• IceMan
    2k
    Sad kad sam pogledao snimku golova, pa ljudi moji nije ni Bayern tolko goropadno igrao kolko smo se mi posrali.

    Pa dva gola na odbijancu, Kane sam ko duh, dva gola glavom…. Kimmich sam prima na na 16m loptu, čovjek iznenađen kak je tak sam..
    20 put nas na istu foru prebrojali, i napravili višak na boku.

    Oni su itekako stali drugo poluvrijeme, jer intenzitet njihov nije bio tolko strašan koliko je naš bio očajno nizak.

    I u 32 minute uspijemo 6 komada popitit.


    Apsolutno nedopustivo.
  • Heisenberg1986
    195
    Trener mora ići danas, on je tvorac ove epske sramote i da imaš duplo losiju momcad od ove ne smijes dobit 9 komada.

    Lik je neznalica i trener za max goricu.

    Dugo se ovo neće isprati, dugo :(

    Over and done
  • sebenico
    552
    Ja još nisam došao sebi od sinoć. Osjećam se kao da me netko išamarao. Najgore je da ovo nije običan poraz, nego će se stalno spominjati. Neće sve utakmice u ligi prvaka biti kao ova, ali naša bezmudost te taktička i fizička nepripremljenost iritira. Čemu uopće ulaziti u ligi prvaka i doživljavati ovakve poraze, a onda oni koji su odgovorni za ovo pričaju o školi, učenju, uživanju. Kome je ovo uživanje? Ni kad je klub bio export firma nije se ovako gubilo
  • Joza
    455
    Jasno je kao dan da netko treba odgovarat za ovaj poraz i za utakmice protiv glavnih konkurenata za naslov, ali bojim se da u klubu trenutno nitko nema petlje za nekakve radikalnije poteze.
  • Ero
    961

    Nitko nema petlje za nekakve radikalnije poteze? Pa šta onda oni rade u klubu ako nemaju petlje
  • Jurki
    11.6k
    bojim se da u klubu trenutno nitko nema petlje za nekakve radikalnije poteze.Joza

    Vidjet cemo al bu tak.. ali me zanima po cemu si ovo zakljucio?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ljudi moji strpite se. Pa ne donose se takve odluke u sat vremena. Vi bi svi sad odmah vidjeli tu vijest i ako ne bude kad vi želite odmah drvlje i kamenje.
  • Joza
    455
    Cisto moj subjektivni dojam, bilo bi mi drago da sam u krivu, ali eto tmurno jutro za tmurna razmisljanja.
  • Ero
    961
    Ne donose se, ali kada su hitne stvari u pitanju to se radi u što kraćem vremenskom roku
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Ne donose se, ali kada su hitne stvari u pitanju to se radi u što kraćem vremenskom rokuEro

    Sve super samo kaj velim zato kaj to nije sad odmah ekipa počinje već paničariti.
  • Boycie
    1.1k
    Takve odluke se donose u sekundi. Da ima malo morala sam bi to vec rijesio. Pa onda dalje raspravljaj. Se(n)ratori se skrivaju iza njega jer znaju da profil trenera kao Bjelica im donosi klupu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dosta više i o tim senatorima. Senatora su trojica i jesu li oni iza Jakira ne znamo. Sad svi pretpostavljaju da jesu i seru po njima. Profa je kriv kaj mu igraju svaku tekmu, a Ademi ulazi s klupe. Ako i ostane neće sigurno ostati zbog senatora, jebali vas senatori više, sama ta riječ mi je debilna odavno.
  • Facke
    3.6k
    Mene bi Jakirovic scera sam kupil avionsku kartu i nek se sam vrne. Teski raspad obrane od 1 minute nije nis funkcionerali. Jaden Ogiwara sam moral protiv Oliseja i Kimmicha svoju stranu braniti el mu niste nije pomogel kak treba. Profa je dokazal da nije trener za europski klub poput Dinama i ocekujem reakciju kluba. El ove smisla nema. Nakon ovakvuga poraza te momcad tek sad nebu sledila. Ta momcad u trenera ne vjeruje. Kraj price. Nema smisla vise dalje znim uopce neke probati. Saki male jaksi protovnik nami uzasne probleme dela v obrane.
  • Fanboy
    2.6k
    Ljudi moji strpite se. Pa ne donose se takve odluke u sat vremena. Vi bi svi sad odmah vidjeli tu vijest i ako ne bude kad vi želite odmah drvlje i kamenje.Mali Zeus

    Vjerojatno traže novog trenera i dogovaraju...Neozbiljno bi bilo dati otkaz, pa tek onda tražiti novo ime. Greška je što nisu imali u rezervi nekoliko imena, no ovo ih je dovelo do zida.

    Trener koji te koštao poraza od 9 golova ne može izvesti momčad protiv Arsenala, ovo će psihički ubiti čitavu momčad. Svaka iduća utakmica, osobito protiv jakih protivnika će biti panika. Dinamo je zadnjih par godina izgradio reputaciju da su ga ozbiljne momčadi krenule gledati iz drugačije perspektive, a sad je to u jednoj noći upropastio.

    Dugo dugo će se liječiti ove rane, ovo je povijesni poraz za koji mnogi nisu još svjesni. Ekipa je izgledala kao polupijana na ljetnom seoskom turniru gdje se igra za gajbu pive, a do podne rade na građevini.

    Ubacivati mlade što ranije, jer mnogi igrači ne zadovoljavaju. Klinci u Dortmundu i europskim ekipama imaju po 17, 18 godina...Kod nas tek sa 19 do 20-ih se šalje na posudbe po 2 i 3 ligi.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Trener koji te koštao poraza od 9 golova ne može izvesti momčad protiv Arsenala, ovo će psihički ubiti čitavu momčad. Svaka iduća utakmica, osobito protiv jakih protivnika će biti panika. Dinamo je zadnjih par godina izgradio reputaciju da su ga ozbiljne momčadi krenule gledati iz drugačije perspektive, a sad je to u jednoj noći upropastio.Fanboy

    Ma kakav Arsenal, to je u siječnju. On ne može i ne smije izvesti momčad protiv Monaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.