• Orc123
    7.8k
    Problem je sto mi perverzno pojacanje ne mozemo dovesti. On je definitivno pojacanje ali ne perverzno. Takve dinamo dovodi jednom u 10godina. On je stoper ranga ktc, Lauritsen, Dilaver, Tonel.....jednostavno ovo sa 3 stopera ne igra, njemu ne pase ta lijeva strana, kontra noga, kad ti momcad kolektivno odigra katastrofa onda je tesko ocekivati drugaciji rasplet. Trener je usrao sefa i stanicu...zasto ne znamo kolektivno odigrati obranu nije pitanje stopera vec cijele momcadi sa trenerom na celu koji opet pokazuje da nije dorastao zadatku. Po tko zna koji put vise!
  • NKDZ86
    1.5k
    Nije ga Ferencvaros tak lako otpisao bezveze... Postoji razlog
  • Mali Zeus
    12.7k
    :roll:

    Dajte najte.
  • marcio amoroso
    36.4k
    On je stoper ranga ktc, Lauritsen, Dilaver, Tonel...Orc123

    Ne znam koliko imaš godina i pamtiš li doista Tonela, ali staviti Tonela sa Lauritsenom, Dilaverom i Mmaeeom u isti rang je teški fail.
  • Orc123
    7.8k
    zasto, pratio sam Tonela....imam 30+ ...
    Odlican stoper.......
  • Droljo
    8k
    ali staviti Tonela sa Lauritsenom, Dilaverom i Mmaeeom u isti rang je teški fail.marcio amoroso

    Za mmaea bumo još videli. Možda bude i bolji... A i kod tonela treba uzeti u obzir da smo dobili iskusnog, dobrog stopera nakon godina svega i svačega...
  • The Undertaker
    5.1k
    Čitam i ne vjerujem. Tonel je etalon za Dinamovog stopera. Mmae će biti dobar, ne tog ranga ali puno bolji od svih naših trenutnih stopera. Naša zadnja linija je neuigrana, vezni red je defanzivno loš i zato Mmae izgleda puno gori nego jest. Nešto poput Šutala u Ajaxu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Možemo li pod dojmom debakla jučer ne iznositi neistine. Čovjek nije htio potpisati novi ugovor koji mu je ponuđen. Niti je on bez mana u cjelini, a niti je bez odgovornosti jučer. No, odgovornost je cijele ekipe za 9 primljenih golova, a ne uže obrane.
  • Jaro
    7.3k
    cijeli zadnji red je u kaosu, ali taj kaos je posljedica manjka sustava i konstante... Jbt igramo s 3, pa igamo s 4, pa ti je na lijevom beku desni, pa igramo 3 s krilima, pa 3 s bekovima, pa ti je bek stoper, pa ti je KTC centralni, pa nakon 30 min ti je Mmae centralni...

    Da vremeniskim strojem dovuces Tassoti-Baresi-Costacurta-Maldini obranu iz razdoblja 1987-1994 bi u ovom rusvaju izgledali smiješno. Tj nebi - vjerojatno bi Jakirovica lansirali nekam na sjeverni pol...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Pa samo Pjaca je u devet utakmica igrao na pet različitih pozicija.

    Lijevo krilo
    Lijevi wing back
    Desno krilo
    Desni wing back
    Drugi napadač

    Trener jednostavno ne zna gdje udara i to samo slijepci ne vide.
  • GOAT
    1.2k
    Pa samo Pjaca je u devet utakmica igrao na 5 različitih pozicija.marcio amoroso

    I kako onda ocekivati da se stranac prilagodi u taj sustav? Cordoba takoder, decko igra krilo, napadaca i wing back. Svaki dan se u strahu budi da ga ovaj nece i na gol stavit
  • marcio amoroso
    36.4k

    Gabriel također. Jednostavno užas šta lik radi.
  • hardek
    2.8k
    Činjenica da mi u 2024. igramo 3-5-2 sa krilima na wing-backovima, sporom veznom linijom i sporim stoperima lošim u izgradnji napada je samo po sebi dovoljno za otkaz.
  • Droljo
    8k
    Sinoć je čak i postavio ekipu donekle kako spada. Rpg i ogi wingbekovi, 3 iza itd ali đaba kad je lutao do sada i sami igrači više ne znaju kud i šta. Mora otići i gotovo!
  • Daliban
    1.6k
    Najveće mi je razočaranje da ga u skoku uopće nema, kao npr. sinoć kad je Olise zabio.Svi na Sjever

    Od prve utakmice za Dinamo njemu igrači bježe pred nosom u petercu. Nema veze ni skok, do sada su uglavnom bježali po podu. Nismo do sada na račun toga primili gol pa nitko nije primijetio.

    Budi rečeno, mislim da je jučer bio bolji od KTC-a, ali trebao bih pogledati snimku. Jednostavno se jučer previše izdogađalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.