• Gringo
    72
    napravi harakiri
  • Dinamovapriča
    6
    Kako je vodio trenig, dosli su 12 popodne.
  • don
    5.5k
    vodio je trening danas..Samurai

    kakve to veze ima sa bilo čime? normalno da je vodio trening ako ga je bilo. On je idalje trener prve ekipe Dinama dok se god ne raskine ugovor i ima dužnost obavljati svoje obaveze.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Naprotiv, mi gledamo trenera prema odnosima u Europi, a tu smo više usporedivi s npr. Eintrachtom, momčad koja može svakome nauditi ako je dobro vođena. Za HNL mi je dobar i Veljko Mršić
  • IceMan
    2k


    Napisao sam da je trenirao punu sezonu ih a druge dobio otkaz. Kaj sam slagao? Kaj je s tobom.

    Nadalje, kako bi igrali Europu kad je on došao 2022. u 5.mjesecu a te godine nisu ni izborili Europu.

    Istina, nisu ni pod njim, al nije ni istina da su igrali Europu pa eto došao on i od onda kurčina.

    Koji dio ti nije jasan?
  • Omake
    2.5k
    Našao sam to na dosta mjesta i jednom mi je to odgovorio onaj Mike L. Goodman što sada radi za CBS, a prije bio u Grantlandu i 538. Kaže da ga zna jako dugo, da se godinama svađao s njim po internetu. Imaš po našim medijima dosta njegovih izjava di to povrđuje.
  • Crni86
    3.5k
    Meni samo nije jasan jakir, mogo si ispast gospodin i rec gospodo ja nisam vise taj. Uzeli smo titulu zelim ponosno setat uzdignute glave po ovom gradu i nakon ove sramote dajem otkaz.

    Stari moj tebi familija tu zivi, sin ti igra u dinamu. Mislim ono nakon svega otic ces ko najveci jazavac, a mogo si otic ko car.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    vodio je trening danasSamurai

    I Čačić je, koliko se sjećam, pa ga je isti dan navečer dočekao sastanak u klubu nakon kojeg je otišao.
  • Dr Hofmann
    833
    Stanko Mršić ili fakat Veljko Mršić :lol:
  • Samurai
    103
    imali su kompenzaciju igrači koji nisu igrali i rekuperaciju koji si igrali..ja govorim info koje znam..ne plevim bezveze informacije…još je tu..realno je da ga maknu..Al još nisu,ne pitaj mene zakaj
  • Jurki
    11.6k
    Taman da nas Perković vodi naredne 3 tekme..emilperska

    Nisi ti ni lud. Mozda cak i najbolja varijanta dok se malo stvari ne slegnu i da ne utrcimo s nekim bezveznim imenom tek tolko da se to "rijesi".
    U međuvremenu nek Zeko odradi koji galvanizirajuci razgovor s igracima i podsjeti ih koga oni predstavljaju i na kraju krajeva tko ih placa.
    Neke poslati i privremeno na tribinu. Rađe bum gledal Ćutuka nego Petkovica da se presetava u Koprivnici.
    Imam za Petka milijardu opravdanja, ali tjera vodu na vrč.. i vrč se prelio.
    Nama treba šok terapija, a to je da Jakir ode.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Je je, Kovač, famozna tiranija i tjeranje igrača.

    Prvi dan bi se zakačio s Petkom, u utorak već s Ristovskim, pa bi se odmah popičkarao i s Ademijem. Što onda ostane?

    Nogomet nije baš tako jednostavna igra, da, kad ti se ona stvar digne dođeš i kao u šahu pomičeš figure lijevo i desno. Nekada treba pomno razmisliti i o kontraefektu koji se izazove kao požar.

    Zanimljivo mi je i da se Bjelici vrlo lako zaboravila "korporacija" (razumijem njegovu ljutnju u tom trenutku), a Jakira se ,budimo realni, od početka etiketiralo "kockoglavim bosancem i ercegovcem", zbog izjava za braću.

    Kako god, zanimljiv period pred našim Dinanom. Nemamo mi mira i nikad nećemo imati.
  • Benito
    822
    Jel uopće postoji dobar trener za Dinamo? Kad čitam ovdje, nitko nije dobar
  • Crni86
    3.5k
    ma daj pa koji trening je mogo vodit ak su se vratili danas iz mucnhena? Ako i ima treninga, on je u vecernjim satima. Nije ih sigurno direktno s aerodroma terao na teren.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Namjerno sam se sprdao, referirajući se na to koliko je lako uzeti HNL sa Dinamom pa sam stavio košarkaškog trenera :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.