• miro
    4.4k
    njima će bit bed? Pa baš mi ih je žao. Da ovak netko od nas "odigra" za firmu, dobio bi cipelu i bio bi mu bed jer ne bi znao hoće moć otplatit kredu i prehranit obitelj.

    Rijeka, Hajduk, Bayern...dolazi Koprivnica, pa Loksa ajmo vidjet pristup i hoće li se potrudit iskupit. Želim da travu pojedu na Kušek Apašu! Od 1. do 90. minute
  • Benito
    822
    Htio si ligu prvaka, dobio si ligu prvaka, onda očekujem da izgledamo na nešto, a ne kao ovo nam je škola...jebeno je htjet uć u ligu prvaka pa gledat kao školu. Kaj može poći po zlu, pitam se?!
  • OldSchoolZG
    178
    Nama je boljše da ni ne igramo druge tekme , pa igramo s ekipam
    koje su samo malo slabše od Bayerna, Arsenal,Dortumnd,Milan,Monaco.
    Ajme meni .... Kaj bumo na koncu primil 25 golov?
    Drugo leto nam nebuju ni dali igrat LP , jer ovo nema smisla.
    Ak je bil plan LP, zakaj se nisu nabavil boljši igralci , jer ovi nisu ni pojačanja
    za HNL.
  • Marcinko
    595
    Kad odgađaš neodgodivo postaje sve gore, a ne sve bolje. To je jedina lekcija koju on treba naučiti od večeras.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nikada od njega neće izaći veliki golman, možda i ja puno očekujem ali nakon Eduarda i Livakovića očekujem top klasu kakvu i zaslužuje klub lige prvaka, Nevistićeva forma oscilira jako kroz sezonu.
  • Vedraca
    18
    Nevidjena Bruka!!! Pa zar uvjek mi moramo obarat Rekorde jebemu! 1:7, 2:9!!
  • kajsitilud
    369
    cek stvarno i po Nevisticu? Pa covjek je nakon 9 komada u mrezi i dalje cupo nevjerojatne stvari. I onda dode neki pametnjakovic koji mu sere jer cita penale mozda najboljem izvodacu na svijetu? Sori, al ti fakat nisi normalan.
  • Vedraca
    18
    a takvi Golmani ocekuju igrat u Ekipi Koji nepuse 9 komada!!! Ajd nemoj se brukati molim te!
  • Benito
    822
    u svemu ovome ti si uspio pokenjat se po Nevistiću? Pa kak? Aha i samo da znaš imao je 10 čistih obrana danas na utakmici
  • IceMan
    2k

    Danas da smo i zamjenili golmane, Neuera za Nevistića, primili bi opet najmanje 9 komada.
  • IstokKa96
    671
    Koliki je udio odgovornosti uprave (kompletno svih u lancu odgovornosti iznad trenera i momcadi)?
    Koliko je realnosti imajuci u vidu ulozeno u ovu ekipu?
  • vjeko1701
    7.9k
    Eduardo? EDUARDO? Čovjek koji nas je direktno koštao golovima iz mrtvog kuta? Koje je grcima djelio bodove šakom i kapom? Taj Eduardo?
  • sebenico
    552


    Uprava nema ništa s ovim. Ovo je sramotna priprema utakmice i sramotna izvedba. Zna se tko je za to odgovoran.

    Bayern nije drugi planet, nego druga galaksija, ali je ovo je nedopustivo da ekipa izgleda kako je izgledala. Nije toliki problem u visokom porazu, ali bezkrvnost, bezidejnost, smušenost, plašljivost, izgubljenost - to je ono što je tužno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.