• Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Pa njegovi sastanci sa tajnicom nakon blamaže protiv Balkanija i debakla protiv Lomomotive.cibona

    Aha, to su glasine bile neke?
  • cibona
    2.9k
    Bilo po portalima. Evo našao sam članak nakon debakla protiv Lokomotive.

    U srijedu se Vlatka Peras sastala s kapetanom Arijanom Ademijem. Dao je čvrstu podršku ekipe Jakiroviću, kazao da momčad stoji iza njega i obećao kako se Lokomotiva neće ponoviti.

    Bio je u pravu, Lokomotiva se nije ponovila, već se dogodilo nešto puno gore.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Aha, znači glasine.

    Ok, ajmo ne kenjati po Ademiju jer eto, ljuti smo na profu.
  • Crni86
    3.5k
    Napokon u upravi i sportskom direktoru imamo ljude koji razumiju ovaj sport. Vjerujem da su vidjeli i oni od pocetka kako jakir nije dobar fit za dinamo, ali kako maknut covjeka koji je izvukao povijesnu sezonu di si tek u 30+ kolu bio prvi puta prvi na tablici.

    Ali evo sada imate dobrani i valjani razlog. Bili smo kanta dok smo bili bankomat. Kroz godine smo stekli i isprali reputaciju kante u europi te su padali neki veci klubovi uz solidne partije u porazima. Doticni trener je u godinu dana uspio to sve razjebat, razjebao je sve sta se gradilo, taj trener jednostavno nije svjestan velicine dinama i radi toga svega zasluzio je otkaz. Da ih je postavio sve na liniju gola ne bi primili 9 golova.

    Davao sam mu vremena do zime, ali njegova smjena mora doci danas. I jedino od nasih trenera u obzir dolazi Bjelica, a ako ne on onda strani trener. S obzirom da je sezona u tijeku uzeo bi onda rade domaceg trenera koji poznaje klub, kadar i ligu. Vrijeme je da Neno nastavi tamo di je i stao te da od dinama napravi pravi europski klub koji ce proci skupinu Lp.
  • mrgud
    95
    Oličenje jakirove taktike jučer je prvih10 sekundi tekme gdje naši igrači se odmah povlače u krilo Nevestiću,Neur izlazi skoro do centra i daje dugu loptu.Jedino petko maše našima da izađu.
  • ibro1986
    150
    monaco je naš, i u to sam uvjeren.
  • MolonLabe
    402
    Zadnje 2 sezone su navijaci pogurali klub do osvajanja titule. Znaci obicni ljudi koji trose svoje krvavo zaradene novce su doslovce izgurali hrpu milijunasa koji imaju svoje psihologe motivatore babe vracare preko crte.

    To da ne das sve od sebe mi nikada nije bilo jasno. Dinamovi igraci nisu neka krema europskog nogometa ali su brutalno placeni za svoj posao. Svi imaju svoje limite ali da ne daju sve od sebe na svakoj utakmici to ne mogu shvatiti.

    Slazem se sa svime za trenera i taktiku ali da ti, u sitaciji kakva god da je oko tebe, kao pojedinac sa svojim imenom i prezimenom ne das svoj maksimum mi je neshvatljiva.
  • Toni90d
    378

    Bio je i Bayern nakon poraza od tuge sa juga, pa vidi rezultat. Ovaj ne smije više vodit klub u Europi.
  • ruicosta
    120


    Bio je i Bayern nakon poraza od tuge sa juga, pa vidi rezultat. Ovaj ne smije više vodit klub.

    Evo popravio sam ti upis. :).
  • NKDZ86
    1.4k
    https://youtu.be/acZx-SEfOGg?si=0n1xTJ7Jyd6SF1hK evo za trenera i igrače pjesma, objavljena jučer prije tekme...
  • Toni90d
    378


    Hvala, krivo sam se bio izrazio.
  • ibro1986
    150
    Zna li neko kako postaviti sliku ovdje?
  • Zagi
    7.6k
    Organski ne podnosim 352, pogotovo kada je ovako stihijski i reaktivno uveden.
  • cibona
    2.9k
    "I nakon prospavane noći teško je pronaći prave riječi kojim bi se opisala sramota koju smo svi skupa sinoć doživjeli u Ligi prvaka, pretrpjevši najveći poraz u povijesti kluba, a ujedno i najveći u povijesti natjecanja.

    Sramota, bol i poniženje koje su proživjeli ne samo igrači, već i mi kao navijači, nešto je što će se zauvijek pamtiti, a netko mora preuzeti odgovornost za ovu blamažu jer ovo je udarac koji će ostati trajno urezan u povijesti nogometa na europskoj i svjetskoj razini.

    Ovaj rezultat nije samo sportski neuspjeh - on je udarac na ponos kluba, grada i svih njegovih navijača. Kad se godinama pokušavaš etabilirati kao ozbiljan europski klub jedan poraz ove veličine, ove magnitude poništava godine truda, borbe i napretka. Osim toga, sramota se ne odnosi samo na trenutačne igrače ili stručni stožer, već i na generacije koje dolaze.

    Ova utakmica ne samo da je povijesna po razmjerima poraza, već će zauvijek ostati kao podsjetnik na trenutak kada je klub dosegnuo najniže grane europskog nogometa i vlastite povijesti. Kao navijači zaslužujemo bolje, Dinamo zaslužuje bolje, a ovo poniženje mora poslužiti kao opomena za budućnost - da se nikada više ne ponovi ovakav dan.

    Klub poput Dinama, koji pretendira na uspjeh i barem častan nastup u najprestižnijem europskom klupskom natjecanju, jednostavno si ne smije dopustiti ovakav pad. Isprike nema - Dinamo nije zaslužio da ga se simbolizira kao simbol neuspjeha, a netko će morati snositi posljedice za ovakvu blamažu".

    Potpis od riječi do riječi. Bravo ZonaDinamo. Svi moraju snositi posljedice, počevši od trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.