• Mali Zeus
    12.5k
    Petko i Ademi su bušili Jovičevića zbog Bjelice?

    Prvi glas
    Mali Zeus

    A je da, nisam povezao tijek događaja.
  • Ivanmtk
    1k
    Možemo li izać iz okvira pet istih imena svaki put? Pa jel može netko nabavit broj trenera iz Quarabaga npr?Pa ga zovnit ili nešto tako?
    Pa šta Istra može vani nać dobrog trenera mi ne možemo. Tulavi Kalinić pregovara sa ozbiljnim trenerskim imenima. Zar mi ne možemo? Imaš LP, financijski si stabilan, praktički garantiraš da će uzeti titulu. A mi uvijek Sopić, Bišćan, Bjelica, Krznar, Kek. Pa kako jebem ti?
  • Zagi
    7.6k
    Onda se možemo vratiti na sopiće, krznare, i slične perspektivne trenere koji su se pokazali ok u gorici ili rijeci... Samo jednom da vidimo kak bi to izgledalo pod (karikiram) tim terzićem.. onda može opet sopić pa u krug. Samo jednom...Droljo

    Da je bivša upravu tu , razumio bih strah od kružnog toka.

    Ali danas, uopče se ne bojim. Mislim da je to potpuno neosnovano.

    Moja predikcija je da će se ovih dana odlučiti za nekog provjerenog tipa Bjelica , a kasnije će se (jer će i taj kad-tad dobiti otkaz) ići na nekog talentiranog trenera iz (pucam sada) Grenoblea. Tako nešto.
    Ili ovaj lik iz Slo kaj ga je Miro spominjao.
    Možda i mitski Juan Schmidt konačno sleti, nikad ne znaš.

    HNL trenerski kadar nije biran meritokracijom nego prek veze. Zato i je liga tu gdje je.
    Bazena nema nego je kaljuža i tu možemo povući samo bolesti. Imamo 25 godina iskustva.
  • Samurai
    103
    tulavi neznaju pregovore drzat za sebe..ovaj put dinamo ocito zna..budi strpljiv
  • i more je plavo
    1k
    Bruno, Ademi, RistovskiPaggini

    Pa kaj nije uprava svima njima produzila ugovore......i kaj sad da trener dela s njima ?
  • Samurai
    103
    bruno produzio samo,ova dvojica ne
  • Ivanmtk
    1k
    eto nadam se, ali razumi strah.
  • Paggini
    19.6k
    kaj sad da trener dela s njima ?i more je plavo

    Petkovicu da, Ademiju i Ristovskom nisu. A kajd a delaju? Pa neka ih dovede u red.
  • Samurai
    103
    ocito su pravi ljudi na pravom mjestu,nije to samo tak kak mi svi mislimo..uzet bilokoga pa za 2 mj opet isti drek..
  • chago13
    7
    Po mom skromnom mišljenju nikakvo recikliranje starih trenera ne dolazi u obzir, već isključivo neko s "mudima" koji je u stanju spustiti na zemlju naše zvijezdice, a bojim se da takvih u Hrvatskoj osim možda Kovača nema
  • Samurai
    103
    meni je zao da taj ristovski zbog senatorstva sa jakirom,maknuo malog Mikica iz kadra prve ekipe..
  • Olmic
    3.6k
    Novi trener mora doci danas sutra, ima idealan raspored do Monaca upoznat ekipu i ostvarit 3 pobjede. Ako ga stavimo prije Monaca , nema mogucnost upoznat ekipu, odmah poraz ( nismo favoriti ) i odmah krene krivo u mandat
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Sportske
    "Jakiroviću je odluka o smjeni priopćena tek danas, a doznajemo i kako se do sada još nije razgovaralo s niti jednim trenerom. U Dinamu su prvo željeli razriješiti Jakirovićev status, a onda tražiti novo ime. Perković je izabran da vodi momčad protiv Slaven Belupa, a vjerojatno će biti na klupi Modrih i u kup utakmici protiv Banjole, a vjerojatno i u utakmici 8. kola SuperSport HNL protiv Varaždina. Ideja je da se trajno rješenje nađe do sljedeće utakmice Lige prvaka koju Dinamo igra 2. listopada protiv Monaca.

    Niti jedan trener čije se ime pojavilo u eteru posljednjih dana tako nije kontaktiran, a doznajemo i kako čelnici kluba nemaju ništa protiv ideje da Modre u budućnosti povede - stranac."
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Da je novi trener došao i jučer, teško da može neke svoje zamisli prenijet na igrače u 3 treninga.
  • ElDorado
    34
    Počeo se spominjati Terzić. Ako je to istina onda je to top.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.