• Georg Koch
    4.5k
    Jel netko pomno pratio Kovaceve ekipe dok ih je vodio?
    Osim garda, strogoce treninga i toga, kako su igrale ekipe?
    Napadacki, okomito, ili sta?
    Nisam ga se ja bas nagledao...
  • DiddyGuela
    2k
    A s druge strane imas Lovru Majera koji je od svih ponuda izabrao Wolfsburg bas zbog rada sa Kovačem.

    U nogometu uvijek kukaju isti, oni koji ne igraju. A ne igraju jer je trener odlucio da ima boljih/spremnijih od njih. TOČKA

    Sto to znaci za nas? Pa recimo da bi se Kuletu mogla znacajno podici minutaza a Petku znacajno pasti. Bez obzira na Petkovo nemjerljivo nogometno znanje.
  • don
    5.5k
    ljudi polako, poletjeli ste previše unaprijed
  • MarK
    621
    da, rekao bih još Stojke i Cordoba, ugl ovi mladi željni dokazivanja i rasta
  • Omake
    2.5k
    ugl 433 i direktno. Znam da je u Bayernu imao 2.6 golova po utakmici, to je za HNL nekako najbitniji pandan, u Monacu isto blizu 2 gola po utakmici.
  • emilperska
    5.4k
    Čekamo da se netko oglasi službeno...

    Za razinu situacije i sramote koja nam se desila, nekako je prevelika šutnja po portalima. Za jednu transfer glasinu su spremni izvrtit 5 fake članaka, ali o smjeni trenera pišu maltene 2 medija..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Za razinu situacije i sramote koja nam se desila, nekako je prevelika šutnja po portalima. Za jednu transfer glasinu su spremni izvrtit 5 fake članaka, ali o smjeni trenera pišu maltene 2 medija..emilperska

    Čekaju tko će biti prvi da objavi.
  • Mali Zeus
    12.5k
    U nogometu uvijek kukaju isti, oni koji ne igraju. A ne igraju jer je trener odlucio da ima boljih/spremnijih od njih. TOČKADiddyGuela

    To je kao na faksu. Glasine o nekom profesoru šire i pumpaju oni koji su pali na ispitu.
  • NitkoBitan
    17k
    Ma dobro, u zadnje vrijeme informacije slabije cure iz kluba.

    Al stvarno se nadam da je otkaz istinit ili da se na njemu radi, ovo vise nema smisla. Jakir vise nikako nemre psiholoski dic momcad.
  • Toni90d
    384


    Znam da nije direkt odgovor na tvoje pitanje.

    Udaranje na prvu zvijezdu momčadi, u našem slučaju Petko. Što bi bilo zasluženo. Uvođenje mladih igrača u momčad, Davies je dobio priliku kod Kovača, još neki u Monacu. Iz Bayerna je izletio radi njihovih senatora, primjerice Müller.

    Sve u svemu, za našu ligu bi bio top, ako nećeš pojesti Slaven Belupo i co na terenu, nećeš igrati ni na većim pozornicama.
  • austrijanac
    4k

    Zato je meni Schmidt mozda poželjniji od Terzića.

    Iako znam da su oboje, nedostižni i mokri snovi, Schmidt je imao iznimno dobar prosjek golova.
    A za HNL to je must.
  • IceMan
    2k
    Ja neznam tko će platit Kovača i kolko bi on koštao…

    Prije dvije godine bio drugi najplaćeniji trener bundeslige s 4,5 miljuna eura godišnje.

    Ispred njega jedino Nagelsmann s mislim da 8.


    Čisto sumnjam da će doć nama za milion npr.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Niko Kovač je prevara kakvu Dinamova klupa dugo nije vidjela. Ukoliko on dođe, a prvi je favorit za dolazak kod uprave, ide upravi ogroman palac dolje. U nogometnom svijetu, pričao sam sa stotine ljudi o njemu, nikad ništa pozitivno nisam čuo. Sistem igre kod njega ne postoji. Smeće kao čovjek znam iz prve ruke, a kao trener također nikakvo znanje. Jedino sto kao ima je disciplina, a to nema veze s disciplinom nego sa dizanjem ega samom sebi. U bilo koji klub da dođe makne odmah najveću zvijezdu, samo kako bi sebi digao ego i napravi 2 tabora u svlačionici. Brat Robert nije iskvaren i pokvaren kao Niko, ali ne zna dvije rečenice sastaviti, kao igrač je bio odličan kao trener nikakav jer nažalost Bog mu nije dao inteligenciju. O Kovaču dovoljno govori da su ga prije malo manje od desetak godina donedavni suigrači tadašnji igrači reprezentacije bojkotirali protiv Norveške i odlučili ga smijeniti. Definitivno nam ne treba i mora biti zadnja opcija na tržištu. Jedina sreća zbog koje mislim da na kraju neće doći je ta sto previše voli novce i sto znam da mu je dosta opcija propalo jer je tražio bolesne cifre
  • nemapredaje
    3.2k


    Za 2 milje vjerojatno bi, a mislim da je vrijeme da odrješimo kesu za ozbiljnog trenera.
  • Zg123
    210
    Schmidt i Terzic su po meni nerealno skroz, Kovac mozda, ali pitanje je da li on stvarno zeli u HNL, mislim da je i to daleko od realnog. Sopic i Bjelica su mislim medju prvim pikovima uprave, mozda Perkovic privremeno dok se ne proceslja trziste, osim ako ne izvuku odmah zeca iz sesira u vidu nekog stranca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.