• kibic
    1.1k
    Kak si ti fora. Do tog da ti na tak bedast i sarkastičan komentar ne bum odgovaril.
  • Chempers
    115
    Dobro pa koliko će se ponavljati novinarska glupost o Varaždinu. Ta utakmica dolazi poslije Monaca, idući tjedan je Lokomotiva
  • Jurki
    11.6k
    Oni su na kraju prošle sezone produljili ugovor Jakiroviću.kibic

    Kak mu je. to produzen ugovor?
    On je lani prilikom dolaska potpisal trogodisnji ugovor.
    Nisam nikad i nigde jos videl da se uprave ispricavaju navijacima
  • Zg123
    210
    zasto bi se pobogu uprava trebala ikome ispricavati?
  • Maxova dijagonala
    142
    Ljudi terzića želi Milan...nema promil šanse da dođe u hnl i da mu propadne gaža u milanu. To je mladi ambiciozan trener kojem sigurno nije cilj ic vodit ekipe po Kranjči i Šubićevcu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Kak si ti fora. Do tog da ti na tak bedast i sarkastičan komentar ne bum odgovaril.kibic

    Upravo si mi odgovoril.

    Uprave se inače redovito ispričavaju navijačima kad raskinu s trenerom, sasma uobičajna praksa.
  • Toni90d
    384


    Tamo je 3 opcija. Ako ga ne uzmu, dođe kod nas i našamara ih sa Dinamom jer ga nisu uzeli :cool:
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Na ovom forumu stvarno postoji bar 10-15 posto nerealnih ljudi koji misle valjda da je Dinamo kao Real Madrid vani i da svi jedva cekaju doći na nas najljepsi stadion na svijetu. Recite mi u kojem paralelnom svemiru bi mladi perspektivni trener koji je napravio pravi veliki podvig i usao u finale lige prvaka s Borrusiom ispred svih najjačih svjetskih klubova došao u Dinamo. To je trener koji će bez problema imat Milan, Inter,Juventus, Sociedad,Villareal, Tottenham uz par puta veću placu nego sto ovdje može dobiti. I onda ima tipova koji misle da bi u Dinamo trebao doći čovjek koji će sigurno imat takve top ponude iz liga petica čim neko ostane bez trenera. Dajte malo realnosti. Em je preskup, em ga sigurno ne zanima ni Dinamo ni hnl. Nama je Dinamo najbolji, najdraži i najveći klub jer smo njegovi navijači, a nikom drugom vani nije ni među 50 klubova i to je jedina istina. Svaki klub lige 5 ili najmanje 70 posto klubova lige 5 su od nas cjenjeniji, imaju bolje uvjete i mogu platit vise od nas. To je nepobitna činjenica i jedina istina. Bezveze se trkelja i troši tinta o nečem nemogućem
  • kibic
    1.1k
    Nisam nikad i nigde jos videl da se uprave ispricavaju navijacimaJurki

    Everton i Liverpool jesu u različitim okolnostima; da sad ne stavljam linkove ovdje na razne portale.
  • j00k3r
    17
    Stvarno ne znam zašto Terzić nebi preuzeo Dinamo, i ta druga teza o nemogućnosti, bla bla

    Dinamo ima novac za ponuditi, u tom aspektu samo trebaju odlučiti da li žele ostati na marginama HNL-a, ili se početi ponašati ozbiljno (kao pravi Europski klub, dakle, ulagati se MORA, i taj gospodin je izuzetno ulaganje).

    Druga stavka gdje ga Ibra kontaktira i zove u Milan, pa šta, treba i Dinamo da ga zove, i upravo zbog ambicioznosti, smatram da mu je Dinamo daleko bolja odskočna daska, jednosatvno, dvostruka kruna s rosterom koji Dinamo ima nebi mu smjela biti upitna, a u LP bi se mogao potući sa svakim, i doslovno svaki pozitivan rezultat bi ga stavljao pod svjetla reflektora još i više no što već jeste, doslovno potvrda vrhunske kvalitete, dok, s druge strane, Milan npr, je živa suprotnost toga, grčevita borba za mjesta unutar LP-a, grčevita borba za kup, i svaki poraz u LP-u bi mu uništavao euro CV.
  • Nadmocniji
    219
    Na ovom forumu stvarno postoji bar 10-15 posto nerealnih ljudi koji misle valjda da je Dinamo kao Real Madrid vani i da svi jedva cekaju doći na nas najljepsi stadion na svijetu. Recite mi u kojem paralelnom svemiru bi mladi perspektivni trener koji je napravio pravi veliki podvig i usao u finale lige prvaka s Borrusiom ispred svih najjačih svjetskih klubova došao u Dinamo.Miro Vugrinec

    Ovo je najveca istina.
  • NitkoBitan
    17k
    Zlo mi je od patetike spominjanja stadiona i kojecega kao da to trenerima igra neku ulogu. Ponudi im dobre uvjete i bit ce treneri u pustinji pred 2 i pol tisuce ljudi.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Druga stavka gdje ga Ibra kontaktira i zove u Milan, pa šta, treba i Dinamo da ga zove, i upravo zbog ambicioznosti, smatram da mu je Dinamo daleko bolja odskočna daska, jednosatvno, dvostruka kruna s rosterom koji Dinamo ima nebi mu smjela biti upitna, a u LP bi se mogao potući sa svakim, i doslovno svaki pozitivan rezultat bi ga stavljao pod svjetla reflektora, dok, s druge strane, Milan, je živa suprotnost toga, grčevita borba za mjesta unutar LP-a, grčevita borba za kup, i svaki poraz u LP-u bi mu uništavao euro CV.j00k3r

    Uf kako je velik aspekt s Dinamom osvojit kup i prvenstvo, eno Jurčića želi Napoli, Cacic u Bayernu završio. Damir Krznar navodno na vratima Reala. Očekujem i Jakira u nekom od prvih 5-6 ekipa liga 5
  • nemapredaje
    3.2k
    Mislim da će na kraju biti nekakav Francuz ili Španjolac.

    Svi naši koji su kalibar iznad HNL-a traže previše love.
  • j00k3r
    17
    Uf kakvo je velik aspekt s Dinamom osvojit kup i prvenstvo, eno Jurčića želi Napoli, Cacic u Bayernu završio. Mario Cvitanović navodno na vratima RealaMiro Vugrinec

    Citiraš jedan paragraf, sarkastično mi odgovoraš, a vjerojatno namjerno ne želiš dsa shvatiš ono što sam želio da kažem.

    Jednako sam mogao citirati tvoje djelove, i praviti se mutav, nisam, jer suma sumarum, stvar je istinita, jednako kao što je i moj komentar i razmišljanje.

    Lp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.