• maksimirski istok
    233
    Kakav Sopić nadam se da se šale svi koji njega priželjkuju…
  • tp1997
    262
    Znači, Kovač je definitivno otpao?
  • don
    5.5k
    Tko je tu informaciju potvrdio, klub, Niko?Big Daddy

    da sad će Zajec izać na binu na Trg i reć će nam svima koliko je Kovač tražio...

    daj jebote uozbiljite se..
  • Big Daddy
    1.1k
    Treba nam treber koji je radio u Europi, kao npr. Bjelica ili N. Kovac ili kaj se mene tice netko treci, fosta je vise praktikanata kojima je Dinamo odskocna daska, a bez iskustva vodje ja nekih “dobrih” klubova prije njega.
  • ElDorado
    34
    piše Ničota koji je jedini pouzdani novinar kolko tolko
  • Big Daddy
    1.1k
    pa zato kazem. Tko zna kakve price kruze izmedju njih
  • Zvone92
    28


    Koliko se sjećam Osijek rekordan broj bodova u HNL-u u povijesti kluba tu sezonu imao
  • IceMan
    2k
    Možda i bolje da to nije Niko Kovač.

    Tko zna dal su u klubu spremni na takve reforme.

    Al ekipa, ko god da došao, itekako mora biti spremna na zaokret.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Osobno mislim da su krive pretpostavke kako Petkovic nece igrati kod boljeg ili drugacijeg trenera. Poslušajte npr. podcast kad je Sammir bio gost i pričao o Vahi...cijeli život se glupirao i nitko mu nije prigovarao, od straha, respekta, glave...kad je došao Vaha i počeo inzistirati neke stvari - ovaj je bespogovorno slušao i trenirao i igrao kao zmaj. Ista stvar s Rukavinom, ili Rebićem kod Kovača. Uvjeren sam da Bruno ne bi bio problem, da malo previše zabrijavamo.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ja dam 100% siguran, da bi evo N. Kovac ako dodje Petka upregnuo, ako nista trenirao bi vise i ne bi kemijao s loptom, a kaj se njegovog zajebavanja tice, kod Nike nema zajebancije
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ali to je to, prave lidere će igrači slijediti
  • MarK
    621
    Meni je cifra od 2.5 realna s obzirom na CV, ne bi ni Neno bio ispod 1.5, a i Gatusso priča se ima oko 2. Pitanje je tko želi platit tko ne.
  • Daliban
    1.6k
    Nisam siguran kako interpretirati ove glasine o Kovaču s jedne i raznoraznim Sopićima s druge strane.

    Kontemplirao sam malo i došao do dvije opcije:

    • Ne znamo kud ganjamo pa vrtimo sva moguća imena, kontaktiramo razvikana imena i raznorazne manje razvikane rezerve neovisno o njihovim karakteristikama pa gledamo dovesti "najbolju" moguću opciju umjesto da tražimo trenera koji nam profilom odgovara
    • Cijela stvar s Kovačem je PR patka da se kod navijača ostavi dojam da tražimo renomirane trenere i kao ozbiljna imena pa da bi se, nakon što se ispostavi da su oni preskupi ili nezainteresirani, na kraju s alibijem došlo do imena koje je u samom početku odlučeno za novog trenera, ala Bišćan ili Sopić
  • Bruh
    921
    Jel tko spominjao crni mercedes sa slovenskim registracijama i zatamnjenim staklima :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.