• Omake
    2.5k
    Kakve škole, lekcije i pizdarije moj Jakire. Ovo je sramota, čiji se biljeg neće sprati generacijama. Ni pokojni Ševa ne bi izgubio na ovakav način. Ni najpijaniji.
  • MarK
    621
    Već sad strepim od Emiratesa
  • Logistika
    1.3k
    Tamo koja 50a minuta. Ekipa te vraca iz niceg. Odjednom 3-2. Zamjene,ovo ono...zavrsava 9-2 u 40minuta.
  • i more je plavo
    1k
    Ali mi danas nismo imali drugog veznog slicnog Mišiću, i nemamo ga uopce.
    Ademi to nije nikad bio, a zadnje vrijeme posebno, tko je trebao uci u vezu a da moze oduzeti loptu a i proigrati ??
    Mi zamjenu za Miška nemamo, a ovdje je prečesto osporavan.
  • tp1997
    262
    A nego što bi trebao? Gol razlika bi mogla biti ključna za plasman u top 8.

    Mülleru se nema što zamjeriti, vidio je protiv koga igra i nanjušio krv
  • Krulek
    440

    Šta u ovom trenutku možeš drugo? Smijeniti Jakira, naučiti igrače da trče ili sebe izjedati od muke?
    Svaka čast na vicu!
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Najtužnije u cijeloj priči da na kraju sere Kompanyu što nisu stali.

    Progutaj govno i budi faca kad si gurnuo 10 napadača i krila na teren bezglavo, ko tete u vrtiću kad puste djecu van da se igraju...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ako jakir doceka monaco najebali smo.
  • IceMan
    2k
    Ajmo probat nešto bar malo pozitivno:

    -Mogli smo primit i 10 gol a to bi bar meni izgledalo 5 put gore nego sad.

    -Nekako sam uvjeren da ćemo nakon te katastrofe dobiti Slaven a to nam je najbitnije - HNL

    -Nema više konfor zone za trenera (ako ga ne smijene) a ni za igrače, jebeno kopanje u rovovima
  • Daliban
    1.6k
    Ovaj rezultat nije odraz realne razlike u kvaliteti. Cijelu utakmicu smo hvatali sjene i od samog početka nije izgledalo na dobro. To je Jakirov dio.

    Ne znam je li ovo trenutak, ali treba napokon reći - naši senatori u koje se mnogi ovdje kunu jednostavno ne posjeduju pobjednički/ratnički mentalitet. Vidjelo se prošle sezone, vidjelo se danas opet, vidi se u derbijima. To su uplašeni ljudi, igraju skrivača. Činjenica da ne žele pred kamere nakon nijednog poraza to dodatno potvrđuje. Mnogi su mi spočitavali lekcije da nismo više uvoz/izvoz, da ne možemo s djecom, ali, eto, danas smo se i sa senatorima obrukali kao nikad u povijesti. Na govorim ovo da likujem, govorim ovo u nadi da ćemo sada shvatiti da je vrijeme za uvođenje određenih promjena i razbijanje određenih idola.

    Podržavam smjenu Jakira, ali kontam da će ga vjerojatno zamijeniti Bišćan pa smo na koncu na istome. Prelijevanje iz šupljeg u prazno.
  • Vedraca
    18
    "ovo Mi je skola, i drugi puta cu pametnije!"
  • i more je plavo
    1k
    Jbga, ovo je bas trebala biti tekma po Jakirovom guštu.......čvrsto, borbeno otraga i onda tranzicija.
    Nažalost otraga nije bilo dovoljno koncentracije i čvrstine, ovi su prebrzo mijenjali pozicije pa ih nisi mogel uloviti ni da faul napravis, jer je lopta vec otisla dalje.

    Danas me i Mmae nerviral nonšalancijom, on je pojacanje za nasu ligu i mozda konferencijsku ligu, ali tu mora kopati i gristi jer nema tu kvalitetu da protiv ovakvih igraca bude šmeker.
  • Krulek
    440
    Bjelica, samo Bjelica...
  • Alkmar1312
    19
    jel postoje tekme po jakirovom gustu? Sparta,ballkani? Haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.