• IvanPerić1945
    29
    Navodno Sopić glavni favorit
  • Samo Dinamo
    106
    A kaj mislite, se Jurgen Klopp dosta odmaral?
    Malo se šalim, ali možda bi ga trebalo onak uzgred priupitati kaj radi ovih dana i tak.
  • MaliPizdek
    61
    iako nemam apsolutno nikakve simpatije prema Kovaču, dapače lik mi je odvratan u 3pm... (karakter jel, nije da cu ga jebat...)

    volio bi da dođe čisto da vidim taj BUM! u svlačionici koji ce napravit, e sad... bio on pozitivan il negativan to treba vidjet, znaci najjači CV ima od svih spomenutih pa da vidimo taj CV na djelu u preostalih 7 utakmica...
  • Krizy
    43.1k
    Čekam da vidim to novo famozno ime, i prva dva poraza...j00k3r

    Nije problem u porazima. Poraza će uvijek biti.
    Problem je što godinu dana igramo isti nogomet.
    Problem je što pola igrača igra po par pozicija i nema stalnu poziciju.
    Problem je što ne zna koju bi formaciju igrao.
    Problem je nedovoljno hrabra igra u derbijima.
    Problem je povlačenje nakon vodstva u derbijima.
    Problem je što ne zna zadržati prednost od dva gola jer se uvuče u krilo golmanu od prve minute.
    Problem su oni porazi koji sramote klub, 4 puta s po 3 i više razlike u 60 utakmica.
    Problem je prosipanje europskog ugleda.
  • Bosskovitz
    11.7k
    čekamo sljedeće ime i nova dva poraza i reakciju svih vas koji ste jucer bili zazivali sve ovo..Zvone92

    Nećeš to dočekati, kao što itekako dobro znaš da Jakirović nije dobio otkaz radi dva poraza nego zbog potpunog nepostojanja igre i automatizama u igri, lošeg vođenja momčadi, katastrofalnog stava, zastrašujuće loše psihološke pripreme igrača, opetovanog uzorka tragičnih poraza na europskim gostovanjima, manjka ikakve ideje ili vjere da može nešto promijeniti i - u konačnici - zbog očajne igre i poraza u derbiju te najviše primljenih golova u povijesti Lige prvaka.
  • Daliban
    1.6k
    ne bi me čudilo 5% da Perković dobije Belupo i ostane trajno riješenje.don

    Ne bi me čudilo uopće da popušimo od Belupa kako smo krenuli. Taman su se krenuli stabilizirati pod Kovačevićem. Samo bi nam još to falilo trenutno.
  • CISCO
    179
    Roger Schmidt.
  • Papastrumf
    12.2k
    Sve ove navodne gluposti su upravo to, gluposti. Razgovor s Jakirom se obavio prije sat vremena, sigurno se nitko od trenera nije kontaktirao prije toga jer bi to bilo nekorektno.
  • Orc123
    7.8k
    Mark van Bommel i Michael Beale....zanimljivi treneri
  • Crni86
    3.5k
    ne vjerujem u ovu soluciju. Prosla su vremena kad je tajnica drmala klubom pa da bi to bio slucaj.

    Mislim da su ljudi u klubu svjesni da im treba trenercina za ovaj kadar. Svaka cast Perkovicu i nista protiv njega, samo je neiskusan.
  • PomoćniSudac
    11


    I ja nisam bio za otkaz Jakiroviću (imaš moj komentar pod temom ,,Nepopularna mišljenja"). Nisam se baš dobro proveo što sam to tamo napisao haha... Ali tako je kako je. Takav je trenerski posao očito.

    Kad se samo sjetim da su za Dalića govorili da je trebao dati otkaz na poluvremenu (preuveličavam) kada je izgubio protiv Španjolske 6:0 u Ligi nacija. A čovjek nakon toga napravi šta? Osvoji broncu na idućem svjetskom prvenstvu.
  • Noel
    5.9k
    Mene zanima jel se sad smije u boksericama bit u svlačioni? Pitam za brata Mihaličenka..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Iskreno, ne slažem se da je Sopić downgrade u odnosu na Jakira. Slažem se da je neiskusan, ali uvjeren sam da bi nas dobro posložio
  • dinon7
    849

    Hvala na info. Vjerujem da imate rjesenje i osobu koja je sposobna voditi klub našeg renomea.
  • Daliban
    1.6k
    Dolaskom Ćorluke smo prestali dobivati golove iz svakog prekida...a što se tiče stopera, vjerujem da Dalić ne sluša nikog po pitanju tko igra tako da bih Ćorluku najmanje tu krivio. Oduvijek je imao kliker i vjerujem da će biti dobar trener. Recimo, svidjela bi mi se ideja da on vodi Dinamovu drugu momčad.Jos-Optimus

    Ako želi preuzeti juniore, to bi bilo okej.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.