• Samurai
    103
    a po čemu je preozbiljna upravljačka ekipa? Koje stvari su to napravili da se to može reci
  • Maxova dijagonala
    143
    Sopića da iskreno žele on bi vec dns bio predstavljen. Vjerojatno da je on 3,4 opcija ako baš sve želje propadnu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako smo svi shvatili da imenovanje novog SDa moze potrajati tjednima, ili cak i duze, onda valjda mozemo shvatiti da imenovanje novog trenera moze potrajati nekoliko dana.
    To je ipak jedba od vaznijih, ako ne i najvaznija sportska odluka jednom kluba.

    Protiv Slavena i Banjola nas moze voditi i netko drugi, nece igraci prestati znati igrati nogomet, ili ce naglo zaboraviti ono sto su do sad radili.

    Ali odluka o razrjesenju novog trenera mora biti jako brza. Ne mozes si dozvoliti da svi znaju da trazis novog trenera i pregovaras sa ljudima, a da ti trenutni trener vodi treninge ili utakmice.
  • Big Daddy
    1.1k
    Kao Niko trazi 2,5 milje, nadam se da to nije tocno….
  • tp1997
    262
    Treba i uzeti u obzir da se, kao, tražio novi sportski direktor, a onda je iz postojećeg kadra imenovan Marić kao v.d., što obnaša i do dana današnjeg.

    Ovdje uopće ne ulazim u to kakav posao je obavio, za mene i dalje ima palac gore iako prijelazni rok nije bio idealan, ali njegovo imenovanje je bilo vrlo slično imenovanjima Krznara, Kopića, Čačića za vatrogasce koji su se onda potiho pretvorili u trajna rješenja.

    Meni će tek konačno rješenje ove priče sa Jakirom pokazati koliko je ova uprava sposobna izaći iz tog začaranog kruga.
  • Jaki991
    120
    Dok god ti prva spica kluba vise oce drkat po lopti na 16m a ne pucat po golu nema tu srece… kolko god da je on “doktor nogometa”… koji ozbiljni klub igra ligu prvaka bez izrazitog napadaca ?
  • Bruh
    921
    Germanijak napiše "pojavilo se i ime Igor Bišćan" pa ja ću plakat ak je netko to spomenuo ovdje
  • Samurai
    103
    Mi jebeno trebamo glavu za trenera,koji ima svoje JA
    Koji ima muda i stavit klinca od 17 i koji se ne boji lupit Šakom o stol i igrat NOGOMET protiv bilokoga..
    Nijedan od ovih s popisa nije taj..
    Nadam se happy endu..
  • quizzy86
    61
    hm prelistaj nekoliko stranica iza i naci ces trazeno..
  • ElDorado
    34
    Najveći naš problem je zapravo posložena obrana i zadnji vezni. Od tud dolaze svi naši problemi a Jakir kao to ne kuži. Za Petka se slažem naravno
  • ElDorado
    34
    Nadam se da uprava kuzi da nama ne treba trener za hnl nego za ligu prvaka
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Taj sam :eyes:
    Ali Biscan je zauzet a nakon prvog iskustva sigurno nece olako pustit trenutni posao za nas.
  • Bruh
    921
    ak ga dovedu majke mi moje izgubit ćemo ligu lik otpisao sve najbolje igrače rijeke kad je bio u klubu a tek one face i izjave na presicama... rezultati isto teško groblje kao i ovome u europi
  • don
    5.5k
    ako bude Sopić, nadam se što prijašnjem odlasku iz kluba i Marića i Zajeca. (znam da novinari lupaju a ni sami ne znaju šta, ali opet kažem hipotetski)
  • quizzy86
    61
    da, ne daj Bože slušat i gledat takvo mrtvilo od govora tijela
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.