• NitkoBitan
    17k
    Ako Perkovic natambura Belupo mozda ostane na mjestu trenera :rofl:
  • Jurki
    11.6k
    Terzic bi bil top izbor.
    Doma bi iovak uzel naslov. A u Europi ima dovoljno iskustva da mu momcad izgleda na modernu momcad, a ne na razbijenu vojsku.
    Za slijedeci prijelazni rok.. kad bi se zanimali za xy igraca.. i kad bi taj znal da nas trenira Terzic, a ne neki Sopic.. bi ga lakse mogli potpisati.
    Danas se apsolutno sve gleda.. to je jednostavno tak.
  • tp1997
    262
    To je meni ozbiljan strah. Pogotovo ako još ostane do Varaždina, pa dvije pobjede u HNL-u, lagan prolaz u kupu, nećemo remetiti mir momčadi prije Lige prvaka...i eto nam još jednog Kopića.
  • Dudu9
    812
    Slaven Bilić?
  • Sajla
    5k
    nerealan ovaj ili onaj - a sjeća li se netko Osvalda Ardilesa? bio je prvak svijeta s Argentinom kao igrač, vodio Newcastle i Tottenham prije nego je došao u Zagreb, nije baš bio anonimus (btw. lik ja Vahin vršnjak). OK, zadržao se tu 15 minuta, nije se proslavio - ali treba pokazati ambiciju kod izbora trenera. kad ako ne sada? slažem se da bi bilo ogromno iznenađenje da Terzić iz finala LP dođe na klupu Dinama, ali ta prežvakana imena koja gledamo u medijskim člancima su besmislena, vjerujem da u upravi žele bolje od toga i u tom smjeru razmišljaju.

    tko god došao, želim mu da bude naš Guy Roux, Arsene Wenger, Alex Ferguson - da mu se mandat mjeri u desetljećima i da u njemu bude spektakularno uspješan. a istovremeno od Marića i ljudi u klubu očekujem da već imaju popis imena koja bi ga mogla zamijeniti. uvijek i zauvijek čovjeku koji sjedi na našoj klupi želim sve dobro, zvao se Jakirović, Sopić ili Johann Carlos Etxeberria Muller zato što to znači da Dinamu ide kako treba. imao sam predrasude prema prošlom treneru, imam ih i prema nekima od spominjanih kandidata, ali zato što me ovaj nije razuvjerio ne znači da ne želim da ako se ponovi sličan izbor neću željeti novome da u tome uspije.

    moja želja je da dovedu trenera kojem Dinamo nije najuspješniji klub u dosadašnjoj karijeri, ali da pod njim to postane.
  • Paggini
    19.6k
    Ljudi koji nam vode klub su godinama borbe vodili protiv postavljanja raznih Jurcica, Cacica, Kopica, Mamica i ostalih, sumnjam da uopće razmisljaju u tom smjeru i da po tom pitanju nemamo straha.
  • Jurki
    11.6k
    to je radila bivsa garnitura.
    Budi siguran da se tak nekaj nebu dogodilo.
    Znaju ljudi u klubu jako dobro kaj je na kocki.. i da takvom odlukom moze sve kaj je dobro napravljeno u proslih 6 mjeseci.. tak glupim potezom otici lagano u picku materinu.
  • emilperska
    5.4k

    Infrastruktura je generalno problem, ali nije da ce zivjet na Kušek Apašu.
    Ako je spreman za visoke pare otic trenirat kozojebe u neku arabiju, spreman je i za nesto manje pare uzivat u finom zivotu u ZGu, igrat LP i vikendom se ukazat na Šubićevcu.

    To je moja teorija, da je teže dovest Kovača nego njega. I financijski i logistički..
    Druga je stvar sta s Kovacem postoje kontakti valjda preko pet kanala..
  • Sixthway
    456
    Terzić,Kovač bi bili odlični jer bi sve preokrenuli naglavačke , drugačiji način treniranja ,više discipline i strogoće i profesionalnosti. Malo je previše sve to prijateljski s našim trenerima . Moraš ti imat dobar odnos s igračima ali često ti isti to iskorištavaju.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Jel' moguće da je prošlo 2-3 sata od smjene a još niko nije spomenuo Gorana Tomića???Mihaljević

    Baš sam maloprije pomislio kako me zanima gdje je sad prvi pick novinara kad god se traži trener top 4 klubu HNL-a, Goran Tomić. Također, šokiran sam da još netko nije kroz tipkovnicu provukao isto jedno standardno ime za kojeg nitko točno ne zna kog trenira, ali svi spomenu da je nekad vodio Maribor, Darko Milanič.
  • don
    5.5k
    Ako Perkovic natambura Belupo mozda ostane na mjestu trenera :rofl:NitkoBitan

    poslije toga onda možemo slobodno tajnicu vlatkicu vratiti u sportsku politiku kluba. čak bi i bolje izabrala, koliko god to čudno zvučalo. Ali svejedno, mislim da nije upitno da će stić novi trener kako god utakmice završile.
  • Peškaman
    4.2k
    Marko Marić u jako dobrim,prijateljskim odnosima s Edinom Terzićem,što bi se reklo kućni prijatelji. Slikovito.

    Cut-Paste-2024-09-19-14-31-36-539.jpg
  • Big Daddy
    1.1k
    Da, bas to, i upravi to ovoj ekipi treba da ih netko spusti na zemlju, dobro napregne i natjera da pisaju krv. Zato sam za Kovaca ili Terzica
  • kibic
    1.1k
    Nekak si razmišljam hoće li netko od nove uprave izać pred medije i ispričat se navijačima. Članovi su tu upravu izabrali i dali veliku podršku te ona ima direktnu odgovornost pred njima. Treba pokazat hrabrost i gospodsko ponašanje, al i svijest o odgovornosti i sa te strane. Oni su na kraju prošle sezone produljili ugovor Jakiroviću.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nekak si razmišljam hoće li netko od nove uprave izać pred medije i ispričat se navijačima. Članovi su tu upravu izabrali i dali veliku podršku te ona ima direktnu odgovornost pred njima. Treba pokazat hrabrost i gospodsko ponašanje, al i svijest o odgovornosti i sa te strane. Oni su na kraju prošle sezone produljili ugovor Jakiroviću.kibic

    I do kojeg si zaključka došao?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.