


    E bravo, onaj vidovicev orsicevski gol, dadada. To mi se izrezalo iz sjećanja, al da, mrljava takodjer utakmica.
  • Majki2111
    3.1k
    Vi ste svi ludi, čega se vi sjećate. Čitam i ne vjerujem. Bez teksta ste me ostavili. Ček vi pamtite koj gol je bio i kak je zabijen? :sweat:
  • Fanboy
    2.6k


    Ja ne vjerujem da su ti baš sve ostale tako u sjećanju, ovo je nevjerojatno....
    Mislim svaka čast, pukao sam se smijati kad si napisao da se jedne baš ne sjećaš...
  • Tongo Doumbia
    4k
    Posljednja dva - tri paragrafa svi moraju pročitati prije nego krenu u sveopću pljuvačinu.

    Dinamo Zagreb iznad svih, baš lijepo i toliko puno govori.
  • NitkoBitan
    17k
    Svaka cast kolegi Paginiju, ja se ne sjecam kaj sam prekjucer imao za rucak. I da, sjecam se jedne Koprivnice koja je bila cini mi se u ponedjeljak, smrzli smo se :rofl:
  • Paggini
    19.6k
    da, sjecam se jedne Koprivnice koja je bila cini mi se u ponedjeljak, smrzli smo se :rofl:NitkoBitan

    Po tom se i sjecam, otišao raniie s posla, ko guzica se smrzo, znam da je i bio neki gol glavom nakon ubačaja što mi se urezalo jer ih nismo nista skoro takvih dali cijelu sezonu, plus "kad igraš ti"

    Ja ne vjerujem da su ti baš sve ostale tako u sjećanju, ovo je nevjerojatno....Fanboy

    A jesu da, primarno sam ih napisao jer se ekipa fkt ne sjeća i onda se krene revidirati Jakirov nogomet, da je to bilo na pobjednicki mentalitet i slicne gluposti, a uglavnom je bilo jalovo, mrljavo, mučno i na mišiće
  • Nogo
    3.6k
    Screenshot-20240919-161029-Samsung-Internet.jpg
    Screenshot-20240919-161038-Samsung-Internet.jpg

    Jakire, hvala na svemu i sretno u nastavku karijere!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.