• dinamozivivjecno
    1.9k
    s ovakvom igrom i pristupom potpisao bi 0:3 sa Monacom
  • Big Daddy
    1.1k
    Najgore od ovog svega, znači, onaj luzerski tim koji je u Europi pod Glavom bio kanta za napucavanje, smo prestali biti, imali smo lijepe tekme i razultate u Europi par godina, dobijali smo jake ekipe, nitko nas nije bas nakantao, i onda… Znači prvo nas tovari ponize na Maksimiru pa se sprdaju s nama, sad smo jos i sprdnja po cijeloj Europi, kaj je sljedece., hoce nas u subotu u Slaven dobiti, pa da, uz duzno postovanje, po hrvatskim provincijama postaneno sprdnja, i jos onda šlag na tortu sretnemo se sa Zvezdom pa da postanemo jos i sprdnja u regiji. Ne, ne, ovako to ne ide dalje, mora se nesto drasticno i pod hitno promijeniti. Trener se mora promijeniti makar bio najbolji na svijetu, a ne ova kukavica splašena, ekipa mora kao prvo kod promjene trenera doživjeti pozitivan šok, a kao drugo mora doci trener. S AUTORITETOM KONAČNO MOLIM LIJEPO, neki Nijemac npr. ili ovih nekoliko naših trenera koji su rodjeni u Njemackoj, koji ce ovu skupinu curica, predvodne najvecom curicom s trakom na ruci, dovesti u red, potaknuti na rad, disciplinu i ljubav prema Dinamu.
  • Filip 91
    716
    Niko Kovač bi bio dobar odabir.
  • Big Daddy
    1.1k
    najbolji po meni. Onda bi neki konacno poceli trenirati, igrati i boriti se.
  • Big Daddy
    1.1k
    A ovo šprintanje za dres poslije tekme… Kaj ces s njim, jesi ponosan na to kaj si ga dobio kad si dobio batine?! Srami se!
  • Izet Hajrović
    2k
    koji su igrači trčali za igračima Bayerna da razmijene dres? U prijenosu sam vidio Kulenovića u razgovoru s Kaneom pa me zanima koji su to još igrači bili u pitanju?
  • Crni86
    3.5k
    meni se cini da sam i misica vidio preko tva, a onda kulenovica.
  • Big Daddy
    1.1k
    IMG-3668.jpg

    Jedino pozitivno jučer, BBB su se vratili na brutalan način na europskim gostovanjima!!!
  • Keyser Soze
    10k
    HSV se također sprda i s nama i sa samima sobom na Tik toku.
  • doubletrouble
    1.2k
    sparta od 2. min vodi protiv salzburga 1-0
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Eh, da je Jakiru jedan Kairinen..
  • čovjekjogurt
    617
    Salzburgovi igrači djeluju kao gluhe svinje.
  • NitkoBitan
    17k
    Znaci s novim trenerom imamo sanse...
  • Ali
    2.1k
    Mi smo kao i dosad predvodnici u LP.
    Svojevremeno smo bili rekorderi po najmanhe bodova i najbise primljenih golova. Mislim i da je ona 7 Lyona bila prvi put kad je netko primio toliko u LP, evo sinoć smo prvi sa 9 u mrezi (to ce zadugo biti rekord, ako jos dodas tri ponistena VAR tehnolohijom)
    U svakom slucaju Dinamo ostaje upisan u LP almahe...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.