• Crni Petar
    10
    Nakon (ne)prospavane noći, mislim da ovu utakmicu možemo zaključiti u nekakve tri točke.

    1. Ne tako davno, jedna Barcelona s Messijem, Iniestom i ostalima iz te jake generacije od Bayerna je izgubila 8:2. I to doma, i to bez penala. A Dinamo je izgubio za jedan gol više. I to u gostima, uz tri penala kakve Dinamo nikad ne bi dobio u LP, pogotovo ne protiv jačih protivnika. Mislim da se većina nas ovdje pribojavala golijade, ali i toga da Dinamo neće prijeći ni centar. Na kraju je bila golijada, ali je Dinamo zabio dva gola. Meni ovih 9:2 zvuči puno manje katastrofalno nego da je bilo, primjerice, 5:0, jer si barem nekaj pokušao prema naprijed.

    2. Kaj se tiče smjene trenera... Stvarno nisam siguran da bi u ovoj situaciji ijedan Dinamu dostupan trener prošao puno bolje. Ali recimo da se smjena i radi - tko nakon Jakirovića? Nisam siguran da klub ima pošten plan B, a ako nemaš plan B, nemoj niti mijenjati trenera.

    3. Koja je točno poruka koju Bayern želi poslati s ovim jučer? Da su jaki? Pa frajeri, kad ste tak jaki, kaj niste Leverkusenu zabili devet komada? Kane se cereka poslije utakmice, eto, on je zabio četiri komada. Kaj nisi Španjolskoj u finalu Eura zabio četiri komada? Koja je poanta iživljavati se na daleko inferiornijem protivniku? Po meni, to samo rade duboko iskompleksirane seljačke ekipe. Mislite da jedan Real Madrid ne može u ranim fazama LP razmontirati protivnike poput Dinama? Može, ali to ne radi jer nema nikakve poante u tome. Ali OK, zato je Real kraljevski klub, a Bayern je FC Hollywood.

    Ružan je poraz, ali pokušalo se napasti jedan Bayern i ne može se baš reći da su se od prve minute skinule gaće. Sad treba vratiti se doma, pokušati prijeći preko ovoga, pobijediti Slaven Belupo i vratiti se na pobjedničke staze. A kaj se tiče Bayerna, želim im da dođu do finala LP i da izgube pobjedničkim golom u zadnjoj minuti sudačke nadoknade.
  • Plavi-9
    568
    Ona šetnja Baturine kod onog jednog gola govori sve o pristupu utakmici. Takvo ponašanje igrača je odgovornost trenera.
  • Marley
    1.6k
    Ja jednostavno ne zelim i ne mogu prihvatiti da bi netko bio toliko placen za svoj posao i imao sve moguce uvjete, a da ne daje sve od sebe. Da mu fali motivacije, volje itd. Neee zelim u to vjerovati. Radije se onda drzim toga da je ovo nazalost bio njihov maksimum sinoc.

    Mi svi skupa ocito moramo smanjiti ocekivanja jer smo poletjeli visoko, samo na krilima dobrog kraja sezone, Istre, Sibenika i Qarabaga. Pa i prijelaznog roka.

    Zamazali su nam svima oci, i sad je vrijeme da progledamo. Meni derbi nije bio dovoljan indikator, bila sam i dalje puna opravdanja. Ali ovo sad je tako bolna samarcina da se moras otrijezniti htio ne htio.
  • Samurai
    103
    Svjesni su "senatori" da ak im profa ode i dođe neko ko ima muda,ne da ce selit na klupu,nego je pitanje dal će bit u rosteru. Odavno nisam vidio ekipu,di koliko god loše igraš i dalje ćeš igrat..
    Ne mogu shvatit,da se roster stavlja pod upitnik,za mene je ovo jaci dinamo od onog koji je bjelica imao.
    Skuplji Dinamo,iskusniji Dinamo.
    Smatram da je jedino logično,da Jakir napusti klub,em izgledaju nepripremljeno,em nema ideje vec neznam koju tekmu.
    A dobio je sve kaj je tražio.
    Razumljivo bi bilo,da se vidi trag te igre,neka nada. Ovako jedna velika 0.
    Želio bi da mu daju papire,jer lošije od ovog sa ovim kadrom nebi ni čistaćica postavila protiv bayerna.
  • Jurki
    11.6k
    koji senatori? Rile ima ugovor 9 mjeseci, Ademi je na marginama iovako.. Petkovic nebu mogel svoja presetavanja opravdavati.

    Situacija jednostavno nije ista ko prosle sezone.
    Prosle sezone nakon šamara od Paoka.. je ova uprava tek dosla.. i logicno mi je da nisu htjeli "talasati" previse.
    Danas ova uprava ima odgovornost brod vratiti na pravi kurs i nema opravdanja ako to ne naprave.

    Edit: napravis ovakvu blamazu.. i da jos imas hrabrosti traziti od poslodavca da ostave ovog trenera? Ne znam
  • eol12
    588
    tako je Jurki. Treba i taj uspjeh ulaska u ligu prvaka pogledati drugim ocima, nama je sličnu stvar radio i Qarabag, ali luda sreća i Nevistic i eto, pobjedio si 3:0, al sad si pokušavam zamisliti sto bi bilo da su preokrenuli na 3:1 pa mi bi se i tad raspali skroz.
  • ShanKu
    733
    Sad se pitam očemo dobit više od 30mil€ za Baturinu..ak su ga pratili :sweat:
  • Samurai
    103
    Od kad je došao Jakir se počelo pričat o senatorima i od onda traje ta "nezamjenjivost". Istog tog petkovica,drzi cijelu utakmicu,istog tog ristovskog..
    vrati si tekmu,di ademi poslije 8. il kojeg gola vice prema klupi-daj ga vadi više..vjerojatno misleci na theophilea..autoritet se mjeri po znanju,a po tome da ti igrac tak vice u Lp,znaci da autoriteta i znanja nemas
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ja sam već 2 mjeseca poprilično kritičan prema kvaliteti ove ekipe i pojačanjima koja su se dovodila. Koliko znam, trener je tražio po 2 igrača u svakoj liniji bez odlazaka tako da je upitno koliko je zaista zadovoljan ekipom. Vezne igrače nije dobio. Lijevog beka nije dobio. Dobio je stopera i Pjacu.Captain America

    Aha kužim. Nije dobio sve što je trebao pa je ovo sve ok, da je dobio po 2 igrača za svaku poziciju ne bi onako popušili. I da je istinski zadovoljan ekipom.
  • Mali Zeus
    12.5k
    3. Koja je točno poruka koju Bayern želi poslati s ovim jučer? Da su jaki? Pa frajeri, kad ste tak jaki, kaj niste Leverkusenu zabili devet komada? Kane se cereka poslije utakmice, eto, on je zabio četiri komada. Kaj nisi Španjolskoj u finalu Eura zabio četiri komada? Koja je poanta iživljavati se na daleko inferiornijem protivniku? Po meni, to samo rade duboko iskompleksirane seljačke ekipe. Mislite da jedan Real Madrid ne može u ranim fazama LP razmontirati protivnike poput Dinama? Može, ali to ne radi jer nema nikakve poante u tome. Ali OK, zato je Real kraljevski klub, a Bayern je FC Hollywood.Crni Petar

    Gol razlika igra veliku ulogu, ak su nanjušili krv tko ih može kriviti. Apsolutno nitko, sami sebe možemo kriviti što smo se uopće dozvolili i doveli se u situaciju da se mogu onako iživljavati.
  • Jurki
    11.6k
    Decki ovo nema veze sa rosterom.
    Da je klub potrosio svih 30 milja eura na pojacanja.. rezultat sumnjam da bi bil drukciji.
    Nije problem roster.. problem je u tome kaj smo napravili 6 faula i 1 zuti.
    Idemo uzivat? Pa koji si ti kurac za trenera kad kazes idemo uzivati.
    Pravi trener bi rekel.. da bit ce tesko, patit cemo jako ali i ostaviti muda i srce na terenu za cim bolji rezultat. Kakvo mrtvo uzivanje?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pravi trener bi rekel.. da bit ce tesko, patit cemo jako ali i ostaviti muda i srce na terenu za cim bolji rezultat. Kakvo mrtvo uzivanje?Jurki

    To samo pokazuje njegov mentalitet. I moš se ti na glavu postaviti al ak vidiš trenera s takvim izjavama kak će se onda igrači postaviti. Ak ih on ne zna motivirati kak treba. Ne mislim da igrači nisu niš krivi, dapače, ali riba smrdi od glave.
  • Crni Petar
    10


    Stoji.

    Al ak su tak jaki, onda im gol razlika na kraju neće biti bitna.

    Plus, kažem, od tri penala koja su dobili, ne znaš koji je gluplji. Ma nema šanse da bi Dinamo dobio ijedan od tih penala u Europi, pogotovo ne u LP. A sudac kao da je jedva dočekao da ih dosudi.

    I makni ta tri penala, rezultat je 6:2. A to i nije neka katastrofa.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Plus, kažem, od tri penala koja su dobili, ne znaš koji je gluplji. Ma nema šanse da bi Dinamo dobio ijedan od tih penala u Europi, pogotovo ne u LP. A sudac kao da je jedva dočekao da ih dosudi.Crni Petar

    A gle od 3 penala po meni je samo prvi problematičan jer se Pavlović bacio preko RPG-ove noge.

    Isto tako poništili su im 3 gola. Moš i tako gledati, da smo još i sretni bili na kraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.