• Mladi Starac
    150
    ovo me nasmijalo jako.
    Hvala ti :D
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ne vjerujem da je Terzić realan, vjerojatno ni Schmidt. Osobno bih ili pričekao da vidim što će biti s Pušićem ako Šahtar nastavi kiksati ili probao sa Šafarićem kao wildcard pikom iz HNL-a. Meni on u Varaždinu radi impresivan posao, a ujedno je i SD pa znaš da posjeduje i šire organizacijske sposobnosti te da mu ne fali IQ-a.Daliban

    Šafarić.

    To je... Zanimljivo.
  • Olmic
    3.6k
    a pomocni veldin karic
  • Daliban
    1.6k
    Ma znam da će me ljudi popljuvat i pomirio sam se s tim.
  • Samurai
    103
    dali si ti normalan? Safaric…ajoj
  • Nogo
    3.6k


    Nisam spavao cijelu noć od ljutnje i ludosti. Vrtio sam cijelo vrijeme tekmu i golove i gledam neke igrače kako stoje 2m od njihovih i izgledaju da ih lasom ne možemo uhvatiti. Onda gledam Jakira, izmjene i dođe mi da se upucam.
    Svi znaju da je Bayern favorit, svi znaju da će biti teško ali onakav pristup i debakl će se prepričavati još dugo godina!

    Da ne kažem da su neki više trčali na kraju za dresom protivnika nego cijelu utakmicu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Ma znam da će me ljudi popljuvat i pomirio sam se s tim.Daliban



    Ničota, zapiši i ovo. Mislim Šafarića.
  • CUCAK
    158
    mumlek i agić u duetu
  • Jurki
    11.6k
    Šafaric :vomit: ... jos jedna hnl prevara.. bolje da onda potjeramo kompletnu prvu momcad i igramo s juniorima i da nas trenira Banovic.
    Ovakvim razmisljanjem nikad se nebumo izdignuli iz ove žabokrečine.
  • Jaro
    7.3k
    mumlek i agić u duetuCUCAK

    ovo za kladionice - uf germanijak - cekamo
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nisam spavao cijelu noć od ljutnje i ludosti. Vrtio sam cijelo vrijeme tekmu i golove i gledam neke igrače kako stoje 2m od njihovih i izgledaju da ih lasom ne možemo uhvatiti. Onda gledam Jakira, izmjene i dođe mi da se upucam.Nogo

    Sedmi, osmi i deveti gol nisam ni gledao. Niti ću ih ikad više pogledati.
  • Droljo
    8k
    mumlek i agić u duetuCUCAK

    I hrman te otac našeg lijevog beka danijel štefulj!
  • Captain America
    17.6k
    Ili Kovač ili nitko od domaćih.

    Iako srce kaže Bjelica, glava ipak kaže drugačije. Izgubio je svoj stožer, nema tu više ni njegovih igrača i ti povratci nikad dobro ne završe. Zašto okaljati predivne 2 godine?

    Sopić?! :lol: :lol: :lol: Očekujem njega.
  • cospli
    5
    Za trenera tko god samo sa se ovaj makne. Stranac po mogućnosti, a za plaću trenera skinuti ovima što su jučer igrali pola plaće, sigurno ima u ugovoru klauzula o kazni, pa se možda i opamete.
  • DiddyGuela
    2k
    Šafarić je impresivan,kako je samo junacki izasao na poljud nakon ispadanja hajduka od ružnobureka.
    Siguran sam da bi s njim gazili u derbijima. Wild card freudian slip bipolarni nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.