• Efes Pilsen
    8.3k

    https://theanalyst.com/2024/09/biggest-champions-league-wins

    Cak ni 6 u poluvremenu nije prvi put :razz:
    Ima i gora razlika, ali sa manje primljenih.. isto sranje, a ti biras pakiranje..
    Nije ugodno, sta je tu je..
  • Dzoni
    616
    3:0 Sparta
    Poruka Jakiru ili ko god će voditi klub 23.10., ugledajte se na Spartu i generalno na Čehe
    Edit:
    To vrijedi i za svaki drugi HNL klub kako se igra u Europi. To pokazuje i Viktoria i Slavia i ove sezone Mlada Boleslav, prije Jablonec i drugi
  • prefontaine
    316
    Joj zamisli Sparta ih nabije 9:0 i svi zaborave na Dinamo :love:

    My jsme Sparta!
  • Dinaminjo
    929
    Ima Bayern doma Slovan zadnje kolo.

    Mozda odluce popraviti razliku..
  • Keyser Soze
    10k
    Mislim da nisam jedini koji nema volje gledat druge tekme LP nakon onog jučer.
  • Big Daddy
    1.1k
    Dolaze mi rezultati, mene bas nista ne zanima… Valjda prvi put da me Liga prvaka prakticki ne zanima…
  • Praskaton
    2.3k

    Šta ti dolazi,jedan gol u 4 utakmice.
    Ima bit da smo mi primili porciju za sve klubove u lp ovaj tjedan
  • Big Daddy
    1.1k
    ma vidis koliko me zanima, ma dolaze neki rezultati, mislim da me iritiralo Ajax protiv ovog Halilovicevog kluba, 5:0, uopce ne pratim
  • Dr Hofmann
    833
    Celtic - Slovan 3-1 zasad, jel ima neka napaćena analitička duša da gleda utakmicu naša dva protivnika :lol:

    Edit: Gledam ja na kraju...Celtic poveo 4-1, definitivno nisu otočka ekipa panjeva, igraju od noge do noge, barem ovih desetak minuta što gledam, ali mislim da će druga pjesma biti kada budu igrali vani, već iduću tekmu igraju u Dortmundu pa ćemo možda dobit bolju sliku. Tolić za Slovan asistencija, par minijatura itd...Isto treba vidjeti kako će igrati doma, čine se kao ekipa koju bi definitivno trebali moći dobiti

    Celtic 5-1, stvarno je dobro da ne igramo gore s njima. Igraju dinamično s brzim pasevima, baš su jaki doma
  • NKDZ86
    1.4k
    4-1,celtic jako dobar, brz nogomet igraju s prresingom, pogotovo na domaćem terenu, dobro da igramo s njima u Zagrebu. Slovan nije ništa pokazao posebno, njih se treba dobit
  • Dr Hofmann
    833
    Svakako je bolje da ne idemo u Glasgow, oni su baš domaćinska ekipa, da igramo sad u ovom stanju mislim da bi dobili tri komada
  • don
    5.5k
    još 4 i kupujem godišnju Celtica

    IMG-3802.jpg
  • NitkoBitan
    17k
    Jakirball bi vjerojatno igrao na 0 u Bratislavi. "Moramo iskoristit svaku priliku koja nam se ukaze."
  • NitkoBitan
    17k
    Razmisljam dosta unaprijed... Proslu utakmicu protiv RB Salzburga smo bili ograniceni na 5% jer im se cijeli stadion rasprodao u paketima (Chelsea i Milan svakako atraktivniji od PSGa i Atletica).

    Sada neke sektore pored gostujuceg nisu pustili u prodaju za pakete (nisu rasprodali ni ovo kaj su pustili) tako da mislim da bi se dalo nesto ispregovarat za vise ulaznica, ionako je bolje da nasi navijaci budu na gostujucem sektoru nego po domacim tribinama. Mi smo im prva domaca utakmica i sumnjam da ce bit velik interes sa njihove strane.

    Screenshot-2024-09-19-19-03-29-481-com-instagram-android.jpg

    Dogovor oko ulaznica u duhu dobrih odnosa sa RB grupacijom i potencijalnih buducih transfera :joke:
    Sektori 201, 202 i 101 dusu dali da budu nasi.
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.