• Samurai
    103
    Iskustvo novinskih natpisa me naučilo,da taj koji prvi dođe van nikad nije bio ni opcija…tako da sumnjam da bi odma izaslo kog Dinamo zeli…
  • blue heart 72
    1.7k
    Ajde da se i ja izjasnim. Kao prvo Jakir je trebao biti bivsi odmah nakon tekme.
    Kaj se novoga trenera tice ajde najprije redoslijed nekih kak bi se reklo realnih opcija
    Kek, Riera, Garcia, Nenek

    A sada redoslijed vise nekih zelja nego realno
    Terza, Schmidt, Urs Fischer, Kovac

    Ne znam kakva je situacija sa Pavelom Vrbom, mozda bi on mogao biti neko iznenadjenje
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Apropo Nike Kovača trener koji bude trener Bayerna dođe do Dinama u 2 godine. Sve to govori koliki je kvalitetan. Flick je popio otkaz u Bayernu, ali uzme Barcelonu, Naggeksman Njemačku. A Niko Kovač bi trebao Dinamo. A Riera da se sramotio u drugoj Francuskoj je opet lupetanje ljudi koji ništa ne prate i pojma nemaju. Uzeo je Bordeaux koji je bio pri dnu ljestvice i imao problema s financijama i ustabilio ih, ostali su bez problema u ligi. Znaci žešće gluposti i laži. Sto se tiče Kovača u Eintrcahtu je napravio odličan posao i to priznajem. Ostalo nigdje nije nikakav klasan posao napravio nego sve ono sto te ekipe moraju same od sebe, Monaco je klub od 10 sezona u 8 u top 3 u Francuskoj, Bayern je u bundesligi ko Dinamo u hnl do prošle godine bio. A Wolfsburg je igrao u 4 od 5 godina prije Kovača Europu, a Kovac ih ostavio u borbi za ostanak
  • Samurai
    103
    Navodno Jakir odradio danas trening i sve je normalno..
  • Crni86
    3.5k
    koji crni trening je mogo odradit kad su jutros se vratili u zg?

    Iskreno ako moramo birat izmedu bjelice i kovaca. Uvijek bi odabrao Nenu. Kovac mi je u losem sjecanju jos od one kalvarije sa reprezentacijom. Jednostavno njegova karijera ide silaznim putanjom. Nije svjestan sta znaci dinamo. S druge strane Neno poznaje klub i kadar, zna ligu. Pogubio se zadnjih nekoliko godina, al nemojmo zaboraviti da je upravo Neno udario temelje uspjeha u europi i upravo za vrijeme Nene se publika pocela postepeno vracati na stadion, grad je zivnuo. To su sve neke vrijednosti zbog kojih bi uvijek odabarao Nenu ispred Kovaca.
  • javolimtebejako
    1.5k
    koji crni trening je mogo odradit kad su jutros se vratili u zg?Crni86

    napravio seriju sklekova u avionu
  • don
    5.5k
    vjerovatno ti okruženje Nike Kovača nije dobro za insajderske informacije pa si sad malo ljut na njega.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dobro mi je ovo, Riera je dobar jer je ustabilio Bordeaux, a Niko Kovač gdje god bio nema igre, a u Bayern ga doveo kum braco.
  • emilperska
    5.4k
    "Kovač isto puno traži, pregovaraju"
    dobio od istog lika..
  • Samurai
    103
    kompenzaciju i rekuperaciju..
  • Jaro
    7.3k
    100% nesto za neku agneciju radi i jbg - gleda interesno sto je legit. Kao i kod Baturine - "prerastao je ligu i Dinamo" i treba ga pustiti jer je "zaduzio klub"...
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Kovač isto puno traži, pregovaraju"emilperska

    Opet svi puno traže, postadoše i treneri pohlepni kao i igrači.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Nedaj Boze da on uzme Dinamo, upozoravam vas samo i kazem vam provjereno sve točne info o dotičnom. Samo nemojte kasnije srati po tom briljantnom umu Niki Kovaču ako preuzme Dinamo. Al kazem uvjeren sam da neće ni uzeti Dinamo jer znam koliko voli novce, tražit će prevelik iznos
  • emilperska
    5.4k
    Sad mi to sve više ide na kurac..nek za početak ovom prevarantu daju otkaz..
    Za ostalo ćemo lako..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.