• Izet Hajrović
    2k
    da, nakon 3 utakmice isplatiti još jednu otpremninu od oko 1 mil. nakon što smo se 2 tjedna prije obvezali na isplatu otpremnine Biščanu u situaciji kada nemamo za biber, što je i zadržalo Jakira na klupi u nekoliko kasnijih navrata.
  • Big Daddy
    1.1k
    Nisam za stranog trenera jer sam misljenja da je komunikacija jako bitna., isko znam da svi pricaju engleski i sl., ali ne moze ti nitko nekaj detaljno objasniti i sasuti sve po spisku kao na hrvatskom u hrvatskom klubu.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    s obzirom da vas dvoje preuzimate klupu to znači da je jakir dobio otkaz.

    Ajde bar nešto, sad još da se riješimo i vas dvojice!
  • Hnlovac
    1k
    Papaštrumf i ja preuzimamo klupu.


    Graž kondicijski, Facke glasnogovornik kluba?
  • Nolifer
    8k
    Mogo bi i ja, s obzirom na staž u FM :grin: :razz:
  • Noel
    5.9k
    @Doktor Kunić šef liječničke službe. Bit će polomljenih ligamenata..
  • ElDorado
    33
    Večeras je Tomo Ivković lijepo i jasno objasnio di smo i kaj smo s naglaskom na utreniranost i podilazenje tzv senatorima. Tu treba cvrsta ruka i znanje izvan okvira hnla. Sve ostalo je drek za govno.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    novog trenera odmah poslat na rendgen glave da vidimo jeli centriran unutra prije potpisa ugovora
  • Yovitssa
    624
    Mislim da je ovo najveća mogućnost....Marić je drukčiji mentalitet, sumnjam da idemo dosad putevima kao domaći HNL prosjek treneriMaximo

    I nekako bi mi to "zaokružilo cijelu priču". Riješili smo se Daltona dolaskom Zeke, Marić mi je OK SD, transfer rok je solidno odrađen, sa dobro biranim stranim trenerom krenula bi nova (nadam se i uspješna) era Dinama.
  • mlinchica
    1.8k
    Skužila sam do sad tko je Deda i mislim da bi bil baš fajn s nekim šalom oko vrata, na klupi, kao nekad Ćiro.
    Papaštrumf ne znam tko je ali s obzirom na nick mog omiljenog štrumfa, nemre biti loš tak da, od mene imate glas. :blush:

    Inače, ne bu se niš noćas desilo ionak, pa si odite pogledat neku tekmu, preporučam Celtic vs Slovan.
  • ZrnTSCHeZ
    58
    Celu gajbu pifkana dofuram ekipi na haklu optimalno ohlađene u frižider torbi...a to su ozbiljne i jake preporuke za radno mjesto tipa koji nosi one bočice s napicima na tekmi...tak da, uzmite me u obzir, sigurno nećete pogriješiti :joke:
  • jakov1
    83
    Tomo Ivković lijepo i jasno objasnioElDorado

    Nek nam objasni kako klub dovesti iz prve u drugu ligu, to mu je specijalnost.
  • KaJJe
    228
    Tomo Ivković pametan po emisijama
  • ElDorado
    33
    Nisam napisao da je dobar trener al uglavnom jedini iskren i otvoreno kaze kaj je
  • gledatelj
    547
    Jel rekao kako je skinuo dva penala Maradoni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.