• Crni86
    3.5k
    ovaj sa twittera ima 300 folowera, iskreno sumnjam da je to legit vjest.

    Volio bi da je istina, ali tesko.
  • Omake
    2.5k
    taj lik s Twittera buba kao maksim po diviziji o svemu i svačemu. Hit rate mu je katastrofa.
    On je provalio da će Baturina u Liverpool na osnovu Instagram profila iz Mađarske s 33 pratitelja.
  • Mihaljević
    9.8k
    Jel' moguće da je prošlo 2-3 sata od smjene a još niko nije spomenuo Gorana Tomića???
  • NVKOD
    1.3k
    Dinamo ako želi uspjeti u Europi mora dovesti trenera kojem klub nije najveći domet i koji nije zaposlen da se na njemu uči. Imena poput Sopića, Kopića, Bišćana su dobra za HNL, ali za klub poput Dinama, kvaliteta trenera mjeri se europskim postignućima. S obzirom na budžet i igrače koje imamo, osvajanje HNL-a bi trebalo biti pod normalno, ali pobjede u Europi je ono što odvaja trenera od trenera.

    Ovo je idealna prilika za odriješiti kesu i dovesti pravog trenera, neovisno je li domaći ili stranac. Trener s iskustvom igranja u europskim natjecanjima, koji gaji napadački stil nogometa i koji se zna postaviti kada su na suprotnoj strani velike momčadi. Ne treba razmišljati na način da će nas puno koštati, već neka misao vodilja bude ta da će se trener sam isplatiti jednom pobjedom u Ligi prvaka.

    Dovođenjem polutrenera, ne samo da smo napravili korak unatrag, već njih deset, stoga mi nisu jasni natpisi koji podupiru Sopića za novog trenera. Svaka njemu čast na HNL-u, ali po tome je bolje da je Jakirović ostao, nego da Sopa sjedne na klupu. U imena potencijalnih trenera ne bih ulazio, ali treba se tražiti trener koji bi bio kompatibilan s našim stilom igranja jer smo vidjeli da je bio debakl kada je Jakir na silu htio promijeniti stil igranja.

    Imamo igrače jake na lopti, tehnički potkovane, no fali fizička sprema i trka bez izgubljene lopte što je u Europi ključno. Trener koji je blago strog, ali praveden i koji će, ako procijeni da se igrač ne zalaže dovoljno, istog poslati na klupu/tribinu.
  • LaznjakProsineckog
    642
    A daj, Sopić, Jakirović, Tomić, Kopić, Zekić itd. sve je to na isti kalup HNS-ove akademije, ne hvala, ne želim to. Daj nam trenera dostojnog kluba i lige prvaka.
  • Zvone92
    28
    Evo jedan prijedlog pa vi komentirajte ako zelite, strani trener, Lucien Favre
  • emilperska
    5.4k
    Napisao je netko tu.
    Previse se izdrkava na Terzića u smislu da je nerealan. Covjek je bio careteker u Dortmundu. Prosuo je osvojen naslov...
    I sad podvucimo crtu nakon otkaza u Dortmundu, ide li on u jaci ili slabiji klub od Dortmuna?
    Ide u slabili jel tako?
    Pa ako ide u slabiji jel mu draze za slicne pare vodit Dinamo i upisat si trofej ili vodit Mainz, Bochum koga vec..
    Ne znam sta ste mislili, da ide u Real nakon otkaza u Dortmundu..
  • Paggini
    19.6k
    ili vodit Mainz, Bochum koga vec..emilperska

    Ako se pokaže u Mainzu, Bochumu i sličnom su puno veće šanse da će ga zamijetiti veći klub, a da ga se zamijeti u Dinamu, trebao bi odigrat vrhunsku Ligu Prvaka jer naslov u HNLu nema nikakvu težinu u europi..
  • Crni86
    3.5k
    Na snetu tvrde da je Terzic jako dobar sa nasim sd Maricem. I takve stvari znaju utjecat na odluku.
  • Big Daddy
    1.1k
    Jel moze jednom barem Dinamo trenirati ozbiljan, provjeren, europski uspjesan trener?! Pa kaj uvijek moramo dovoditi likove kojima je prije Dinama najveci klub bio neki prosjecni prvoligas?! Ajmo barem jednom imati trenera s autoritetom, znanjem, provjerenim trenerskim iskustvom.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ja se slažem isto da je realna opcija, zašto ne? Ne bi da pričamo o Mourinhu u primeu ili Guardioli. Nema posla ionako, ne bi da ga čeka Barca, Real ili ManUtd. Terzić je realna i dobra opcija. Ja bi bio zadovoljan da njega izaberu, a da usput njegov cijeli stožer dođe.
  • emilperska
    5.4k

    Par bodova u LP, naslov u HNLu i na sceni je opet. Osrednja sezona u Mainzu je po meni losija varijanta. Nije on mađionicar da ce uvest Mainz u LP ako su 15. po budzetu..
    Karikiram sve..
    Poanta je da on meni nije nerealan koliko se to predstavlja. Dinamo je realno jebačka pozornica i fina odskocna daska kao Sahtjar. Samo sto je od trenera to jedino iskoristio Bjelica. Koji je jedini i bio pravi trener Dinama. Ostalo su bili sarlatani i Čačke u osmom desetljecu s narusenim zdravljem..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Rudi Garcia?
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ma točno to, sami sebi umanjujemo naš klub. Dinamo je poznat u Europi, svi jači skauti nas prate, redovno Europu igramo. Dinamo je jaka pozornica za svakog trenera!
  • Paggini
    19.6k


    Ma nije ni meni nerealan, super bi došao, ali ja pokušavam dočarati kako oni to vjerojatno gledaju jer sigurno je njima težak pad voditi ekipu u finalu LP, u svom tom bljestavilu i pola godine poslije voditi ekipu na Kušek Apašu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.