• Zvone92
    28
    Po čemu to Jovičević je? Jel smatraš da je sa Shaktarom teže osvojit ligu nego ovom što je bilo sa Zrinjskim? I Krznara i Jovičevića ste imali priliku gledati na klupi, oces rec da si bio zadovoljniji tada igrom nego sada?
  • Daliban
    1.6k
    ja bi recimo corluku postavio u nasu buduci filjalu kao trenera. Zasto ne bi uz igrace razvijalo i trenera.Crni86

    Ma radije u juniore. Oni su dominantni i samim time su direktna usporedba nama, pored toga da su naša vlastita škola. Ako tamo pokaže uistinu kvalitetnu ideju, viziju, a u konačnici i egzekuciju - meni je to dovoljno da mu se da šansa prvom sljedećom prilikom.

    Ove druge momčadi, hipotetske filijale i slično najbolje okačit mačku o rep.
  • Probirštift
    335
    Koliko realno Dinamo može izdvojiti za trenera?
    Ima li dobrih europskih trenera do npr 5 milja da imaju super CV i da su bili aktivni u LP
    Jer jebiga ak hoćeš kvalitetu treba platiti a sad je pitanje kolko si možemo priuštiti
  • vjeko1701
    7.9k
    Prvo u sustav mlađih kategorija, zatim filijala kada se ista dogovori. Sviđa mi se ta ideja.
  • sebenico
    552
    Ja se nadam da ćemo se maknuti od reciklaže imena i trenera s diplomom hns-ova tečaja za trenere. Trebamo proširiti horizonte, a ne gledati samo u hns-ovu kaljužu kao u prijašnje vrijeme.
  • Omake
    2.5k
    Radije bih i Darku Milanica nego Sopica.
  • Zvone92
    28


    Ja da čitam previše novine zazivao bi kao 90% Vas tu otkaz iste sekunde nakon Bayerna.. jučer i danas sam se protivio tome i rijetki sam tu, ima nas par, čime ja to padam pod utjecaj novina?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Neću, ne znam zašto si to zaključio i nećemo se čuti nakon 60 utakmica jer se takve stvari ne uspoređuju. To je za loše novinare koji glume stručnost.

    Ja ne vidim niti jedan Jakirovićev potpis na igri Dinama. Niti jedan jedini. Momčad godinu dana kasnije izgleda jednako neuigrano kao i kad ju je preuzeo, kao skup kvalitetnih pojedinaca koji su se skupili na terminu. Hoće li novi trener biti uspješniji na tom polju? Ne znam, nadam se. Ono što znam je da Jakirović ne bi bio uspješniji jer je više puta to dokazao.
  • Peškaman
    4.2k
    čitam komentare na društvenim mrežama i 90% njih govori da da je Jakir trebao ostati.. ne mogu vjerovati evo.don

    Normalno da će biti 90% ljudi kada se kroz medije potencira da su glavni kandidati Jovičević i Sopić.
    Osobno bih prije ostavio Jakirovića nego njih dvojicu jer ne vidim kako Dinamo može napredovati sa spomenutom dvojicom.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Prvo da se ogradim, NE KAZEM DA TREBA BIT NOVI TRENER.
    Dakle, pitanje, kakav je plan s Banovicem? Jel postoji neki razvojni plan?
  • j00k3r
    17
    Na kraju dana, tko god nam došao za trenera, neće biti dobro, jednostavno, nemamo mi taj sportski profesionalizam najvećih Euro klubova / uprava, i dalje smo na marginama istoga.

    Kod nas ako u prvih 5 utakmica napraviš 5 pobjeda, BOG si, izgubiš 3 zaredom, LUZER si (to je instanat reakcija), i ne govorim to s navijačkog aspekta, problem je što tako funkcioniraju umovi ljudi koji odlučuju.

    Ne možeš očekivati od jednog Terzića da dođe, i slične profile, kada ljudi znaju da je takav model radi i dalje prisutan (bez obzira koliko novca nudiš, jerbo, ljudi ne dozvoljavaju da po njima pišaš).

    Mr. Klopp prije dolaska u Liverpool je OBEĆAO da neće napraviti ništa dvije (2) godine, Anfield plješče, uprava podržava i šuti.

    Terzić na nevjerojatan način gubi stvari po Njemačkoj, žuti zid izgara od podrške, uprava podržava i šuti.

    Ferguson i Man Utd početci, i čitav niz prave Euro kvalitete, daleko smo mi od toga, i zato, biti će nam samo Jakir umjesto Jakira (riba smrdi od glave).

    Mi (Dinamo) smo u HR sila, u to sumnje nema, ali osobno, da, neću da pripadam i guram popularno mišljenje, ako hoću promjenu, ako hoću kvalitetu, moram početi s primjenom iste od sebe, a pljuvanje ljudi, zazivanje instanat uspjeha, svi ti načini na koji se na našim prostorima radi, su još uvijek katastrofalni, i živjeti u rozom balonu da će sada nešto biti bolje, je limitiran moždana funkcija.

    U svakom slučaju, Zrinjski Mostar, Dinamo Zagreb i Hrvatska, moju podršku dok dišem imaju.

    Živili!
  • Crni86
    3.5k
    nas 98% tu je tokom utakmice zazivalo otkaz jer to nije imalo veze sa icime. Tako da je losa pretpostavka da smo pod utjecajem medija. Mnogi zazivaju da jakir ode jos od prosle sezone jer jednostavno mi igre nemamo.

    Mi nemamo igru vec godinu dana, ja iskreno ne znam radi cega itko daje podrsku Jakiru. Mozda je sjajna osoba i super lik, vjerujem da je svoj posao radio najbolje sta je znao ali jednostavno nije imao kapacitete da bude trener dinama.
  • Zdravko Maček
    143
    Očekujem da struka iznenadi i dogovori trenera kojeg nitko ovdje ne spominje
    Smjena trenera se brzo poteže u svim klubovima čim zareda par lošijih rezultata, ali dobro vođeni klubovi to ne rade stihijski i bez plana. Nadam se da naši prate tržište trenera kao što prate i igrače.
    Od kandidata ne vidim da je itko iz HNL upgrade...ali oni koji odlučuju sigurno bolje znaju od mene ima li tu štofa ili ne.
    Nadam se da Sopić nije vodeći kandidat, on bi mi bio super za stručnog sukomentatora ili tak nekaj da laprda, ali ne za trenera sa kojim tražimo napredak u igri i iskorak u Europi.
  • Omake
    2.5k
    Jedno malo avantgardno riješenje, Henrik Rydstrom, trener Malmoa. Istječe mu ugovor za pola godine. Igra super inventivno, napadački.
  • Droljo
    8k
    klasični Hrvatski čovjekj00k3r

    Kak ak si iz bosne?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.