• BBB Mataa998
    1.7k
    Koliko god netko bio protiv nama u ovom trenutku treba tiranin iza kog cemo stat. Nema vise prijateljstva s trenerima,pa senatori odu tajnici da ga ne smjenjuju itd itd. Red rad disciplina! Tko nece moze ici.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jeli ima neki klub u kojem je Niko Kovač ostao duže od godinu dana? Da ne pričamo o Bjelici koji je potjeran gdje god je bio.
    Trebaju dobro odvagnuti sve prije odluke. Ja sam za Vahida. Nećemo igrat lijepo, ali nećemo ni gubit od jazavaca u HNL-u, niti se sramotiti u LP.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ako biram između Bjelice i Kovača onda svakako Bjelica..Sopic i Jovičevic ni cut , od ovih što su kolege spominjale Riera i Garcia su mi isto dobri..
  • Captain America
    17.6k
    Trpišovsky i Knutsen su treneri kojima bi dao masivan ugovor kakav se spominje kod Kovača. I Bjelica i Kovač izdrže godinu dana na klupi, ostave spaljenu zemlju i pokupe otpremninu. Bjelica vjv i traži da mu se isplati lova koju još treba primiti od Uniona. Ova dvojica godinama rade u svojim klubovima i pokazali su da ne gube svlačionicu, a da su itekako dobri taktičari.
  • tp1997
    262
    Možemo o Kovaču misliti što hoćemo, ali trenera njegovog renomea uspoređivati sa Čačićem, koji nikada ne bi izašao iz anonimnosti da krimosi nisu mislili da će biti spremni poslužnik, sramotno je
  • sport
    3.3k
    Pročitaš Olivarija i onda bubneš cifru kao i on a poslije se toga svi drže kao pijan plota.Eto Olivari zna da je netko razgovarao s Nikom,Što zna?Sjedio za istim stolom pa zna detalje.Dajte se uozbiljite.
  • đole
    317
    “ Niko Kovač ni u jednom trenutku nije bio u bilo kakvim kombinacijama i neće biti novi trener Dinama. Sve špekulacije koje na bilo koji način povezuju njega i Dinamo su izmišljene.

    Hvala na pažnji.”

    Bernard Jurišić na svom Facebooku
  • NORTE
    11.4k
    “ Niko Kovač ni u jednom trenutku nije bio u bilo kakvim kombinacijama i neće biti novi trener Dinama. Sve špekulacije koje na bilo koji način povezuju njega i Dinamo su izmišljene.

    Hvala na pažnji.”

    Bernard Jurišić na svom Facebooku
    đole

    Po onome što čujem iz više izvora to je dobra vijest za dinamo.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    KnutsenCaptain America

    I meni je on već neko vrijeme želja,ali na redditu je neki lik nedavno pitao zakaj ga unatoč dobrom radu u Bodu nitko od "velikih" još nije uzeo, i netko mu je odgovorio sljedeće:

    "Because he doesn't want to. Every sales window there is a "rumour" of a big European club looking for him. Swansea has been named, Brighton has been named (IIRC). The latest one was Ajax, but Kjetil has said time and again that he is going nowhere else. He even gets irritated every time a journalist comes and asks him if he has been talking to someone else.

    He is satisfied with his position at Glimt and wants to take them as far as he can get them. The team wants him at Glimt, the fans want him at Glimt, he wants to stay at Glimt. And I think other teams should respect his wishes and let him stay where he is happy.

    Should the situation change, he will surely let them know. But it won't change anytime soon."
  • tp1997
    262
    Ne znam koliko vjerujem Jurišiću po pitanju Dinama.

    Ali ako je to istina, onda me strah da ćemo završiti s nekakvim Sopićem ili Krznarom.
  • IceMan
    2k


    Već se uzjebo da neće kojim slučajem biti taj.


    Bože u šta se mi uvalismo u 3 utakmice.
  • Bernard
    514
    Alvaro Recoba je free. Nisam ni znao da je postao trener,zanimljivo.Pitanje za one upućenije, bivši trener Rapid Beča Zdravko Barišić jel on kaj valja,mislim s našeg je govornog područja a slobodan je.
  • Captain America
    17.6k
    Ne znam koliko vjerujem Jurišiću po pitanju Dinama.tp1997

    Napisao je poprilično opsežan članak nakon Kovačevog otkaza u Monacu gdje se hvalio da su privatno dobri.
  • mlkaskic
    21
    Ne valja Zoran Barišić, nije dobar trener. Rapid ga je se teško riješio.
  • Yovitssa
    624
    Ja mislim da će Marić pronaći nekog u ligama petice koji nje skup ("otkriće" tipa Farioli), a dobro bi se uklopio. Mi smo tu u povopjnom položaju jer nudimo 7 utakmica u LP. A imamo momčad za pokoriti HNL. Tako da ja (opet) vjerujem Mariću, po meni sve to akupa i traje tako dugo zato što kemija koji bi nam profil trenera najbolje sjeo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.