• Sixthway
    456
    Još od pobjeda protiv Istre i Šibenika govorim da ne izgledamo dobro ,mene te visoke pobjede nisu zavarale , činjenica da su nam te ekipe prelako stvarale prilike i ulazile u naš prostor sve govori , a to je Quarabag potvrdio kad nam je stvarao šanse kao da je M.City , a Bayern je samo pokazao kako se to radi. Naš vezni red ne radi defenzivno ništa, a zadnji vezni takozvani razbijači igre se samo povlače natrag I onda kad tu imaš još Petkovića koji igra na sebi svojstven način to je recept za tragediju. Ovo je poraz pripreme igre,pristupa , psihe, a ne kvalitete.
  • Mrvica
    3.9k
    Sinoć mogu samo skinuti kapu Boysima i svima koji su bili tamo, stvarno vas je lijepo vidjeti opet na tribinama!

    A ovaj idemo uživati izlet ne znam šta komentirati. Uvijek sam optimističan da igramo protiv bilo koga i uvijek mislim idemo po pobjedu, ali ovo je šamarčina samo takva. Najbolje kad vidim idemo izvući nešto dobro iz ovoga, evo izvuć ćemo nismo primili 15 komada. Nakon ona 2 brzinska gola euforija na najjače, ovi kao da su prešaltali brzinu i lagano trpanje. Bruka i neviđena sramota. Kakve izjave trenera ovo je škola, škola za šta? Koliko dugo se misli školovat?? Nije ovo samo krivica trenera, ovo je krivica trenera i svakog igrača na terenu. Trčanje po dresove nakon kraja utakmice, di je obraz??? Gledaju vas ljudi sa tribina koji su prebacili kilometara i kilometara da bi gledali najveću sramotu ikad i vi tražite dres Kanea i ostalih likova koji su vas osramotili pred cijelim svijetom. Bayern je namirisao krv i vidjeli su da mogu gol razliku nabit u prvoj utakmici LP, normalno da su iskoristili situaciju. Ma joj, mislio sam da ću danas biti mirniji koliko toliko ali nema šanse. Svatko ko je kriv za ovu sramotu sinoć treba platiti i biti kažnjen, od trenera do igrača. Ovako se ne igra za sveti dres, da izađu sa nožem u zubima i izgube svaka čast pali ste kao heroji, ali ovo je pičkast pristup i pičkasta igra a to je nedopustivo.

    Jedina pozitivna stvar sinoć i naklon do poda su Boysi, ovo drugo sramota.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    IMG-20240918-WA0074.jpg
    Jedna s autobahna...
  • don
    5.5k
    Jakir udario pečat kroz prozor
  • Kepec
    5.4k
    Jel postoji kojim slučajem snimka cijele utakmice negdje?
  • Praskaton
    2.3k
    Jel postoji kojim slučajem snimka cijele utakmice negdje?Kepec

    Čemu taj mazohizam?
  • Daliban
    1.6k
    Jel postoji kojim slučajem snimka cijele utakmice negdje?Kepec

    https://gofile.io/d/0PGcRC
  • Kepec
    5.4k
    hvala.
    volim uvijek u miru pogledati utakmicu makar završila 9:2.
  • Big Daddy
    1.1k
    IMG-3684.jpg

    Ima nade…
  • M94
    1.2k
    Kakva akcija...
    #JakireOstani
  • OldSchoolZG
    178
    Evo i naši rihteri/sudci se slažeju kak su elveri/penali dosudjeni bezveze i kak taj rihter nema dunsta/pojma.
    Ja pak mislim kak je to bil čisti bezobrazluk, pomaže Bayernu a tolko su boljši od nas.

    https://www.vecernji.hr/sport/sva-tri-jedanaesterca-protiv-dinama-dosudena-su-krivo-spanjolski-sudac-je-zalutao-u-ligu-prvaka-1801190
  • nemapredaje
    3.2k


    Ti mater, tri nepostojeća penala, tri gola iz odbijanca. Na kraju da je Pjacina ušla 3:3 realan rezultat :smile:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Je pa sad kad boljše pogledaš trebali smo mi i pobijediti, sudec nas je praf pokral.
  • Big Daddy
    1.1k
    Bayern kao tovari, bez penala ne mogu nikoga dobiti, Kane je njihov Livaja :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.