• MarK
    621
    Zar nije Cucurella obranio udarac prema golu odvojenom rukom pa ništa? Mišić je čak imao pokret rukom kao da je povlači od lopte prema tijelu, apsolutno prirodno u skoku
  • scooniepenn
    3.3k

    Djelomično se slažem, ali Dinamo čak i u vrijeme najvećeg utjecaja Glavatog bi teško ovakva 3 penala dobio. Najgore od svega da one situacije RPG-ovog kontakta i Mišićeve ruke još ideš pregledavati i to ti bude dovoljno za kazneni. Meni je to sramota.
  • Droljo
    8k
    A kad mišku skinu 30 deka mesa od buta nikom niš...
  • Jaro
    7.3k
    to mu je Rog napravio
  • Droljo
    8k

    Strašno :grimace:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    frende Ma covjece kakva crna opravdanja ,jel ruka ili nije. Ali nemojmo praviti od mišica igracinu. Dosta vise opravdanja. Jucer su nam razotkrili sve nase mane. Mišic je limitiran igrac ,kraj price. Spor , prolazili su nam kroz sredinu Kao da je nije bilo. A sad svima je jasno da koliko para toliko muzike. Ali nemoze me Niko ubjediti da pod trenerom koji zna motivirati igrace i napravit ratnike od njih pa barem pusit kartone i pokazati da si dao sve od sebe ,i umrijeti od sramote moglo se Puno bolje proci. A taj tvoj music kojeg branis ide zicat dres nakon posljednje sucevog zvizduka . Meni to nije ok .
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi kako god okrenemo igrali smo ko pizde i protiv Rijeke koje je olimpija pregazila par Dana prije ,i protiv tovara , a sinoc ne postoji rijec. 6 jebenih faula of toga 3 penala uglavnom ne namjerna. Jebem mu miša ,nemozemo zamjeniti sve igrace ,Ali Jakir je morao biti bivsi jos jucer. Treba neko kupit od sto i reci dosta . Drevet komada primis i jos ti Neva bude najbolji igrac
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mišić je bio najmanji problem. Osobito kad ga je profa ostavio samog u vezi u drugom poluvremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.