• Captain America
    17.6k
    Živio Captain!Mali Zeus

    Teških problema imaš. Valjda si uvidio da ne jebem živu silu i da se sigurno neću sektaški priklanjati mišljenju većine.

    Za nekog ko je tu ovako dugo, valjda si vidio da moderatori imaju uvid u duple profile.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dalić je prije toga bio drugi na SP, Jakir je osvojio HNL, što se podrazumijeva, ali je imao niz sramotnih poraza
  • DiddyGuela
    2k


    Slazem se.

    Vec su u OS igrali puno bolje. A i kada im pogledas ekipu, na papiru to uopce ne izgleda lose za HNL
    pojmove. Sigurno su puno bolji od osvojenog boda u dosadasnjih 6 utakmica.

    Pušem i na hladno, ne bi me cudilo da na maznu.
  • Marley
    1.6k
    Eh sad nemojte popizdit, jer tko o cemu, ja o Nevisticu.
    Ali mene brine bi li se moglo lose odraziti na njega u slucaju Bjelicinog dolaska, s obzirom na njihove trzavice iz proslosti. Ili mozemo racunati da su odrasli ljudi, da je to sve izgladjeno i da ce sve biti ok ?
    Evo ako me moze netko umiriti da nema brige sto se toga tice, hvala :blush:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nadam se treneru koji se izrazito oslanja na igru kroz posjed, jedina želja
  • Georg Koch
    4.5k
    veca ti je briga suša u Juznom Sudanu.
  • don
    5.5k
    prva hrvatska liga na fb stavila da trenutno najbolje kotira Sopić.

    već sam sve rekao i neda mi se više ponavljati ali Sopić je najgore ime koje se spominjalo od svih...
    dosta je hnl trenera i Dinamu treba europski iskorak, pogotovo sada kad smo financijski u dobroj situaciji. Nikakvi Sopići, Bišćani i ostale pizdarije.
  • DiddyGuela
    2k


    Znaci trener je smjenjen bez da je njegov potencijalni nasljednik kontaktiran jer bi to bilo NEKOREKTNO?

    #9ospoda
  • Zagi
    7.6k
    s obzirom na njihove trzavice iz proslosti.Marley

    Toga se uopče ne sjećam, kaj je bilo?
  • Zvone92
    28


    Ti ces vjerojatno biti sretniji da dođe Sopić koji u trenerskom CV-u ima neispadanje s Goricom ili Jovičević koji je uspio osvojiti sa Shakhtarom Ukrajinsko prvenstvo.. a lako je moguće da će dovesti trenera koji ničime nije bolji trener niti uspješniji trener od Jakirovića, čujemo se nakon 60 utakmica novog trenera da prokomentiramo bodovni učinak novog i bivšeg. Živio.. i samo da se nadovežem, to što je tu na Zoni 95% ljudi bilo za ovo, ne znači da je široki puk koji navija za klub bio za ovo, nisam ničiji odvjetnik, ali mislim da ovo nije dobro za klub, nije dobra ni blamaža bila, ali ako je vec sad došlo do ovoga, mora biti jače ime od Jakira, a budite barem realni oko toga i recite jesu Sopić i Jovičević ili Krznar jače ime?
  • cibona
    2.9k
    Gore od ovoga ne može, ali mi ne smijemo tome težiti. Ne smije nam cilj biti da biramo "manje zlo od jakira", uostalom, nije teško naći trenera boljeg od njega.

    Sada je sve na upravi. Ovo je trenutak da se dokažu i da konačno ušutkaju sve kritičare. Treba nam dokazani trener koji se neće učiti na Dinamu. Nikakvi HNL patuljci ne dolaze u obzir.
  • Crni86
    3.5k
    ja bi recimo corluku postavio u nasu buduci filjalu kao trenera. Zasto ne bi uz igrace razvijalo i trenera.

    Jednostavno emocija prema dinamu kojom taj covjek odise je nevjerojatna. Samim time svjestan je velicine kluba i ne bi se dao zajebavat od igraca. Stvarno bi ga volio jednog dana vidjet u klubu, ali trenutno je debelo neiskusan za klupu.
  • Zagi
    7.6k
    a budite barem realni oko toga i recite jesu Sopić i Jovičević ili Krznar jače ime?Zvone92

    Sopić definitivno ne
    Krznar eh, diskutabilno
    Jovičević definitivno je.

    Svoj trojici je zajedničko da definitivno nemaju podršku foruma, pa i ne shvaćam poantu.
  • Crni86
    3.5k
    citas previse novine i vjerujes previse novinama. Mislis da se ozbiljno razmatra o jovicevicu i krznaru?

    Objasni mi samo kako u isti krug razmisljanja staviti krznara i kovaca.

    Ajde ljudi malo ponekad mucnite svojom glavom. Dodu novinari napisu sve nase slobodne trenere i eto. To su sve kandidati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.