• Droljo
    8k
    Dajemo brutalne ugovore za hnl i ekipa ti se šeće po terenu. Tiranin i gotovo! I stat iza njega. Nema labavo uz takve plaće. Napravili smo (multi) milijunaše od prosječnih igrača. Dosta je toga!
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Kakvi kandidati...
  • emilperska
    5.4k
    Vele SN da postoji opcija (manje izgledna kao) da Jakir ostane do Belupa hahahaha
  • Noel
    5.9k
    Vi pričajte da Bjelica nije više dobar. Da Bjelica nije trener za Dinamo. Da poslje Dinama nije ništa napravio. Osim kaj se sa jednim Osijekom borio za naslov sa Dinamom. I mislim da Neno i Dinamo sjajno odgovaraju jedan drugome. Želim ga vidjet opet.
  • Omake
    2.5k
    Jel ti dođu išta one 3 babe iz MacBetha ili Eshilova Kasandra?
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Moj idealan kandidat je Rene Marić, znam da je to posve nemoguća tema i da se on neće maknuti sa klupe Bayerna, ali je netko kakvog trenera želim za Dinamo.

    Prošao je školovanje u velikim ligama Europe, bio je asistent u Salzburgu, vodio je i njihove klince, onda je redom bio pomoćni trener u Monchengladbachu Marcu Roseu, kod kojeg je bio asistent i u Salzburgu, pa ga je Rose onda povukao u BVB, pa je tamo bio pomoćni trener. Nakon toga ga je Jessie Marsch doveo kao asistenta u Leeds, nakon toga je došao kao trener Bayernovih juniora, doveo ih do četvrtfinala juniorske LP gdje je ispao od prvaka Olympiakosa.

    Zadnje dvije godine je došao od razvojnog trenera prve ekipe do prvog pomoćnika Kompanyju. Hrvat je, veliki nogometni fanatik. U jednom intervjuu je izjavio da je proučavao dosta hrvatski nogomet tridesetih (Građanski), a izjavio je da mu je Bielsa jedan od najdražih trenera i jedan od uzora.

    Jedini red flag koji vidim je da mu je neki frend izjavio da ga je vidio na nekoj staroj slici u dresu Hajduka, ali mislim da je to neka laž jer se on izjasnio samo kao navijač Bayerna, rođen je u Bavarskoj, nikad Hajduk nije spominjao. Uglavnom mlad, progresivan, a označen kao veliki talent. Mislim da sam vidio da je na twitteru godinu dana prije nego je Guardiola prebacio Lahma u sredinu zagovarao da se Lahm tamo prebaci, dosta je proaktivan, živi nogomet 0-24, nije reciklirano HNL ime koje ćemo prožvakati i ispljunuti za par mjeseci, a nije bome niti netko bez iskustva.
  • Crni86
    3.5k
    Neno mora nastavit tamo di je i stao, svi znamo zasto je dobio otkaz i to nije bilo posteno prema njemu.

    To je trener koji je udario temelj ovog novog dinama i jedna od najzasluznijih osoba sta smo u europi postali netko i nesto.
  • emilperska
    5.4k
    Postoje klubovi i treneri koji si jednostavno pašu i koji će se uvijek odgovarat kroz više dekada.
    Dinamo i Bjelica su jedan takav par..
  • Zagi
    7.6k
    Klub ako se odluci na tiranina mora stati iza njega. Pa taman da u zimskom roku ode pola momcadi.Jurki

    Ovo želim. Ne zanima me tko.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    to je ono sto ja govorim i slazem se u svemu navedenom. Svi brande ristu ,mišica pogotovo. Ogromne pare oni zarade ,navodim samo njih a nemoze me Niko ubjediti da nemozemo dovesti igrace poput rpg za iste novce koji ce barem se potuci zbog obraza ako nista . A ne mjenjatii dres poslije tekme
  • Keyser Soze
    10k
    Bjelica je srao po klubu da je korporacija čim je otišao, zadržimo dostojanstvo.
  • Noel
    5.9k
    Kaj se tiče Kovača dogodio bi mu se da se svlačionica efekt. To se već dogodilo Kovaču u repki dogodilo bi mu se u Bayernu a kažu evo i u Wofsburgu.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Navijač HajdukaOmake

    Jel to znamo sa sigurnošću ili nam je izvor neki Njemac koji je izjavio da je negdje na nekoj slici vidio njega u nekom dresu Hajduka? Kao dal se on osobno deklarirao kao navijač Hajduka ili smo na rekla-kazala glasini?

    Ozbiljno pitam jer jedino što sam vidio da je stavljao slike sebe kao klinca u dresovima Bayerna i da se baš deklarirao kao navijač Bayerna.
  • Zvonkec
    57
    Bjelica znači 0 minuta za mlade
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.