• jedan u nizu
    8.2k
    To je mali reality check, da ne bi bilo razočaranja jer smo prikupili ''samo 4 boda''. Ta 4 boda su realnost, 6 bodova je uspjeh a 2 boda su neuspjehMaksim Maksimirski

    ok, onda mozemo svi poderati karte i ne ici u Munchen jer sta cemo tamo, ionako cemo izgubiti.
    Na Monacu cemo napuniti pola stadiona, na Dortmund neka dode par stotina fanatika, al zato idemo svi u Bratislavu, kada smo tamo nekakvi favoriti.

    Ne znam zasto uopce pratimo nogomet i klubove koji ne pobjeduju doslovno svaku tekmu ili su najveci favoriti ili trose najvise na place.

    Sta nas boli k jesmo favoriti ili ne?
    Pa navijamo za nas klub, volimo ga, bodrimo ga i nadamo se najboljem.
    Naravno da je svaka osoba svjesna da smo teski autsajderi, ne samo protiv Bayerna, nego u cijelog LP, ali svejedno cemo pokazati podrsku nasim igracima i nadati se najboljem.

    Cemu takav pesimizam?
    Cemu takav reallity check?
    Koja je poanta toga?
    Ne kazem da treba biti ne znam kakav optimist ili se nadati necemu. Ne.
    Volimo i pratimo dinamo jer je dinamo, a ne jer je najbolji na svijetu

    Dajte ljudi opustite se, gledajte, navijajte i ne sekirajte se jer je Zvezda dovela igraca od 10mil i jer Celtic trosi duplo vise na place od nas.
  • Paggini
    19.6k
    Sparta je potrošila više nego duplo novca na pojačanja ove sezone od Dinama. Zvezda je potrošila 17,5 milijuna eura i dovela je Silasa iz Stuttgarta koji vrijedi 10 milijuna eura. Celtic troši otprilike duplo više na plaće nego Dinamo. Salzburg je potrošio čak 5 puta više novaca na transfere u ovom prijelaznom roku od Dinama.Maksim Maksimirski

    Super ti je usporedba s klubom koji ima privatnog vlasnika u biberu, režimskim klubom, klubom koji je u nemjerljivo atraktivnijog ligi i koji ima 30 puta više navijača od nas i klubom koji je dio multitrilijunske korporacije.
  • Krizy
    43.1k
    Samo da javim da će tema za Bayern biti otvorena tijekom dana, pišem već pa nakon mise nastavim. Lp.
  • mbzg
    96
    Mi smo tu zbog Dinama a ne protivnika, i nek troše milijarde ako hoće. Poanta je da stav da smo sretni što smo u ligi prvaka i da nam je to napunilo proračun nije dobar. Hvalimo se da imamo dvije ekipe, onda prek tjedna daj zadnji atom snage pa nek budu i bunkeri a ne da trebaš “uživati” kaj igraš ligu prvaka. Treba se potući za svaki cm terena i onda im nitko ništa neće moći zamjeriti. Možemo se mi lagati ali svaki poraz pa bio to i u Lp neće dobro sjesti i odmah ćemo smjenjivati sve, to se onda lako prelije i na HNL. Zato nema defetizma, probat čvrsto, s puno faula i trke bez lopte, mislim da mi to možemo. A za vikend izrotiraj 8 -9 igrača ako treba.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Sparta je potrošila više nego duplo novca na pojačanja ove sezone od Dinama. Zvezda je potrošila 17,5 milijuna eura i dovela je Silasa iz Stuttgarta koji vrijedi 10 milijuna eura. Celtic troši otprilike duplo više na plaće nego Dinamo. Salzburg je potrošio čak 5 puta više novaca na transfere u ovom prijelaznom roku od Dinama. Po vrijednosti smo 33. klub lige prvaka a po plaćama 34.klub.Maksim Maksimirski

    Pa naravno kad su to klubovi koji imaju puno više novaca. Ali zaboravljaš najbitnije. Mi smo sve te klubove pobjeđivali i nadigravali se s njima. Kroz cijelu povijest smo bili al pari, a većinom i bolji od klubova tog ranga s kojim nas uspoređuješ. Mislim da se Dinamo ovdje previše podcjenjuje. Igrači koji su i dalje u Dinamu su rušili Tottenham, Atalantu, Chelsea... Zašto ne bi srušili i Bayern ili Borussiju? Zašto da skidamo gaće protiv Salzburga i Celtica? Pa nismo tako davno igrali sa Salzburgom Ligu Prvaka i nije nam puno falilo za pobjedu. Naravno da ne treba bit u nebesima i mislit da ćemo osvojit ne znam ni ja koliko bodova, ali pobijedit Slovan, Celtic i Salzburg ja uopće ne vidim toliko nerealnim. A uz to ne očekujem baš da će nas svi velikani s lakoćom riješit i očekujem pokoji bod protiv Monaca ili Milana.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ne smijemo dopustiti Musiali da se razmase. Protiv Kiela jucer im je iza radio kaj je htio, znaci jako, duplirati ga i jednostavno ne dopustiti mu da nas vrti kao malu djecu. U obrani ne komplicirati previse kao Kiel jucer di su si prva 3 gola sami zabili kroz glupe nepotrebne pogreske., znaci bolje poslati loptu u kukuruze nego kemijati iza.
  • Big Daddy
    1.1k
    Gledam sad na njemackom Sport 1 emisiju o njemackom nogometu, znaci tema je od samog pocetka samo Bayern i gost je sportski direktor Bayerna, a Dinamo su tek u 48. minuti spomenuli, i to onak samo usput, kao to je sljedeci protivnik, nastaviti tako dalje i to je sve.
    E to je nasa sansa, da nas ne shvate ozbiljno i da se za njih pobjeda podrazumijeva. Ajmo Dinamo!
  • Krizy
    43.1k
    Bude ti krivo jer su Aston Villi poništena dva gola jer bi Young Boys umjesto na -3 lako mogao na -5, a majstor Jakirović dva sata kasnije pokaže da se ne treba oslanjati na gol-razliku jer smo odmah na -7.
  • Big Daddy
    1.1k
    Znači, nakon prvog kola smo zadnji, 36. ….
  • Big Daddy
    1.1k
    Glavno da su 34 milje sjele, samo za kaj, dajte Petkoviću još više plaću povećajte, bitno da je on zadovoljan….
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dobijemo Monaco i odmah je sve bolje...

    :grimace:
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Smiješno je uopće što pola foruma misli da ćemo se nosit s Monacom. Pa ljudi Božji, Monaco pobjedi u Rijeci s 5 razlike, a da igra s Hajdukom doma ovi ne pređu centar.
  • miro
    4.4k
    Nama bi se ovakvom igrom mogo dogodit da protiv Monaca u 90.minuti grčevito držimo 0:3

    A možda i bolje tako, pa da vidimo kako previsoko letimo
  • Filip 91
    716
    HNL je naša liga prvaka.
  • don
    5.5k
    prošla je 1/3 kola
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.