• Ali
    2.1k

    Pa ak hajduk moze platiti 2,5milke zakaj bi mi gledali levate do 500.000 plafon?

    Zato i idemo "uzivati" u Minhen, umjesto da se zadnjih 10dana pisal krv i borilo nemilosrdno za mjestp u avionu i na terenu. Ali ne ovi se zajebavaju jer znaju jos od zdrijeba tko ce igrati i tko ce biti zamjena, samo viroza moze izbaciti nekog.
    U ekipnom sportu kad si siguran u svoje mjesto ke smrt za napredak i rezultat. Pa Luka sa 39godina odradi tjedno 2x vise vjezbi snage od cijele dinamove ekipe, zakaj, pa jer se bori za svpjih pol sata na terenu. A ademi usporedbe radi udje sa klupe i seta se i nema snage izbit loptu sa ruba 16m, zakaj pa zato kaj ne teenira, ni on ni Rile, ni Miske, ni Petko.
    Oni su "zaduzili" trenrera i to je to.

    Vrijeme da ih netko natjera da krenu raditi. Po meni ke to jedino Kovač i nitko drugi.
    Bjelica je vec bio i vec ima.kombinacije, plis jos ce dopeljat svoja dva tri "Šituma" da izmuze jos koji siling extra... a to Kovač nece nikada raditi.
  • E46
    632
    Sad sam se sjetio onoga Kjetila Knutsena iz Bodo Glimta, top je trener i uvijek izvlaci maximun iz igraca i ostao mi je u sjecanju kao trener koji 90 min ne staje. Na stranu što je izgubio od zvezde jer su mu realno prodali pola onog starog Bodo Glimta, ali igru je uvijek imao, to je ono sto nama treba.
  • Daliban
    1.6k
    Evo dobrog kandidata, do prije 2 tjedna bio trener Benfice
    https://www.transfermarkt.com/roger-schmidt/profil/trainer/3865
    Lukaku13

    Dobar.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Top izbor. Potpisao bih njegov dolazak istog trena, samo ne znam koliko je realan pogotovo kaj se tiče plaće. A i ne znam je li mu se dolazi u Dinamo nakon što je vodio ekipe poput leverkusena ili benfice. Vjerojatno čeka neki jaki angažman iz liga petice.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ma stavi Petka, briga me, al Vergaru vise ne mogu ocima vidjet.
  • Dr Hofmann
    822
    Još jednu ostavštinu glavatog govnara bi volio da, ukoliko krenemo po novog trenera, više izbacimo iz kluba, a to je da uvijek imamo hrvatskog trenera. To mi je pozicija gdje me apsolutno ne zanima nacionalnost. Samo ne opet ista reciklirana imena bez imalo kreativnosti. Dovedite pravog trenera više, dosta HNL panjeva. Gdje su svi ti treneri, osim Bjelice, kad odu iz Dinama?
  • don
    5.5k
    1. Nenad Bjelica
    2. Kovač
    3. Kek

    Tim redoslijedom.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Kek nerealan, Kovac li-la a Bjelica naravno ima uvjete koje ce sigurno traziti i za sebe i za stozer. Procijenite sami koliko je realno da dode.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Imamo priliku dok smo u Munchenu riješiti i trenersko pitanje. Uprava nek odgodi povratak u Zagreb, nek pokuca u svlačionicu Bayerna i nek proba napraviti sve da dovede u Zagreb Renea Marića.

    Dugogodišnji asistent u Bayernu, vodio je juniore, radio je sa Marcom Roseom u Salzburgu, pravi nogometni fanatik.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Kad se sjetim suza krene, zamirišu uspomene :fear:


  • Tried'nTested
    9
    Imam osjećaj da će slijedeći trener bit gori izbor od jakira, što kažete na ovako nešto https://www.amazon.co.uk/What-Takes-Inspiring-Journey-Lionesses/dp/0008648042 jeftin stranac sa iskustvom, ima stručnu knjigu i free agent
  • Batigol
    59
    Nadam se novom treneru ali sumnjam. Jedino ako popusi(ne dobije) Belupo....
    Ali koga dovesti? Ima tu dosta nerealni imena...
  • Izet Hajrović
    2k
    zanimljiva imena, jedino je upitno žele li neki od njih pristati na naše uvjete jer mislim da je neki naš maksimum 2 mil. godišnje. Mislim da skandinavske trenere ne bi trebali gledati jer to će po meni biti promašaji. Nogometne kukture i mentalitet se potpuno razlikuju, nemamo igrače spremne za takav nogomet i to se ne može promijeniti dolaskom jednog skandinavskog trenera. Želja su mi Portugalci, Francuzi ili Španjolci od stranih trenera. Da konkretiziram, Sergio Conceicao, dugogodišnji trener Porta, ali isto ne znam koliko je on realan s obzirom na plaću. Braća Kovač bi uvela disciplinu i njih gledam kao dobar izbor. Dosta je bilo milovanja i podilaženja po uputama senatora. Ipak, dojma sam da neće još doći do otkaza Jakiroviću, jedino u slučaju posrtaja protiv Slaven Belupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.