• NitkoBitan
    17k
    Miro je pricao sa stotinama ljudi iz svijeta nogometa, zna sve klince od 7,8 godine u mladim kategorijama Dinama...

    Pa daj izadi iz te anonimnosti i reci tko si. Ili si stvarno neka ozbiljna glava ili si teski patoloski lazov.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Uvjerljivo najbolje rješenje je Albert Riera. Španjolci u današnje vrijeme drmaju nogometom, Guardiola, Arteta, Alonso. Sve ekipe koje oni vide igraju najbolji nogomet. Riera je inače najbolji prijatelj i kum od Artete. S Olimpijom je napravio pravo malo čudo, kada je klub bio u financijskom minusu i treći, on je za male pare selektirao ekipu, osvojio orvo mjesto i kup s ogromnom bodovnom ljestvicom. Preuzeo Celje, odvojio se 10 bodova u 8-9 kola, pustio Krznaru Celje kad nije imao sta za uprskati i Celje osvojili naslov. Znam da je on klijent od Andyja Bare, Maric je jako dobar s Andyjem i inteligentan je čovjek i očekujem od Marica da ozbiljno o tome razmisli jer nama treba trener znalac, trener koji zna da je Dinamov DNK igra s loptom, milijun kombinacija, neustrašivi gard, a ne Jakir koji derbije igra na x ili Kovač koji blage veze nema o vođenju ekipa koje dominiraju
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Znači onda je Kovač prvi pick?
  • Izet Hajrović
    2k
    Pa s obzirom na potop u Munchenu, predstave na Rujevici i protiv tovara, ništa manje od tiranije nisu niti zaslužili. Kako je Gattuso dolje uveo disciplinu, tako treba i ovdje netko tko će biti autoritet.
  • GOAT
    1.2k
    Ovaj nam ne valja jer navodno voli hajduk, ovaj je previse strog i nema taktiku, ovaj ima taktiku ali je premlad, ovaj je vec bio trener pa ga ne volimo zbog komentara i onda nam ostane jakir ili corluka za izbor pa cekamo novu europsku sramotu
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Nisam ni ja za Kovača, al onda je uvelike problem unutar svlačionice.IceMan

    Ne bi to trpila nijedna svlačionica nijednog Dinama u povijesti i nijedna svlačionica bilo kojeg hrvatskog kluba ili reprezentacije. Nemamo mi taj mentalitet. To će završiti neslavno kao i epizoda u reprezentaciji.

    Dinamu treba blago strog trener koji je ujedno i prijatelj sa igračima. To je Neno Bjelica, strogi ali pravedni otac koji ima emocionalnu inteligenciju i koji ne tiranizira igrače samo zato da bi ih se tiraniziralo.
  • Mandelinho
    370
    Ono što ja vidim je da koga god odabrali, odmah od starta će biti onih koji će ga bušiti tokom mandata iz svojih osobnih razloga. Isto je bilo i sa Biscanom, i sa Jakirom.

    Ako odaberemo Kovaca, samo se pitam tko ce potegnut onu glavnu cinjenicu zasto nije pozeljan, a da nema veze s nogometom. :vomit:
  • Daliban
    1.6k
    Dovođenje Koavača je potez Hajdukovog MO-a. Veliko ime koje se nigdje nije dokazalo, disciplina, masivan ugovor pa otkaz ne dolazi u obzir, igra na aparatima.

    Kovač ima jednu pozitivnu stranu, a to je da dobro profilira igrače s margina.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Podbacio? Rezultat s Monacom iznad očekivanja. S Bayernom top, a napravio je čišćenje svlačionice koje je bilo nužno, a Flick samo nastavio...
  • emilperska
    5.4k

    Ovo što sam ja čuo, Bjelica je bio pa onda Kovač. A zašto se nije realiziralo, ne znam..Ali moguće da je i obrnuto..
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamu treba blago strog trener koji je ujedno i prijatelj sa igračima.Maksim Maksimirski

    strogi ali pravedni otac koji ima emocionalnu inteligenciju i koji ne tiranizira igrače samo zato da bi ih se tiraniziralo.Maksim Maksimirski

    Nakon derbija i 9 komada u Munchenu ih bome treba terorizirat i to mjesecima. Ima podrsku navijaca.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Izuzev Wolfsburga, u svakom je klubu imao dobar rezultat. Mozemo raspravljat o strogoci itd ali da nema taktiku itd mi je smijesno.
  • MarK
    621
    Riera je inače najbolji prijatelj i kum od ArteteMiro Vugrinec

    Ako ništa barem ćemo preko veze izgubiti max 3 razlike
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Kovac nema nigdje rezultate? Sta pricas ti?
  • IceMan
    2k


    Jel to onaj isti Riera kaj je nasljedio Krznara nakon što je osvojio prvenstvo sa Celjem a sad drži zavidno 6.mjesto?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.