• Maki85
    50
    Svaka čast Rieri i njegovim rezultatima, ali malo mi je opasno da trener bude netko kome je Bara agent.
  • Peškaman
    4.2k
    Bjelica i Kovač puno traže,tko je onda treći izbor?
  • Zg123
    212
    Vjerojatno neki trener iz HNL kreme trenera…
  • don
    5.5k
    BjelicaPeškaman

    gdje si ti to iskopao evo sve.. Bože
  • Georg Koch
    4.5k
    pa tko su osim Kovaca jis opcije, da li znas?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nedaj Boze da on uzme Dinamo, upozoravam vas samo i kazem vam provjereno sve točne info o dotičnom. Samo nemojte kasnije srati po tom briljantnom umu Niki Kovaču ako preuzme Dinamo. Al kazem uvjeren sam da neće ni uzeti Dinamo jer znam koliko voli novce, tražit će prevelik iznosMiro Vugrinec

    Sve ok miro. Siguran sam da ćeš doći kad bude trebalo i pisati a jel vam miro rekao, a miri ste se smijali jel tako.

    Samo mi nije jasno koje su to točne info, da nema igru ili da napravi sukob u svlačionici ili jedno i drugo?
    Jer kak kažeš ajd u Eintrachtu je napravio dobar posao. Al sve ostalo ništa, osobito kad usporediš s Rierom koji je ustabilio Bordeaux.
  • us3r
    23
    Zidane je bez kluba što se čeka Velimire, Jurgen već uči kako izgovoriti Ristovski
  • Daliban
    1.6k
    Čitam i ne vjerujem...Sa Eintrachtom rasturao, Sa Monacom je imao rezultat debelo iznad očekivanja, u Bayernu je uveo red koji nitko nije imao muda napraviti. Malo mi je smiješno čitati da ne zna...Jos-Optimus

    Bayern je jedina ekipa usporediva s Dinamom i dobio je pedalu. Meni njegove ekipe nikada nisu igrale lijep nogomet, a ako dovodiš mid table trenera onda ga ne dovodiš za masne novce nego želiš da bude zamjenjiv ako ne ide dobro.
  • Maximo
    490


    Sopić je pravi kalibar, a slobodan :lol:
  • Droljo
    8k
    Bayern je jedina ekipa usporediva s Dinamom i dobio je pedaluDaliban

    Svaki trener će kad tad dobit pedalu...
  • Jurki
    11.6k
    Citajuci upise, zelje, cestitke i pozdrave.. senatore, lijencine u svlacionici... mlade i stare igrace..
    po svemu ispada da Dinamo nemre naci trenera koji bu svima po cefu.
    Mi zelimo trenera koji bu uvel disciplinu.. to igraci ne zele ocito.
    S druge strane frendly treneri dobivaju po picki od iole jace ekipe.
    Klub ako se odluci na tiranina mora stati iza njega. Pa taman da u zimskom roku ode pola momcadi.
    Ne zelim da vise klub bude taoc poluigraca kojima je najveci cilj razmijeniti dres od ekipe koja te nabije ko staru dronfulju.
    Potreban nam je rez i mozda se oprostiti od nekih igraca.. graditi novu momcad.
  • Dr Hofmann
    833
    Ajmo postaviti stvari ovako: ako imamo šansu dovesti bivšeg trenera Eintrachta, Bayerna, Monaca i Wolfsburga moramo probati ga dovesti. Ili njega ili Bjelicu. Sve drugo nema smisla, osim nekog baš top trenera (onaj Schmidt?) stranog. Samo ne na kraju da Ilija Lončarević ili jebeni Čačić ne preuzme Dinamo :lol:
  • Crni86
    3.5k
    Ne treba nama tiranin. Dobar primjer je gattuso, on je strog i vjerujem da nema zajebancije ali igraci ga vole jer je karakteran. Za Kovaca imam bas dojam da je jednostavno tiranin koji nema ni dva grama emocije sto bi brzo dovelo do raspada i problema u klubu.
  • Daliban
    1.6k
    Svaki trener će kad tad dobit pedalu...Droljo

    Ok, ali poanta je da je uvijek frustrirao i nije postigao nikakav zapaženi rezultat, Proigrali nakon njegovog odlaska i uzeli LP.
  • IceMan
    2k


    Niko Kovač kad je preuzeo Wolfsburg je bio 12.

    Druge sezone završili na 8. mjestu a onda dobio otkaz. I tu sezonu na koncu završili na 12 mjestu.

    Da se razumijemo, ni ja nisam zicer jel on dobar odabir za nas… al generalno srat po njemu zbog discipline ili teškog karaktera nauštrb rezultata mi je malo, sorry al blesavo.

    I da,nama baš treba čelična ruka i disciplina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.