• Dzoni
    616
    Baš me zanima hoće li i kad staviti sažetke ove utakmice ovi klošari s arene na yt
  • Facke
    3.6k
    Dojmovi sa stadiona. Sjajen stadion, odlicni ljudi, dobra atmosfera pogotove kad sme ona dva brza gola dali. Stadion je grmel. Boysi odlicni. Ali ljudi moji , obrana nije stimala od prve minute. "Taktika" u prvem poluvremenu uzasna. Kao gledatelj ti nisi uopce prepoznal kaj mi igrame, kaj oceme. Druge poluvreme super pocetek i onda teski teski raspad. Sramota. Al to ti je tak kad nemas pravu, jaku sesticu na terenu. Kad sme v sredine teski propuh, niste ne stigne nis popratiti, spori , tromi i uzasni.
    Takuv samar , 9 golova primiti je nedopustive. Nikakva te nije skola kak Jakirovic veli. To je sramota , samar.
  • Captain America
    17.6k
    Uostalom, sam si napisao nedavno da je ovo Jakirovićeva momčad i da je to super posložio nakon dva prijelazna roka.Krizy

    Ja sam već 2 mjeseca poprilično kritičan prema kvaliteti ove ekipe i pojačanjima koja su se dovodila. Koliko znam, trener je tražio po 2 igrača u svakoj liniji bez odlazaka tako da je upitno koliko je zaista zadovoljan ekipom. Vezne igrače nije dobio. Lijevog beka nije dobio. Dobio je stopera i Pjacu.

    Da bilo koji trener dođe, ne očekujem preokret za 180 stupnjeva jer ova ekipa nema ni blizu kvalitetu i širinu kako su se mnogi uvjerili da ima.

    znači trener nije niš kriv ak izgubiš 9:2?Mali Zeus

    Retardirano se bilo otvoriti s uvođenjem Kulea, Špike i Hoxhe. Da je držao zatvoreno, vjv 6:2 i život ide dalje. Ovako smo im se ponudili da nas unište.
  • Ali
    2.1k
    Realno, nasi protivnici u hnl ispadaju od azera, bugara, rumunja (skoro) , šveđana, slovaka. A mi sa te tri hnl ekipe koje su tako rano ispali smo sa prvim iscupali pobjedu u sudackoj nadiknadi, sa drugim se ugasili drugo poluvrijeme i uzeli x, a teeci nas je pobijedio.
    Kad sve zbrojim uopce ne kuzim kako je ovo protiv Bayerna moglo drugacije i zavrsiti.

    Najgore ako Zeko i Marić nista ne poduzmu nas ce i Monaco nakantat sa petardom. Jer mi mijenjamo sustav svakih petnaest minuta a rezultat je da se nezna tko koga cuva pa imas danas nor cetiri plava na hrpi da si mogu ruku dati a niti jedan u 16m nema na ruci protivnika...
  • i more je plavo
    1k
    Ovaj Dinamo bi se Bjelicom danas daleko bolje branio, izgubili bi uvjerljivo, ali ne ovak....da ce se cijela europa sprdat s nama i propitkivat smisao da klubovi ovog ranga igraju CL.

    Ali mislim da Jakir vodi ekipu u Koprivnicu, a tam bumo vidli jel mu ekipa okrenula leđa.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    tko je trebao uci u vezu a da moze oduzeti loptu a i proigrati ??i more je plavo

    Pa pola foruma je mjesecima pisalo da se u LP ne može igrat s tri vezna u rosteru. Masakrirao nas je vođenjem utakmice,nije isto izgubit 6-2 ili 9-2.
  • Nogo
    3.6k
    Trebao je Kulena uvesti umjesto Petka, a Špiku i Hoxhu na bekove jer mogu trčati. Staviti još Kačavendu u vezu da grize prije Ademija i zatvoriti sredinu. Ako treba i Bernauera staviti u vezu jer može to igrati.

    Sve Jakirove zamjene su bile katastrofa odrađene osim Stojketa koji jedini ima palac gore i šteta da je pretrpio onu ozljedu.
  • Filip 91
    716
    Ne hvala, nakon one njegove izjave o korporaciji.
  • Marley
    1.6k
    Normalno da smo svi sokirani, i da teske rijeci padaju u tom afektu, prema svima u klubu.
    Ali dajte budite svjesni da nije ni igracima lako, dapace, vjerujem da im je teze nego ijednom navijacu.
    Zamisli kako uopce spavas i funkciniras narednih dana, nakon sto te netko ovako brutalno ponizi.
    Ne valja puno toga, da, ali vjerujem da su svi na terenu veceras dali sve od sebe.

    Nece ova sezona biti ni blizu glatka kako smo euforicno zamisljali pred koji tjedan, ali bit ce dobro na kraju.

    Ovo se ne zaboravlja, povracat ce mi se svaki put kad se sjetim jos duuugo, duuugo... ajde bar ce mi se manje povracat na spomen Sparte, mozda.

    Za pocetak neka se svi sretno vrate svojim kucama, skupit glave, i idemo dalje.
  • Beowulf112
    319
    Mene sram ko dinamovca...nisam mogao gledat do kraja utakmicu...prebacio sam na real stuttgart
  • Droljo
    8k
    Normalno da smo svi sokiraniMarley

    Neki smo i šokerani!
  • Nogo
    3.6k
    Čekaš da uđeš u ligu prvaka, treniraš za ovakve utakmice, uđeš na stadion i usereš se ko mazga.
    Više od pola krivice ide i treneru jer je katastrofa postavio, a zamjene su dokrajčile sve.
  • Mladi Starac
    150
    Nisam mislio sa ce ova večer ovak završit.

    Jedino svjetlo su bili boysi.
  • i more je plavo
    1k
    ali vjerujem da su svi na terenu veceras dali sve od sebeMarley

    Ak je to istina, onda bolje da izmislimo neku zaraznu bolest pa zgubimo 0-3 ostale tekme, jer Englezi i Švabe ce nam utrpati isto ovoliko ko Bayern ako nema neke rezerve u igracima koju danas nisu dali zbog......impresioniranosti, krive postave, vrhunskog protivnika......
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.