• Izet Hajrović
    2k
    On bi bio dobar izbor, braca Kovac i Terzic ne znam koliko kostaju i koliko bi htjeli. Neno bi doso samo je pitanje za koje novce.Imamo Dinamo

    Vrijeme je da se isprsimo za kapitalca. Dosta je bilo trenera kojima je Dinamo najveći klub u karijeri. Ako tovari mogu platiti Gattusa, zašto mi ne bi mogli izdvojiti 1.5 - 2 mil. za pravog trenera s duplo većim proračunom i osiguranim sredstvima od Lige prvaka?

    Biscan nazalost ima klub.Imamo Dinamo

    Da te ispravim, na sreću ima klub. Nije sad vrijeme za njega.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Što se Keka tiče:

    "U duši ću uvijek biti hajdukovac"
    "Navijam za Hajduk i želim ga voditi" - Matjaž Kek
    Nolifer

    Bio nas je spreman preuzeti vec i, po pricama, bio dosta entuzijastican oko toga, ali propalo. Neka dode.
  • emilperska
    5.4k
    Onaj rastanak u travnju 2020. pod maskama i u suzama nije suđen da bude zadnji moment..

    Doci ce ponovno trenutak kad cemo se spojiti..

    Jakiru odjebi!!!
  • quizzy86
    61
    istina, ali čovjek je imao taj Dinamo DNK i ne bi se nikad dogodio ovakav ne poraz, nego GAŽENJE kao danas!
  • Nolifer
    8k
    Bio nas je spreman preuzeti vec i, po pricama, bio dosta entuzijastican oko toga, ali propalo. Neka dode.Imamo Dinamo

    Zašto? Pa kad bude derbi da nas opet dobe?
  • sebenico
    552
    Neki ovdje smatraju da bi Bišćan koji je uništio ekipu prošle sezone, oštetio klub financijski i onda još uzeo otpremninu trebao ponovo biti trener. Sačuvaj me Bože takvih dinamovaca.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Bjelica jedino rijesenje
  • Mandelinho
    370
    Ante Cacic

    I veliki plus sto zivi blizu stadiona.
  • Maki2
    610
    Kruni Jurcicu se bas prekjucer neka deva zamjerila oko Kaira i vec zadnje dvije noci sanja kontrolirani nogomet u svojoj polovici dok Bayern radi bezuspjesni presing
  • Maxova dijagonala
    143
    Ekipa kolika je sansa za nekog tipa Kovač,Kek,Bjelica? Trebamo jebenog frajera i kapitalca na klupi
  • kajsitilud
    369
    Cek jel vi fakat nakon svih sramota s Jakirom prizivate Sopica? Imali bi presliku ovog sad. Rade nek Jakir ostane onda pa ustedimo na otpremnini.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Lik je prije svega profesionalac. Netko je napisao da je u karijeri samo jednu od tovara itgubio.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Za prvog i treceg mislim da je pitanje koliko duboko cemo posegnut u dzep, a drugog pitanje ugovor u Sloveniji.
  • Ali
    2.1k
    Bjelica i Kovac su priblizni jednako financijski.
    A jednog smo vec probali a drugog nikada nismo , a mislim da je veci trener i strucnjak. Osim toga ima i bolji CV, a i Bjelica vise nema onog svicarca koji mu je dizao kondu, bez njega su mu ekipe puno losije bile
  • Nolifer
    8k
    Lik je prije svega profesionalacImamo Dinamo

    Svejedno, radije bi za trenera Dinamovca, nego hajdukovca u duši.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.