• BBB Mataa998
    1.7k

    Pa onda je logicni da se stara tema zatvori kako ljudi nebi spamali i ovdje i tamo a ima i dosta ljudi koji ne zele nesto propustiti a ovako hoce sigurno. Najlakse je reci ako ti se ne cita nemoj,bas suprotno ljudima se cita ali da dodju na jednu temu koja je za tog i procitaju neke informacije
  • don
    5.5k
    pa jebiga to nije do mene nego do moderatora, neka zabrane komentiranje na jednoj od tema i to je to.
    a i slažem se s tobom.

    samo kažem, ona tema je stara a ova je nova zbog ankete.
  • jakov1
    83
    Izgledalo je da ide malo po malo na boljeZagi

    Ali nije, izgledalo je isto kao što je izgledalo sad protiv Rijeka i Hajduka. O tome govorim, Dinamo sad nije ništa lošije igrao nego cijelu drugu polovicu sezone kad nas je rezultat išao. Čovječe, pa protiv Slavena smo se provukli, tu smo mogli ostati bez naslova. Nije rezultat jedino mjerilo.

    Napisao sam jučer na drugoj temi, Marco Rose iz Leipziga je bio u užasnom nizu, City ga je nabio 7:0, rezultati gore nego nama trenutno, ali klub ga je i dalje zadržao zato što je dobro radio, samo ga lopta nije htjela. I dalje je u klubu. Kod Jakira je obrnuto, po igrama izgleda da radi loše, ali je i dalje pobjeđivao, a ozbiljan klub ne može tako ocjenjivati trenere, nismo Hajduk.
  • Samurai
    103
    Moja pretpostavka je da je kompletan klub kao i navijače i sve oko kluba na trenutak zaslijepio ulazak u Lp i tu si je Jakir kupio najviše kartu,al na kraju krajeva sam se uništio.
    Dobio je sve pa cak i beka kojeg nismo jos vidjeli,kojeg ON nije prijavio za europu.
    Špicu nismo,jer Petko ima najveci ugovor i realno je bilo da ce se dovodit 2. ili 3. spica.
    Usprkos svemu toma da je i dobio cca 10-12 novih igraca od kad je stigao(Mmae,Rog,stojkovic,kacavenda,Ogi,cordoba da ne nabrajam dalje).
    Gospon egoista ne koristi nego rađe mjenja pozicije igračima.
    RPG smo se svi slozili da je bio prvih par kola u izvanrednoj formi pa makar i na lijevoj strani,Ristovski igra samo jer mu je iščupao guzicu kad je nakon lokse trebao dobit otkaz,a ovaj im vraća tako da ih ne dira,pogoduje im sa laganim treninzima,pa i kad im se neda kao npr petkovicu,ne kazni ga se.
    došel je vrag po svoje,Ademija necu dirat,jer nikad nije radio probleme i prvi je rekao-da nisam u formi.
    Ovo je samo JEDAN od problema, ili najmanje što sam mogao izvuci da se pokaže da nije nitko kriv sem njega samoga.
  • Toni90d
    384
    Netko je na drugoj temi spominjao neku konferenciju. Je li tu ima istine? Ako da, zna netko kad će biti?
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Jučer je na sportnet forumu netko to napisao, ali nije naveo u kolko bi trebala biti,ako bude.
  • emilperska
    5.4k
    Zašto je ugašena ona stara tema?
    Novog trenera nismo dobili, prevara je i dalje trener?
  • Crusades1986
    11.8k
    Možda zato jer nije potrebno imat 7 istih tema?
  • nemapredaje
    3.2k


    Možda da otvorimo za svakog potencijalnog trenera jednu temu
  • Mladi Starac
    150
    što više tema - brže do trenera!! :D

    šalim se. lud sam više od ovog...
  • LaznjakProsineckog
    641
    Edin Terzić i cijeli njegov stožer.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Mogu samo reći da sam sanjao da sam nagovarao Terzića na ulici da nas uzme (makar doslovno nemam blage veze kako čovjek uopće izgleda) so I did my part i očekujem da ce nas ipak on preuzeti. :rofl:
  • Zagi
    7.6k
    Ničota:
    "U Maksimiru od jutra traje sastanak Velimira Zajeca i Marka Marića na temu trenera!"
  • Doktor Kunić
    3.4k
    makar doslovno nemam blage veze kako čovjek uopće izgledaDragon1Warrior123

    Ko zna koga su ti uvalili u snove onda :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.