• Blueshadow86
    1.6k
    Dopeljajte Bjelicu! Javite mu da se spremi i usput samo naiđete u Klagenfurt po njega i to je to.
  • BeckaSkola
    80
    Mislis austrijanca koji je je poslje ostao cak u Osijeku trener?
  • KaJJe
    229
    Ma nema sanse da dobije otkaz
  • Ali
    2.1k

    Ne swiss stari kaj je skijaski trener bio.
    Austijanac je drugo on je nije radio kondu..
  • FrodoJePurger
    96
    Edin Terzić je slobodan, kao i Jurgen Klopp oni nas jedini mogu izvući iz ovoga.
  • Nolifer
    8k


    Isto mislim da... Jedini trener kojeg pamtim koji je sam dao otkaz pred kamerom na tv je bio Soldo...
  • Jaro
    7.3k
    gospodin
  • Nolifer
    8k


    Na transfermarktu mu piše da je ''without club''.... :grin:
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Rene Poms mu je bio pomocnik i strucnjak za obranu.Nastavio raditi u Osijeku pa kasnije samostalna karijera.
    Kondicijski trener isto iz Austrije Martin Mayer,nakon Dinama radio u Osijeku i Rapidu.
    Uz Mayera radio i nas Karlo Reinholz koji je sada u Ludogoretzu.
  • Gringo
    72
    Bjelica od nedavno živi u Istri, blizu nam je..kako god.. samo ga dovucite u plavi salon i dajte mu što traži.

    Jakire hasta la vista
  • Crni86
    3.5k
    Sutra ujutro Neno mora biti predstavljen. Jakire skupi muda i ponudi sam ostavku nakon ove sramote
  • E46
    634
    Ako zelimo bas trenera kojem se uspjeh i rezultat baziraju na igri a ne gospi sinjskoj, zalaganju nekakvom pustom, sreci itd onda bi to po meni trebao biti Dambrauskas, on bi isto izgubio danas ali barem ne bi dobio 9 komada a HNL bi osvojio sa 20 bodova prednosti. Ili to ili eto moze i Bjelica ali imajte na umu da to nije onaj stari Bjelica jer mu se raspao strucni stožer.
  • Dzgšb
    812
    Ako si ne možemo priuštiti vrhunskog trenera onda samo smjenite profi ,i stavite Banovića bar je ako ništa pošten..
  • dZg1986
    505
    Ma da mu je skroz novi stožer, gore od ovog valjda ne može bit...
  • sebenico
    552
    Treba nam trener koji nije završio tečaj odnosno akademiju hns-a koja je grobar hrvatskog nogometa. Idealno bi bilo da zna jezik, ali to ne mora biti nikakav uvjet. I da dovede kompletan svoj tim, od analitičara do kondicijskog trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.