• Dzoni
    616
    Povlačim sve što sam ikada govorio loše o Mišiću, bilo online bilo vani
  • Zagi
    7.6k
    Svakih 6-12 mjeseci nam treba jedna ovakva tekma da se sjetimo koliko Miško znači ovoj ekipi.
    To je nažalost, tak.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ja kad cujem da ljudi kritiziraju Misica, evo jel vam sad jasno?!
  • ElektricnaInfluencija
    249
    Baš je falio ovu tekmu, to se itekako vidjelo
  • Tongo Doumbia
    4k
    Pola ekipe, što god tko mislio.

    I fantastično me zaboli njonjo jer je ćelav i neatraktivan, jer ga prebaci u obrani. U izgradnji napada kolosalno važan i ključan igrač. Sve drugo su površne priče za klince.
  • Mladi Starac
    150
    Piše germanijak sa je Miške spreman za sutra!
    Ajmo!!
  • Big Daddy
    1.1k
    Hvalim te Bože da se oproravio i da ce igrati sutra u prvih 11, jer bez njega nismo isti!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mišić se oporavio od ozljede mišića i spreman je!
  • Benito
    822
    Maestro!!!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Opet pravi maestro penal ,koji mu je ovo put vec ,glupost Kao uvijek
  • Zagi
    7.6k
    Kao i prošli izlet u ligu prvaka, jedini koji može igrati na ovoj razini.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    maestro moj...

    onaj penal da je bio na drugoj strani i jedan od ona 3, ne bi ga svirao, čak ni provjerili. Bayern je dobio penale na ime, kakve ni Borac u PLBH ne bi protiv Igmana dobio.

    Osim toga, Mišić asistirao za drugi gol, i to top lopta u prostor, kakav god da je, sa jednom nogom je najbolji naš veznjak i vidi se da može pratit ovaj tempo.

    Mali off topic.. uz Mišića kao nešto od pozitivnih ako ima uopce ista pozitivno u ovoj utakmici(izuzev navijača) bih istaknuo RPG-a(onaj penal nad malim četnikom ne bi mi rođeni otac u svadbi svirao) i Pjacu koji su također, kao i Josip pokazali da se mogu nosit sa brzim, fizički teškim i okomitim nogometom.

    Nevistić unatoč devet primljenih je imao par odbranjenih zicera, baš je na streljani bio svih 90 minuta, koliko je trajal ova kalvarija, ali i Stojković koji već treću utakmicu zaredom unosi neke živosti i laganosti, kao da nije bio pod teškom ozljedom.
  • ibro1986
    150
    lopta 20cm od ruke, gdje da je stavi?
  • scooniepenn
    3.3k

    E moj Kujtime, nadam se da se shallis? Čovjek u pokretu prema naprijed, s 20 cm ga igrač Bayerna napucava u ruku. Gdje ju je točno u onom pokretu trebao staviti? Jedino da se igračima svežu ruke uz bokove pa da trče kao kegle. Nema opravdanja za debakl, ali penali RPG-a i Mišića Bayernu ne bi ili svirani apsolutno nikada.
  • Jaro
    7.3k
    Bayernu ne bi ili svirani apsolutno nikadascooniepenn

    nebi isto kao sto za dinamo bi u hnl a nebi protiv - to je tak... Problem je sto je lopta toliko bila u 16m da se stigne toliko situacija za penal slozit...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.