• don
    5.5k
    na postotke sam pričao za ostatak klubova.
  • Sajla
    5k

    nije pokušaj nadjebavanja, nego mi iskreno nije jasno što pokušavaš reći. u 99% drugih klubova je jasno da sporazumni raskid ugovora znači da trener dobija otpremninu, a u Dinamu nije jasno je li uzeo lovu ili je se odrekao kad se to kaže?
  • don
    5.5k
    šta bi pokušavao reći osim što sam u jednoj rečenici odgovorio čovjeku i šta ste se nakačili s tim? Nije mi bitno 2% svejedno.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Gledam sad ove sastave i vidim svi miču Baturinu, kao on je igrač manje. Pjaca je svima u prvom sastavu, Sucic je svima u prvom sastavu. Ajmo ovako, kako je Petar Sucic odigrao protiv Osijeka, protiv Riheke, protiv Qarabaga, protiv Hajduka?? On je kao neizostavan, a Baturina je problem. Ajmo dalje s Pjacom, priznam mu Qarabag u gostima zbog golcine, kakav je bio ostale jače tekme?? Sta je on to napravio vise od Baturine da je siguran. Nije ni Baturina odigrao najbolje da se razumijemo (iako ima 6 asista u 8 utakmica i protiv qarabaga u prvoj najbitnijoj tekmi di smo osigurali prolaz je odigrao ključnu rolu) , ali bio je za klasu bolji sveukupno gledajući i od Sucica i od Pjace u ovoj sezoni pa se samo niega proziva, a do prije 10 dana ste pisali svi joj smjesna ponuda ispod 30 mil sramota da ide. Bas ima previše dvoličnih izjava, procjena i svega ostalog. I ja kazem Baturina nije u najboljoj formi, ali bome nije skoro bijedan igrač u ekipi bio nešto bolji od njega da bi ga se nakon 2-3 tekme na lošijoj razini nego inače micalo iz prvih 11 pogotovo znajući da je to najskuplji eksponat kluba i jedini izvor para u budućnosti. Napadajte kolko ocete


    Edit: molim prebaciti u temu Slaven Belupo Dinamo. Kriva tema
  • Sajla
    5k
    pa nakačio sam se jer decidirano tvrdiš da u klupskoj objavi stoji da Jakir nije dobio otpremninu jer tako u ovom slučaju tumačiš pojam sporazumnog raskida.
    iako su i drugi Dinamovi treneri sporazumno raskidali i dobijali otpremenine (i to im se zamjera), iako su treneri drugih klubova uzimali otpremnine nakon sporazumnog raskida. a sad je to odjednom nejasan pojam koji jednom znači ovo, drugi put ono, u Dinamu je nejasan pojam koji znači kontra od onog što znači u drugim klubovima itd. nema veze. pouka svima da ne donose preuranjene zaključke.
  • don
    5.5k
    pa nakačio sam se jer decidirano tvrdišSajla

    zaključio si da je decidirano iz 4 riječi u jednoj rečenici. Ništa ne tvrdim već prenosim kako piše i kako sam mislio šta to znači kao i mnogi. Ne preuveličavaj. A to di sam pročitao za pravila otpremnine ćeš dobit u inbox jer bespotrebno zatrpavamo.

    ekipi bio nešto bolji od njega da bi ga se nakon 2-3 tekme na lošijoj razini nego inače micalo iz prvih 11Miro Vugrinec

    mislim da ljjdi to zazivaju čisto da "ohladi glavu". Sumnjam da misle dugoročno.
  • Sajla
    5k
    Ništa ne tvrdim već prenosim kako pišedon

    ali ne prenosiš kako piše, u tome i je poanta, već prenosiš ono što ti misliš da znači to što piše. ali ostavimo to, nema smisla zatrpavati temu, slažem se
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Šta si ti tako nemiran u zadnje vrijeme? Realnost je da pola ljudi ovdje ne kuži nogomet i krenu cviliti ako Dinamo ne vodi 3-0 na poluvremenu. Isto tako, mišljenja sam da su igrači najmanji problem, a ukoliko dođe dobar trener ćemo se uvjeriti u to. Netko možda ne shvaća Baturininu vrijednost, ali i ti poprilično omalovažavaš Pjacu koji je od Jakira bio stavljan u baš užasne situacije.
  • don
    5.5k
    već prenosiš ono što ti misliš da znači to što piše.Sajla

    i? jel to nešto pogrešno? jel ja radim u klubu da moram "iznositi" točne informacije samo? Bože dragi.
  • DiddyGuela
    2k


    Baturina je kurcina od igraca, najveca prevara HR nogometa od Ante Corica. To je moje misljenje naravno, nebitno... Davno sam napisao kao nepopularno misljenje da je on precijenjen.

    Zasto svi micemo Baturinu? Pa ako jedan igrac konstantno igra ispod ocekivanja, nije li realno da na njegovo mjesto gurnes npr. Stojkovica,Kacavendu,nekog treceg? Ili mislis nista minjat dobro je ovako?

    Baturina niti igra niti se ponasa ko prvotimac. On i Petko u kombinaciji su lagana setnjica. Nikakvo cudo sto u toj kombinaciji izgledamo jadno,bezopasno i mlitavo.

    Sucic je bio losiji u nekim utakmicama ali ukupno daleko bolji i konkretniji nastupi nego Baturina, ukljucujuci repku.

    Pjaca je veci dio proveo na desnoj strani, cak i kao wingback... to nije njegova prava pozicija, svi znamo.

    Konkretno, Baturina je uz jos neke dio problema.

    Klupica a ne bankomat.
  • Krizy
    43.1k
    “GNK Dinamo i gospodin Nenad Bjelica dogovorili su sporazumni raskid poslovne suradnje. Klub zahvaljuje Nenadu Bjelici na dosadašnjoj suradnji i rezultatima koje je ostvario kao trener Dinama.”
  • don
    5.5k
    Baturina je kurcina od igraca, najveca prevara HR nogometa od Ante CoricaDiddyGuela

    Sarkazam?
  • miro
    4.4k
    Baturina je nas najbolji igrac, nitko njega ne bi maknuo na duze vremena, jos nisam procitao da to netko zaziva (edit - evo sad sam procitao gore sto Diddy kaze)

    Ali u cijelom ovom metežu, oko njega - igre za klub, prodaja, reprezentacija... možda mu treba malo rasterecenje i tekma-dvije koje nece morat odigrat 90 minuta ful gas
  • DiddyGuela
    2k


    Ne.

    U repki je bio posebno los. Izgledao je kao da je na tomboli osvojio nagradnih 45 minuta za repku. Ovo sto u HNLu prebije Istru i Sibenik necu ni racunat, neugodno mi je.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Krizy ne mozes mi ovo radit, srce mi je na sekundu stalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.