• Crni Petar
    10


    Neće njima gol razlika biti bitna. Mislim da je jasno da će oni biti u prvih 8. :)
  • Paggini
    19.6k


    Jedno ne podrazumijeva drugo
  • Crni Petar
    10


    OK, nek trpaju. Vidjet ćemo hoće tako trpat protiv prvog pota. :)
  • Crni Petar
    10


    Podrazumijeva jer nitko neće niti pokušati igrati protiv tebe, pa se nemaš niti priliku braniti.
    A ako se nemaš priliku braniti, ne znaš imaš li problema u obrani.
    A to onda nažalost naučiš u Europi na način kako se to učilo prije deset godina.
  • Jurki
    11.6k
    i ciji bi to problem bio? Nas je problem Europa.. klubova u hnlu kaj su nemocni protiv nas..
    a zajednicki je problem kaj smo svi nemocni samo ovisno na kojoj razini.
    Mi moramo nabijati sebi tempo igranja.. samo tak mozemo loviti korak s Europom.
    Ako treba postaviti si u glavi da gubimo 2:0 na zagrijavanju igrati tak.. i nabijati tempo..
    poucak Salzburga i to je to.
  • Crni Petar
    10


    OK, samo kaj onda postaješ taoc svoje loše lige.

    Da se razumijemo, jesam i ja za to da smo dominantni u prvenstvu i da se ne za*ebavamo ko prošlu sezonu.

    Ali na način da se razmontirava u Hrvatskoj sve redom liga će biti sve gora i gora.

    A s druge strane, u Europi nećemo naučiti igrati tako da sad mi idemo kao pokušati odigrati protiv Bayerna. U Europi ćemo naučiti igrati tako da idemo na dominaciju protiv Slovana, Celtica i takvih ekipa. Za početak.

    Osim toga, ako odradimo utakmice protiv 3. i 4. pota kak se spada, boli nas ku*ac za gol razliku jer smo sa 12 bodova sigurno prošli dalje. :)
  • Dr Hofmann
    833
    U ,,latino" kulturi nogometa je uvijek bilo poniženje natrpati protivnika i stalo se na 2,3-0. U modernom nogometu toga više nema, igra se do zadnje sekunde 100%. Nemamo se mi što ljutiti na Bayern, već isključivo na naše igrače i stručni stožer. To je upravo ono što me beskrajno živciralo kod Jakirovićevog Dinama, te uvijek nepotrebno napete utakmice. Daj pet komada ako možeš, nemoj stati. Prošla sezona je cijela bila takva, Istra i Šibenik izgleda statističke greške, već protiv jebene Gorice 2-1. Namjerno nabrajam ove tri utakmice jer sličan odnos snaga je između Bayerna i nas tj tako sam mislio do jučer
  • Paggini
    19.6k


    Više sam išao na činjenicu da mi zabijemo dva gola, malo leggiero, pa gorica neka zabije za 2:1 pa panika.

    Želim krvoločni mentalitet jer Dinamo je kvalitetom iznad HNLa trenutno toliko da se to iživljavanje može podrazumijevati, ako HNL dodje na razinu kad se to nece podrazumijevati, to je druga priča.

    Ali sad kad su to propali klubići koji ne mogu pobijediti jadnike iz Slovacke, Slovenije, Latvije, picke materine - želim da se izivljavamo.
  • Eduardo
    19.9k
    Evo svi penali.
  • Crni Petar
    10


    Pošteno.

    Ali onda treba voditi računa o tome da to iživljavanje neće rezultirati boljim predstavama u Europi.

    Kažem, nećemo mi napredovati u Europi tako da ćemo mi sad napast ekipe iz prvog pota. Za početak, napredak u Europi je taj da protiv ekipa iz 3. i 4. pota ideš napadački s ciljem da pobijediš. Pa kad to uspiješ raditi redovito, onda odi na to da budeš ku*čevit protiv ekipa iz 2. pota. I tako redom.

    Zato kažem, ovo jučer je bilo ružno, ali mogu prijeći preko toga.

    Ali ako se i protiv Monaca i Salzburga izađe kukavički, protiv toga ne mogu prijeći.

    I opet kažem, možemo pričati o nekakvoj smjeni trenera SAMO ako klub ima DOBRU alternativu. Mijenjanje trenera čisto radi mijenjanja trenera nema smisla.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ne zove VAR zato jer su se igrači bunili ne. Što se tiče poništenih golova ok, al sama činjenica da su nas tako lako prolazili i zabijali je stravicna. Dakle mi smo ukupno 12 puta vadili loptu iz mreže.

    Dvanaest.
  • Jurki
    11.6k
    mi smo iovako taoc lose lige.
    Spustanje noge s papucice gasa nece natjerati Istru da te napadne jer to jednostavno nisu sposobni.
    Spustanje noge s papucice gasa dolazis do toga da mi onda fizicki nemremo parirati Europi.
    Upravo suprotnim nacinom igre tj. gazenjem u svojoj ligi je Salzburg dosel do toga gde je danas.
    Doma moras sebi nabijati tempo pa da onda mozes kolko tolko pratiti u Europi tempo kad ti je takav tempo nametnut od superiornijih momcadi.

    Edit: pogledati samo kaj je Salzburg radio kad se penjal do ove razine (u skladu s Dinamovim mogucnostima) i napredak mora doci.
  • Paggini
    19.6k
    Ali onda treba voditi računa o tome da to iživljavanje neće rezultirati boljim predstavama u Europi.Crni Petar

    Ha mislim, nisam na to ni ciljao, neće ni ovih 9-2 dati Bayernu ligu prvaka, jel. Mi AKO MOŽEMO želim da demoliramo.

    Slažem se s ostalim.
  • Zagi
    7.6k
    Dinamovi igraci bi vjerojatno pobjedili Bayernove u seviNitkoBitan

    Ma bi drek, imaš po YTu kak te vrhunske momčadi igraju ševu.
    Ni tu nismo niti blizu.
  • Crni86
    3.5k
    I opet se jednostavno dokazalo da bi nam uz misica idealno legla neka prava sestica. Jucer smo vidjeli genijalnost misica kod drugog gola i bas zato je odavno trebala se pronac 6. kako bi u ovakvim utakmicama misko mogao igrat 8.. Uz pravu 6. i misica na osmici jednostavno bi dobili na kompaktnosti, cvrstoci i agresivnosti u vezi. A opet bi imali dva igraca koja bi mogla diktirati tempo igre. Sve ono sta nam fali zadnjih godinu dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.