• don
    5.5k
    postoji samo ako se ne dogovore s novim trenerom.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Druge sezone završili na 8. mjestu a onda dobio otkaz. I tu sezonu na koncu završili na 12 mjestu.IceMan


    Nakon 8 mjesta dobio otkaz??? O čemu pričaš ti majstore, dobio je otkaz ove godine u 3 mjesecu nakon sto 12 utakmica jije znao za pobjedu uz 7 poraza i 5 remija, klub je bio na bod od zone za ispadanje u trenutku njegovog otkaza uz momentum koji je bio gotovo siguran da će ispasti. Ne laži javnost. 16.3.2024. je dobio otkaz i da klub je završio 12 s 37 bodova, a 16 koji je igrao doigravanje za opstanak je imao samo 4 boda manje. U sezonama ranije Wolfsburg je igrao Europu, samo godinu kad je Kovač došao nisu igrali Europu jer su završili sezonu prije 12 i to zbog toga jer su igrali ligu prvaka i nisu bili spremni na taj tempo. P.s prošle sezone je Wolfsburg najviše para ikad potrošio na ulazne transfere, a Kovač ih skoro izbacio iz lige
  • IceMan
    2k
    Još jedna stvar vezana za Kovača.

    On je zapravo smislio taj Frankurt, prije njega su se borili za opstanak. Totalno ih stabilizirao, osvojio s njima kup. Izborio Europu…

    Pa nije ga Bayern uzeo jer neznam, glasa za HDZ :lol:

    S njima uzeo double, kasnije ga jebiga, svalčiona odjebala jer je generalnp to prevelik klub za njega i prevelike zvijezde.

    Sad ovakav il onakav, jeftin ili skup. Potreban il nepotreban, al Niko je veliko trenersko ime.
  • emilperska
    5.4k
    @Miro Vugrinec ajde ti nas razveseli s ekskluzivom kad je Jakir bivši, a za ostalo ćemo mi lako. Taman da nas Perković vodi naredne 3 tekme..
  • Zagi
    7.6k
    Vi pričajte da Bjelica nije više dobar.Noel

    Da nema više stožer koji je bio krucialan da bi on bio dobar trener.
    Bjelko je odličan general, to nije izgubio. Ali mi navijači žestoko podcijenjujemo posao koji obavlja ostatak stožera jer ga ne vidimo.
  • Samurai
    103
    Jakir zasad ostaje..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne brane svi Ristu, ali Mišića se opravdano brani. Frajera se rauba na najače, ignorira ga se kad se biraju najbolji i daju komplimenti, a kada dođe najveća scena - bespogovorno je najbolji. Prvo poluvrijeme je plivao i Gabriel i Rog i Rile, Baturina se šetao, kakav će onda biti Mišić? Definitivno mislim da si promašio igrača za pljuvanje
  • Peškaman
    4.2k
    Ne znam,ja bih volio viditi Vladimira Petkovića.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Imaš li info ili sereš bezveze?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Jakir zasad ostaje..Samurai

    Ako se ovo pokaže kao izmišljotina to je za ban.
  • Maximo
    490


    Ako se pokaže ko istina, to je za ban upravi
  • Paggini
    19.6k


    Hahahahah, kad popiješ ban nemoj poslije pričati "pod zasad sam mislio na ta tri sata od posta do otkaza"
  • Samurai
    103
    Ne mogu nać ekspresno riješene..vodio je trening danas..
    Za sad još nije napravljen raskid..ne kažem da će Ostat slj godinu dana..kažem za sad
  • Dinamovapriča
    6
    Napiso je to, jer su SN napisali da postoji mogućnost da ostane do Belupa, to po meni nema nikakvog smisla. Plesanje na ledu i onda mu je svaka slijedeća biti ili ne biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.