• Mali Zeus
    12.5k
    Bio je kontaktiran i Jovičević.
  • Zagi
    7.6k
    Ajmo Neno, imaš nedovršenog posla. Vrijeme je, opet.
  • jp23
    2.6k
    Odakle sad ovo, to pišeš za kog bi glasao u anketi al ga nema ponuđenog ili?
  • Maximo
    490


    MOžda kao privremeno rješenje
  • LaznjakProsineckog
    642
    Mogu samo reći da sam sanjao da sam nagovarao Terzića na ulici da nas uzme (makar doslovno nemam blage veze kako čovjek uopće izgleda) so I did my part i očekujem da ce nas ipak on preuzeti. :rofl:Dragon1Warrior123

    Ako postane Terzić trener, ja te častim u MaxiPubu ručkom, i urgirat ću da te zaposle kao skauta za coaching
  • Mr Anderson
    7.9k
    Terzić navodno u Milan.
  • GOAT
    1.2k
    Nisam bas upratio, imamo li nekih sigurnih kandidata ili su sve još naklapanja?
  • Zagi
    7.6k
    sve još naklapanja?GOAT

    ovo
  • DrawTube
    4.7k
    Ja još uvijek drukam za Ursa Fischera
  • Maximo
    490


    Rekao bih da nemamo nijednu izbliza dobru informaciju, tj točnu...zasad...
  • Big Daddy
    1.1k
    GERMANIJAK DOZNAJE: JAKIROVIĆ VIŠE NIJE TRENER DINAMA!

    U Maksimiru su jutros donijeli konačnu odluku
    Sergej Jakirović više nije trener Dinama! Na sastanku, koji je jutros održan u Maksimiru, na kojemu su između ostalih bili predsjednik Velimir Zajec i sportski direktor Marko Marić zaključena je smjena trenera Jakirovića. Službena objava očekuje se uskoro, a u Maksimiru još uvijek tragaju za novim trenerom.
  • blubach
    230
    Logično bi bilo da je Banović novi privremeni trener ako je cijeli stožer otišao s Jakirom, sad treba vidjet zamjenu...
  • Chempers
    115


    Možda po dobrom starom običaju i ostane nakon impresivne pobjede u Koprivnici :rofl:
  • Jurki
    11.6k
    Logično bi bilo da je Banović novi privremeni trener ako je cijeli stožer otišao s Jakirom, sad treba vidjet zamjenu...blubach

    Ne. Iz jedinog razloga jer dobro radi s klincima.
    U ovaj rusvaj oko prve ekipe nije pametno jos i njega uplitati.
    Perkovic nek odradi Belupo i Kup.. valjda bumo do tad nasli pravo rjesenje.
  • Captain America
    17.6k
    Pretpostavljam da Perković ostaje jer je više puta rečeno da Banović nema potrebnu licencu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.