• emilperska
    5.4k

    Kopić i Čačke su bila za hrvatske pojmove (pogotovo Čačke) solidna trenerska imena. Prvi se zatekao u klubu kao tehnički direktor, jedini je imao licencu i preuzeo je momčad nakon one krnje pobjede nad West Hamom za stalno. S ovog aspekta to je bila greška, ali ne tolikih razmjera. Čovjek je dobio Sevillu doma u Europskoj ligi.
    Čač mač je doveden kao vatrogasno rješenje nakon prvo spomenutog da nas s 4 boda prednosti pred jogurtom dotegli do naslova 5 kola prije kraja. Odradio je to briljatno i u izboru između njega, grobara milaniča i prevare Sergeja, odlučili su se za njega. Čač mač je više nego korektno odradio svoj drugi mandat. Dobio je otkaz u trenutku kad je jogurt bio na -7.

    Perković nije ni približno ime kao prva dvojica, nije ni kum nekome (Krki) niti će mu se desit Tottenhama pa da mora ostat. Tko bi smjenio Krkija nakon Tottenhama?
    Perković je vojnik kluba koji ima sve licence, vjerojatno će kod svih budućih trenera bit u stožeru kako bi po potrebi uskakao i gasio požare i to je po meni ok.
  • Zvonkec
    57
    Otkud ova mržnja prema jovičeviću čovjek izmislio mudrika prošao dalje u skupini s realom i rbl u šahtaru di je pola stranaca pobjegla iz Ukraine to kaj su ga ademi i petko bušili radi bjelice vi uzimate kao neki obrazac btw. Jovičevićevi juniori su nakantali bayern a banovićevi koji ''dobro radi'' nisu mogli preć centar do 88 minute
  • Jurki
    11.6k
    ako mislis na onog Denisa.. taj je donedavno virio Mamicu iz šupka. Pogledal sam 1 njegov podcast i bilo mi je dosta.
    Covjek je doslovno pa svrsaval na spomen njegova imena..
    takve likove ne treba uopce uzimati kao neko mjerilo.

    Kome nije jasno zakaj je dosadasnji trener bivsi.. nek si pogleda sve utakmice i nek realno i racionalno prosudi.. de se i kaj sjebalo i promasilo.
    Bayern je u toj prici najmanji faktor.. makar takav najveci poraz u povijesti kluba nebi oprostio ni rođenom bratu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Otkud ova mržnja prema jovičeviću čovjek izmislio mudrika prošao dalje u skupini s realom i rbl u šahtaru di je pola stranaca pobjegla iz Ukraine to kaj su ga ademi i petko bušili radi bjelice vi uzimate kao neki obrazac btw. Jovičevićevi juniori su nakantali bayern a banovićevi koji ''dobro radi'' nisu mogli preć centar do 88 minuteZvonkec

    Petko i Ademi su bušili Jovičevića zbog Bjelice?

    Prvi glas.
  • j00k3r
    17

    Ma sve 5, nisam ja sada za vječnu slavu Jakiru, imao je pristojan period za uraditi nešto, nije se poklopilo i tjt.

    Svoje mišljenje izražavam kroz pisanu riječ, pokušavam prikazati kroz iste ono što smatram da bi za naš klub bilo najbolje, i ako se uspje shvatiti, super, ako ne, vokabular mi je problematičan, haha

    A vidi, iz naše perspektive, ti klubovi kao mogu, ali, to je opet ona filozofija, meni je teže nego susjedu, ili, ako je moja krava crkla, daj Bože da su kod susjeda bar dvije.

    S tim se naprosto ne slažem, veličina zahtjeva i ulaganje, pa sukladno tome, nije ni njima lako 2-3 god bez ičega, to su financijske margine, i borba za goli život, pa bio ti Real Madrid, Dinamo, ili pak Zrinjski Mostar, samo jedni barataju sa BIL, drugi sa MIL a treći sa TIS.

    Ponavljam, velika i svjetla točka smo mi (navijači), BBB dečki prije svega, tolika podrška, povratak na stadion, to divno navijanje, pun sam sreće, za dalje, samo se nadam da će uprava da krene s pravim i kvalitetnim modelima upravljanja, strpljenje i plan rada za sutra, idući tjedan, mjesec, pa i godinu je vrlo bitan, i to zazivam, tko će doći i biti uz travnjak, tko god, samo da se uklopi u tu kvalitetu (jednostavno, da svi pušemo u istom smjeru).

    Živ bio!
  • JakovD
    1
    Zašto ste svi toliko protiv Sopića? Uredno je vodio Rijeku. Stavljao je uvijek najbolje da igraju. Zvijezde stavi na klupu kad ne igraju dobro. Dobro je posložio obranu i tranziciju i Rijeka je pod njegovim vodstvom igrala najljepsi nogomet u HNL definitivno. Karakteran trener. Dobro je izgleda protiv Lille-a. Bio je u utrci za prvenstvo do samog kraja. S obzirom na sirinu kadra odradio je dobar posao. A i na kraju krajeva cijeni i voli Dinamo. Mana mu je što nije igrao nikad u LP ali vjerujem da bi se snašao sigurno.
  • Paggini
    19.6k
    Jovičević je dobar trener, ali je premekan i ovi hahari u ekipi bi ga pojeli, kao sto su ga pojeli i u prvom mandatu njegovom...
  • Droljo
    8k
    Taj Terzić ak samo pogleda kako se na zoni navijalo protiv njega u finalu lige prvaka nebu prismrdio zagrebu ni turistički. :lol:
  • Zvonkec
    57
    došo nakon bjelice i smanjenja ugovora igračima u koroni I igrali smo fakat za kurac
  • Kia pride
    33
    Sopić je jako napredovao ko trener.

    Od naših Bjelica ili Sopić. Tim redom. Kek nije opcija i to ne od nas nego od njegove strane. Čovjek je u slobodno vrijeme savjetnik Miškovića i NK Rijeke.

    Najradije bi nekog Francuza, Leonardo Jardim. 2 mil eura godišnje.

    Imamo Maxa, RPG-a, Maaee, Mbukua, KTCa

    SD voli to tržište i tu bi nastavio tražiti igrače i dalje.
  • Paggini
    19.6k
    Ajmo prestati ubacivati Sopića u raspravu o vođenju kluba od 80 milijuna eura protiv Monaca, Arsenala, Dortmunda, Milana...

    Uozbiljite se ljudi
  • don
    5.5k
    Ajmo prestati ubacivati Sopića u raspravu o vođenju kluba od 80 milijuna eura protiv Monaca, Arsenala, Dortmunda...

    Uozbiljite se ljudi
    Paggini

    :100:
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    a086c6e-766c-11ef-bddf-72780b90502a

    Samo lupajte imena po forumu da nasi novinari imaju sto pisat
    BBB Mataa998

    Ja se iskreno nadam da su to izvukli od mog nagovaranja covjeka u snu koji je navodno bio Terzic. :rofl:
  • Jurki
    11.6k
    Sopic = Jakir.
    Ako zelimo biti europski klub moramo imati takvog trenera.
    Ako hocemo biti razina Hajduka onda moze i Perkovic ostati.
    Nema nitko nist protiv Sope.. ali bi se razocarali isto ko i s Jakirom.

    Kak smo prerasli "hnl pojacanja" tak smo prerasli "hnl trenere"..
    nama treba strucnjak.. a ne jos jedna frendly pickica koja bu prijatelj s igracima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.