• OldSchoolZG
    178
    Proti oslom/tovara lik igra s jednim Zagrepčaninom , denes s dva.
    Kolko ja znam klub se zove gnk Dinamo Zagreb. Neda igrat Zagrepčanima
    neg dovodiju sumnjive afrikance i sl. a svejedno se sramotimo i po HNL a
    ovo proti Bayerna je da ga se potera v Mostar i nek tam ostane.
  • Oluja
    4.3k
    a zasto ne? To je jedini ispravan pristup. Valjda su nam se trebali smilovati?
  • Nogo
    3.6k
    Bjelicu uzeti dok je još free.
  • NBC
    28
    apsolutno
  • javolimtebejako
    1.5k
    Meni jedna od najodvratnijih stvari kod svaba je bilo Mullerovo tjeranje svojih u napad kod 7:2 ako se ne varam. Pa goni se u kurac krasni.IstinaZaDinamo

    jebeni njemački stroj.. uvijek i jesam simpatizirao brazil i barcu, sad znam kako im je
  • BBBaranja
    2.5k

    Nije to odvratno,tako to rade prave ekipe..da su nam mogli zabili bi nam i 15,zbog čega da nas štede?
  • Borovljanin
    74
    Podržavao sam Jakira zato što nisam bio za mijenjanje trenera nakon 4-5 mjeseci, ali ovo nema smisla. Malo previše “najvećih poraza ikada” smo pretrpjeli pod njim. Sparta, Ballkani, Lokomotiva, PAOK, Hajduk doma(za mene osobno najgori poraz od svih) i večeras. Nema ljutnje, nema mržnje, nema ismijavanja, jednostavno se pokazalo da on nije ta razina. Treba mu se zahvaliti za duplu krunu i za ulazak u LP, i to iskreno, i krenut tražiti drugo rješenje. Mislim da ni njemu ne treba ovo, nikome ovo ne treba…. Ja sam vjerovao da on može stvoriti karakternu i jaku momčad, ali me je opovrgnuo.
  • Laugreano
    2.5k
    Ne igramo s klincima od 20 godina da nam ovo treba bit skola.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Znači, nije dao otkaz? Makar ponudio?
    Pa jbt koliko debel obraz trebaš imati, koliko pohlepan i besraman trebaš biti?

    Ja koji ne primam stotine tisuća eura godišnje ne bi mogao ovakvu sramotu nositi na leđima. Zašto? Zato što mi ovaj klub nešto znači, ljudi koji navijaju za njega i nešto znače.

    Ovome klub i navijači očito ništa ne znače...
  • Droljo
    8k
    Njemački kurac. 90% utakmice igrala dva njemca..
  • Nolifer
    8k
    Baš smo ispali zeleni, ko ovaj grb na opremi, nažalost tako je kako je. Bit će bolje...
  • čovjekjogurt
    617
    Proti oslom/tovara lik igra s jednim Zagrepčaninom , denes s dva.
    Kolko ja znam klub se zove gnk Dinamo Zagreb. Neda igrat Zagrepčanima
    neg dovodiju sumnjive afrikance i sl. a svejedno se sramotimo i po HNL a
    ovo proti Bayerna je da ga se potera v Mostar i nek tam ostane.
    OldSchoolZG

    Ne treba nam ovo brojanje krvnih zrnaca. Ne igraju ni u Bayernu većinom Minhenžani ili kako se već kaže.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Diletantskije vođenje utakmice nisam vidio u životu svom, a nagledao sam se utakmica svih rangova i uzrasta.

    Kad smo zabijali golove sam se derao po kući da čovjek nije normalan da je ostavio Mišića kao jedinog klasičnog veznog... horor
  • Zagreb1992
    1.7k
    Jakiru otkaz , a igračima fino kaznu lupiti i oderati ih malo po džepu
  • Dr Hofmann
    825
    Jel moguće da se opet spominje ,,Ovo nam je škola" (ne mogu gledati emisiju poslije utakmice, nemam volje, svaka Vam čast)...Pa jebemu strinu, nisi trener Studentskog grada. Dokle više te floskule, kakva škola, devet komada ste dobili. Pa kako se ljudi popišano sad osjećaju na tribinama u Munchenu i sva plava vojska diljem svijeta. Jebala vas škola, što Sparta, PAOK i Balkani nisu dovoljni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.