• Droljo
    8k

    Frende ajmo jednom probat sa trenerom koji je vodio neki klub jači od dinama i napravio rezultat nekakav na razini većoj od naše lige. Samo jednom da to probamo! Onda se možemo vratiti na sopiće, krznare, i slične perspektivne trenere koji su se pokazali ok u gorici ili rijeci... Samo jednom da vidimo kak bi to izgledalo pod (karikiram) tim terzićem.. onda može opet sopić pa u krug. Samo jednom...
  • emilperska
    5.4k

    Cuo sam i ja od jednog tadasnjeg igraca da nije dobro sjeo provitimcima Dilaveru, Orsicu, Ademi, Petku i jos ne znam vise kome.
    Navodno je naputak kluba (Medugorja) bio da je sezona ionako prakticki gotova i da forsira djecu. Sto je zavrsavalo tako da je Hrvoj startao prije Stojketa na beku, Marin prije Orsica, Franjic prije Ademija itd.
    Bila je to mozda ok ideja, koja je lose provedena. A kad su kola krenula su ga bacili niz stijenu..

    Prvotimci su nakon korone bili zeljni nogometa, a Jovicevic je imao druge ideje/naputke..
  • i more je plavo
    1k
    Kratkorocno, sa ovim igrackim kadrom bi nam odgovarao neki Španjolac, a ocigledno ih ima talentiranih kad su ih i Celje i Olimpija uspjeli naci.
    Španjolci imaju ideju kaj sa igracima koji nisu prebrzi a tehnicki su dobri.

    A za buducnost bi trebalo uzeti Čabraju i ekipu iz Lokse koja fenomenalno skautira i razvija takve igrace, instalirat ih u partnerski klub u Sloveniji ili Bosni i dati im nesto vise love nego sto sada imaju i nek traze, razvijaju i afirmiraju mlade igrace koji teže bržem nogometu, sa puuuno vise tempa i snage, ali ne zapostavljajuci tehniku.
    Loksa to jako dobro radi vec godinama, ali joj fali love, pa prebrzo prodaje a nije dovoljno atraktivna a ni financijski jaka da se adekvatno nadopunjuje.

    U medjuvremenu bi i Dinamo trebao krenuti prema toj tranziciji, jer za par godina ce i Dinamo imati problema, kao sada ostali klubovi sa ovih prostora, sa vecinom Danskih, Norveskih, Švedskih, Austrijskih, Čeških.......ekipa koje su krenule u tu tranziciju.
    Oni bi bar uspjeli uloviti igrace Bayerna da ih fauliraju, ovak trcimo za njima, odbijamo se od njih i gledamo kako nas gaze.

    Dinamo sada ako i nadje takvog igraca, ugusi ga, jer igra drugacije, sporije i sa manje intenziteta i tempa, a i tesko mladima daje priliku u kontinuitetu jer je uvijek rezultat najbitniji.
  • JakovD
    1
    ako planiraju dovest Terzića ok, ali ako planiraju s Kovačem kojeg će svi odjebat i bit ce placen 2-3 milijuna onda to nije bas neka dobra ideja.
  • Droljo
    8k

    Opet bolja od sopića
  • Vratite nam Istok
    232
    Ne mogu vjerovati koliko ljudi u najozbiljnijem tonu zaziva Sopića na klupi Dinama. Ako se njega dovede, to nije jedan korak, nego tri koraka unatrag. Saberite se, ljudi!
  • JakovD
    1
    ne slazem se ali eto
  • JakovD
    1
    Jakir je podilazio senatorima, Sopic to nebi napravio garantiram, a i sam bi dao ostavku
  • jakov1
    83
    Po svemu što si napisao, ljeto je bilo idealno za zamjenu.

    Smjeniti trenera kojeg si naslijedio i u njega ne vjeruješ ne možeš nakon što osvoji prvenstvo i kupBosskovitz

    U klubu si, bolje razumiješ stvari sigurno, ali ja kao naivac izvana ne vidim zašto ovo ne bi bilo moguće. Naprotiv, mislim da bi uprava s izjavom poput ove tvoje na kraju sezone dobila kredibilitet jer svi znaju dati otkaz nakon poraza, ali samo profesionalci to mogu i nakon pozitivnog rezultata ako se trener, igra i napredak ne uklapa u viziju i očekivanja kluba.

    Ako zanemarimo to da je nemoguće dati treneru nakon pobjede, ispada da klub nije smatrao lošu igru dovoljnim razlogom za otkaz, nego su se morali zaredati loši rezultati. Muka na otvaranju ove sezone je jednaka muci na kraju prošle, samo što je tad zbog nekoliko kasnih golova sve zaboravljeno. To se može oprostiti navijačima, ali ne i upravi kluba.
  • Paggini
    19.6k
    to nebi napravio garantiramJakovD

    Bruno, Ademi, Ristovski i Mišić su veći od Sopića i da se lik postavi prema njima, ispizdili bi i oni i Sopić.

    Kovač je veći od senatora i kad im se on postavi, njihovo a priori poštovanje tog imena će vjerojatno značiti submisivnost s njihove strane i slušanje šta im se kaže.
  • Samurai
    103
    mislim da bi sa Terzićem,Marić pokazao do kraja klasu..ajmo mara
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Jakir je podilazio senatorima, Sopic to nebi napravio garantiram, a i sam bi dao ostavkuJakovD

    Ja mislim baš suprotno, to su sve nedokazani treneri koji ce podilazit najvecim zvjezdama u svlačionici jer znaju da ce tako ostat duže na klupi.
  • Jurki
    11.6k
    nama treba trener za ligu prvaka. To Sopic nije.
    Klub ima para i nek razrijese kesu. Dobim proljev svaki put kad cujem za hnl struku.
  • doubletrouble
    1.2k
    Čekam da vidim to novo famozno ime, i prva dva porazaj00k3r

    ti kao “navijač” Dinama (ako si uopće) želiš poraze svom klubu kako bi ovdje mogao napisati “jesam vam rekao”?

    zanimljivo moram priznati
  • ShanKu
    733
    neki "portaali" več pišu da se ide po Niku Kovača, neki pišu da se ide po Terzića... koliko bumo mi trenera imali sada :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.